Stłuczony wyświetlacz w smartfonie?

Posiadamy ponad 500 punktów na terenie całej Polski! Odwiedź Twój najbliższy Media Expert i skorzystaj z wymiany wyświetlacza szybko, profesjonalnie i tanio! Przeprowadzamy pozagwarancyjną wymianę wyświetlaczy w smartfonach marek Samsung, XiaomiHuawei.
Jak to zrobić:

Gdzie wymienić wyświetlacz w telefonie w Media Expert?

Znajdź najbliższy sklep
i udaj się po wycenę
wymiany wyświetlacza
Pobierz swoją lokalizacje
Adres
Nr. telefonu
Godziny otwarcia
Odległość
Korzyści wynikające z wymiany wyświetlacza:
Zachowanie oryginalnej gwarancji* na urządzenie
Użycie wyłącznie oryginalnych podzespołów
Najwyższy poziom jakości naprawy
Naprawa realizowana zgodnie z procedurami i wytycznymi producentów, w ściśle określonych warunkach (temperatura oraz wilgotność)
Kompleksowa diagnoza urządzenia pod kątem jego ogólnej sprawności i ewentualna obsługa gwarancyjna* innych zdiagnozowanych nieprawidłowości w działaniu produktu
Bezpłatna wymiana baterii**
*Dotyczy urządzeń, na które obowiązuje gwarancja producenta **W wybranych urządzeniach firmy Samsung przy wymianie wyświetlacza
Zabezpiecz nowy wyświetlacz folią 50% TANIEJ!
Zapytaj sprzedawcę o możliwość profesjonalnego oklejenia folią ochronną. Przy wymianie wyświetlacza usługa tańsza o połowę! Sprawdź zalety folii:
Odporna na uderzenia i wytrzymała.
Nie zmniejsza czułości ekranu.
Całkowicie przejrzysta i wyjątkowo cienka.
Samoregenerująca się, małe rysy na powierzchni znikają.
Idealnie dopasowana - pasuje także do ekranów EDGE.
Łatwa w utrzymaniu czystości.

Wymiana wyświetlacza w telefonie w Media Expert

Niestety czasami dochodzi do wypadków, podczas których Twój sprzęt elektroniczny może ulec uszkodzeniu. W przypadku smartfonów, elementem najbardziej podatnym na usterki jest wyświetlacz. Obecnie, w ramach serwisu sieci Media Expert, wymiana wyświetlacza w telefonie będzie wykonana szybko, profesjonalnie i tanio. Jeśli przydarzyła Ci niespodziewana awaria, nie denerwuj się i odwiedź sklep stacjonarny naszej sieci. Nasi sprzedawcy ocenią stan urządzenia i oszacują wstępne koszty. Wymianą wyświetlacza zajmie się profesjonalny serwis zewnętrzny, a termin realizacji usługi jest konkurencyjnie krótki, podobnie jak jej cena. Nie musisz także martwić się o gwarancję. Wymiana ekranu w telefonie jest możliwa także po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Serwisujemy smartfony marek Samsung, Huawei i Xiaomi. Jedną z największych zalet naszej usługi jest duża dostępność w całym kraju. Wymianę wyświetlacza w Twoim smartfonie możesz zgłosić w jednym z ponad 500 sklepów naszej sieci! Nie musisz już szukać dobrego serwisu – zajrzyj do nas po sąsiedzku. Przy okazji, możesz także skorzystać z innych usług dedykowanych smartfonom. Powinno zainteresować Cię dodatkowe zabezpieczenie nowego ekranu folią chroniącą go przed zarysowaniami, aż 50% taniej!

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung?

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung zależy między innymi od budowy telefonu, rozmiaru i rodzaju ekranu oraz oczywiście modelu smartfona. Zabierz urządzenie ze sobą i odwiedź nasz sklep stacjonarny w celu oszacowania kosztów wymiany. Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung to zadanie wręcz stworzone dla naszych specjalistów.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie Huawei?

Wymiana wyświetlacza w telefonie Huawei to nie koniec świata! Wstępny koszt usługi poznasz udając się do Twojego najbliższego sklepu Media Expert! Koszt wymiany wyświetlacza będzie zależny od modelu smartfona oraz rozmiaru i rodzaju ekranu. Nasi specjaliści pomogą Tobie uporać się z tym nieszczęśliwym zdarzeniem w możliwie najkrótszym terminie.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi?

Wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi jest potrzebna szczególnie wtedy, smartfon upadnie z większej wysokości. Nie zwlekaj z wymianą uszkodzonego wyświetlacza, udaj się już dzisiaj do najbliższego sklepu Media Expert i sprawdź, ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Xiaomi. Nasi sprzedawcy wstępnie wycenią koszt wymiany wyświetlacza, który może różnić się w zależności od modelu i budowy smartfona. Wymiana wyświetlacza zostanie wykonana wyłącznie przy użyciu oryginalnych podzespołów z zachowaniem najwyższej jakości naprawy!
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2022-01-22 | 12:56:25
sgdata:2022-01-22 | 12:56:26

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert