Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Gdzie jest przesyłka

Zamówione towary możesz odebrać osobiście w punkcie odbioru - elektromarkecie Mediaexpert lub zamówić je pod wskazany adres.

W przypadku zamówień z odbiorem osobistym otrzymasz od nas dwie wiadomości - w dniu wysyłki - informacja o tym, że zamówienie zostało skompletowane i wysłane do wybranego punktu odbioru, oraz w momencie gdy Twoje zamówienie będzie już gotowe do odbioru.

Dla zamówienia z dostawą pod wskazany adres, w dniu wysyłki otrzymasz wiadomść e-mail z numerem przesyłki oraz linkiem do strony spedytora, gdzie będzie można sprawdzić aktualny status doręczenia. Standardowy czas dostawy do 1-2 dni robocze. Śledzenie przesyłki jest również możliwe poprzez naszą stronę znajdującą się tutaj. gdzie w danym polu należy wpisać numer listu przewozowego.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Twojej przesyłki, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi KlientaTemat *
523
Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną