Gdzie jest przesyłka

Zamówione towary możesz odebrać osobiście w punkcie odbioru - elektromarkecie Mediaexpert lub zamówić je pod wskazany adres.

W przypadku zamówień z odbiorem osobistym otrzymasz od nas dwie wiadomości - w dniu wysyłki - informacja o tym, że zamówienie zostało skompletowane i wysłane do wybranego punktu odbioru, oraz w momencie gdy Twoje zamówienie będzie już gotowe do odbioru.

Dla zamówienia z dostawą pod wskazany adres, w dniu wysyłki otrzymasz wiadomść e-mail z numerem przesyłki oraz linkiem do strony spedytora, gdzie będzie można sprawdzić aktualny status doręczenia. Standardowy czas dostawy do 1-2 dni robocze. Śledzenie przesyłki jest również możliwe poprzez naszą stronę znajdującą się tutaj. gdzie w danym polu należy wpisać numer listu przewozowego.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Twojej przesyłki, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi KlientaTemat *
1188

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.

Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert