Car audio

(2760)

Car audio


Car audio to bardzo rozległy temat, który dotyczy nagłośnienia montowanego w samochodach. Instalacja dobrej jakości radia, głośników i wzmacniaczy może gwarantować świetny dźwięk, który umili niejedną trasę. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele urządzeń i akcesoriów niezbędnych do wyposażenia auta w nagłośnienie najwyższej klasy.


Car audio – jaki sprzęt jest dostępny w naszych sklepach?


Sercem każdego zestawu car audio jest niewątpliwie odtwarzacz. Oferta dostępnych radioodtwarzaczy jest spora. Różnią się one udogodnieniami, oferowanymi użytkownikowi, jakością wykonania, odtwarzania oraz konstrukcją. Sporą popularnością w ostatnim czasie cieszą się radia samochodowe 2 DIN. To urządzenia posiadające wbudowany ekran dotykowy, który pozwala korzystać ze sprzętu niczym z tabletu. Możliwe jest odtwarzanie filmów, teledysków oraz korzystanie z aplikacji powszechnie dostępnych w sklepie Google Play. To zdecydowanie sprzęt dla osób, które oczekują najwyższej funkcjonalności i cenią sobie nowinki technologiczne. Decydując się na rozbudowę car audio, na pewno powinieneś zwrócić uwagę na głośniki samochodowe. Zmiana seryjnych może okazać się kamieniem milowym, jeśli chodzi o satysfakcję z brzmienia nagłośnienia. W Media Expert dostępne są głośniki różnych producentów, w tym także marek o uznanej renomie:


  • - Pioneer,
  • - Alpine,
  • - Dietz,
  • - Hertz,
  • - JVC,
  • - Blaupunkt,
  • i wiele innych.


Głośniki można także podzielić ze względu na rodzaj konstrukcji i specyfikacji odtwarzanego dźwięku. W ofercie znajdują się modele czterodrożne, dwudrożne, niskotonowe, wysokotonowe oraz inne, które dopełnią Twój zestaw car audio. Oczywiście bardzo ważna jest także moc wyjściowa, która podawana jest w watach. Jeśli zależy Ci na naprawdę głośnym sprzęcie, wybierz najmocniejsze głośniki. Sprawdź ich rozmiar oraz kształt, który może być wymuszony przez elementy tapicerki samochodu.


Co jeszcze wchodzi w skład zestawu car audio?


Oprócz standardowego wyposażenia, jakim jest radio i głośniki, możesz także sięgnąć po kolejne akcesoria, które na pewno wpłyną na jakość dźwięku. Jednym z takich urządzeń jest na pewno wzmacniacz samochodowy. Odpowiada on za poprawę sygnału, dostarczanego przed radioodtwarzacz. Dzięki temu jakość i moc nagłośnienia wzrasta, co pozwala cieszyć się ulubioną muzyką. W naszym sklepie znajdują się wzmacniacze różnych producentów. Wybierając sprzęt, zwróć uwagę na ilość dostępnych kanałów. Istotnym parametrem jest również moc wzmacniacza. Jeśli lubisz dźwięk basu, koniecznie rozważ montaż subwoofera samochodowego. Głośnik niskotonowy podkreśli każdy utwór i nada mu nowe brzmienie. Dostępne są subwoofery aktywne i pasywne. Ważny jest również kształt, gdyż konstrukcja może być z góry narzucona przez rozmiar bagażnika Twojego samochodu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą car audio! Złóż zamówienie i oczekuj na błyskawiczną dostawę!

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756