Pokój gracza

(464)

Pokój gamingowy


Miejsce rozrywki, relaksu, ale i twardej rywalizacji oraz nieraz złości, taki jest pokój gamingowy. Aby spełniał swoje funkcje musi być jednak odpowiednio wyposażony. Nie można zapomnieć o wygodnym krześle oraz biurku, które zapewnią komfortową i zdrową pozycję podczas najbardziej emocjonujących gier. Ważna jest również atmosfera, którą zapewnia pokój gracza. Można ją uzyskać tematycznymi dodatkami jak np. steelbooki, puzzle czy inne akcesoria z ulubionych gier.


Pokój gamingowy – fotel dla gracza


Podczas gry ważna jest komfortowa pozycja, długie sesje w ulubionych strzelankach i innych tytułach mogą powodować np. ból pleców. Dlatego pokój gracza powinien być wyposażony w fotel gamingowy, najlepiej z wyższej półki. Siedzisko musi być dopasowane do naszej sylwetki. Dodatkowe poduszki służą do podparcia karku oraz lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Oprócz nich ważne są opcje regulacji, przede wszystkim podłokietników oraz oparcia, które powinno odchylać się niezależnie od siedziska. Zazwyczaj fotele gamingowe są pokryte skórą ekologiczną, która jest relatywnie trwałym materiałem, a jej zaleta to także łatwe czyszczenie. Jeśli podłoga jest wrażliwa na zarysowania przyda Ci się mata pod fotel gamingowy.


Pokój gamingowy miłośnika wyścigów


Powinien być wyposażony w krzesło imitujące kokpit samochodowy, od nazwy producenta określa się je również jako playseat. Ma ono miejsce na montaż kierownicy do gier, skrzyni biegów oraz pedałów, a na dodatkowych stojakach możesz zamocować monitory gamingowe. Pozwoli Ci to poczuć się jak za kierownicą.


Pokój gracza – biurko gamingowe


Stanowisko nie byłoby kompletne bez… biurka do gier. Dlatego pokój gamingowy musi być w nie wyposażony. Najczęściej jest to prosty stolik o szerokości ponad 110 cm i stabilnych nogach. Jeśli masz zamiar użytkować kilka monitorów potrzebna jest duża powierzchnia. Blat musi być wykonany z wytrzymałego materiału i może mieć organizer, ułatwiający aranżację przewodów od komputera gamingowego, monitora i akcesoriów. Kolejne przydatne gadżety to uchwyty na kubek oraz słuchawki gamingowe, a także wbudowany koncentrator USB, dzięki któremu będziesz miał porty zawsze pod ręką. Jak już wspomnieliśmy ważna jest atmosfera, jaką zapewnia pokój gracza, a osiągnąć ją pomoże biurko z konfigurowalnym podświetleniem RGB LED.


Pokój gamingowy – akcesoria i gadżety z gier


Akcesoria i gadżety z gier to świetny wybór, jeśli chcesz ozdobić swój pokój gamingowy. Dużą popularnością cieszą się steelbooki, czyli kolekcjonerskie, metalowe opakowania na gry. Nie dość, że świetnie zabezpieczą płyty to będą się efektownie prezentować na półce. Warto w ten sposób wyróżnić ulubione tytuły.


Innym dodatkiem są puzzle dla graczy. Zawierają nawet 1500 elementów i przedstawiają wyjątkowe grafiki z gier. To także świetna rozrywka na wieczory, których nie chcesz już spędzać przed komputerem. Oczywiście możesz także wybrać spośród innych gadżetów, np. kolekcjonerskich figurek, książek czy kubków. Wszystkie one ustawione na półkach sprawią, że Twój pokój gracza nabierze wyjątkowego charakteru.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756