Reklamacje

Szanowni Państwo,
W związku bieżącym stanowiskiem rządu, dotyczącym COVID-19 i wprowadzonymi obostrzeniami, informujemy o możliwości wystąpienia opóźnień w procesie realizacji zgłaszanych przez Państwa spraw reklamacyjnych.
Oczywiście dokładamy wszelkich możliwych starań, aby Państwa zgłoszenia były realizowane priorytetowo, jednak w związku z obecną sytuacją uprzejmie informujemy o:

Możliwości wydłużenia czasu realizacji reklamacji skierowanych do serwisów.
Możliwości wydłużenia czasu oczekiwania na naprawę.
Możliwości odmowy wykonania naprawy lub odbioru sprzętu przez techników serwisów autoryzowanych lub kurierów w sytuacji, kiedy technik lub kurier zauważy oznaki choroby u klienta, mogące stanowić zagrożenie dla jego życia lub zdrowia.

Dalsze informacje będziemy przekazywać na bieżąco.
Jednocześnie zachęcamy Państwa do skorzystania ze specjalnej gwarancji DOOR-TO-DOOR, jakiej udziela wielu producentów. Więcej szczegółów na ten temat możecie Państwo znaleźć pod adresem: https://www.mediaexpert.pl/s,d2d.
Liczymy na Państwa zrozumienie w tym trudnym i ważnym dla nas wszystkich okresie, a za wszelkie zaistniałe niedogodności najmocniej przepraszamy.

Reklamację wadliwego Towaru możesz zgłosić:

  • Bezpośrednio w autoryzowanym serwisie producenta/gwaranta.
  • U sprzedawcy, w każdym sklepie stacjonarnym sieci Media Expert lub na stronie internetowej.

Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę złożenia reklamacji:

Zgłoszenie w serwisie gwarancyjnym

i
Zgłoszenie reklamacji nieprawidłowo działającego produktu, bezpośrednio do serwisu gwarancyjnego producenta/gwaranta, jest najszybszą metodą obsługi tego typu zdarzeń.
i
Pamiętaj, aby w przesyłce umieścić dowód zakupu (faktura lub paragon) oraz kartę gwarancyjną, jeśli była dołączona do zamówienia.
Znajdź dane kontaktowe serwisu lub działu wsparcie producenta
T
T

Zgłoszenie w sklepie stacjonarnym

Dotyczy towarów zakupionych w sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym.
»

Produkt duży

Produkty typu: lodówka, pralka, telewizor.

i
Produkty o dużych gabarytach lub takie, których dostarczenie byłoby nadmiernie utrudnione (np. sprzęt do zabudowy) należy udostępnić w miejscu ich montażu.
i
Na podstawie zgłoszenia złożonego w sklepie, nasi pracownicy umówią wizytę technika serwisu autoryzowanego.
i
Pamiętaj, żeby do sklepu dostarczyć komplet dokumentacji (np. dowód zakupu, karta gwarancyjna), które będą wymagane, aby zlecić naprawę w serwisie gwarancyjnym.
»

Produkt mały

Produkty typu: drobne agd, telefony, laptopy.

i
Produkty o małych gabarytach dostarcz do dowolnego sklepu stacjonarnego Media Expert, gdzie nasi pracownicy pomogą Ci w realizacji reklamacji.
i
Pamiętaj, żeby do sklepu dostarczyć komplet dokumentacji (np. dowód zakupu, karta gwarancyjna) oraz dane identyfikacyjne urządzenia (np. nr seryjny urządzenia), które będą wymagane, aby zlecić naprawę w serwisie gwarancyjnym.
Wybierz sklep »

Zgłoszenie przez
internet

Dotyczy towarów zakupionych w sklepie internetowym.
i
Zgłoszenie reklamacji nieprawidłowo działającego produktu jest możliwe poprzez wypełnienie dedykowanego w tym celu formularza.
i
Po jego uzupełnieniu, otrzymasz od nas automatyczne potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia, a nasi pracownicy w najkrótszym możliwym terminie skontaktują się z Tobą, w celu przekazania informacji na temat dalszego postępowania z reklamowanym towarem.
Uzupełnij formularz reklamacji

Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania towaru. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę rzeczy sprzedanej na wolną od wad przedawnia się z upływem roku, licząc od dnia stwierdzenia wady. Jeżeli kupującym jest Konsument lub Przedsiębiorca Indywidualny, bieg terminu przedawnienia nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj.

Podstawowe zasady jakimi się kierujemy znajdą Państwo w naszym regulaminie, który można sprawdzić tutaj.

Klient będący Konsumentem może skorzystać z pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich. Podmiotem uprawnionym, właściwym dla Sprzedawcy jest Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Poznaniu. Aleje Marcinkowskiego 3, 60-967 Poznań, www.poznan.wiih.gov.pl.

Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert