Elektronarzędzia

(5540)

Elektronarzędzia


Elektronarzędzia to podstawa wyposażenia każdego fachowca. Bez nich trudno wyobrazić sobie pracę na budowie lub podczas prac remontowo-wykończeniowych. Nawet drobne prace naprawcze w naszym domu będą od nas wymagać użycia chociażby podstawowych elektronarzędzi. Wydajność powinna iść w parze z niezawodnością, tak aby elektronarzędzia mogły służyć nam jak najdłużej.


Wybór elektronarzędzi


Zapełniając nasz warsztat elektronarzędziami, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, które z nich będą nam najbardziej potrzebne, a które wybrać jako opcję dodatkową. W zależności od tego, jak często i w jakim celu będziemy używać elektronarzędzi, szybko stanie się dla nas jasne, które z nich są nam potrzebne. Hydraulik będzie stawiać na zupełnie inne urządzenia niż np. elektryk. Istnieje duża różnica pomiędzy tym, w jaki sposób do pracy z elektronarzędziami podchodzić będzie hobbysta, majsterkujący w wolnej chwili, a tym, jak będzie robić to fachowiec na pełen etat. To, co ich łączy to chęć posiadania narzędzi najwyższej jakości, które nie zawiodą ich podczas zwykłego montowania półki w salonie, ale także w trakcie długich i ciężkich prac w zakurzonych, pełnych pyłu wnętrzach wykańczanego mieszkania.


Niezbędne narzędzia


Elektronarzędzia, które są najczęściej używane to bez wątpienia wiertarki i wkrętarki. Urządzenia te zostały przystosowane do wykonywania praktycznie wszystkich zadań, związanych z pracami z dowolnymi materiałami. Będziemy mogli wiercić otwory na śruby, kable i rury w betonie, metalu, drewnie i innych materiałach. Będziemy też mogli pracować z drewnem, łącząc wybrane elementy, które potem staną się półkami, meblami, ale także elementami konstrukcyjnymi. Bez problemu zamontujemy w wiertarkach i wkrętarkach potrzebne nam wiertła i otwornice, które znajdziecie zarówno do metalu, jak i drewna. Wystarczy wybrać odpowiednią moc wiertarki, sprawdzić, czy posiada funkcje udaru, a także dobrać odpowiadający nam typ zasilania (sieciowe lub akumulatorem).


Dużym udogodnieniem są klucze udarowe, które sprawdzą się w warsztatach samochodowych. Pozwalają one na szybkie i precyzyjne odkręcanie oraz dokręcanie śrub. W stolarniach natomiast sprawdzi się o wiele lepiej wiertarka stołowa, którą będzie można przymocować na stałe do wybranej powierzchni. Jeśli pracujemy z drewnem, niezbędne okażą się także szlifierki, polerki, strugi, wyrzynarki i piły, których wymienne tarcze sprawią, że będziemy mogli nimi ciąć nawet beton i inne twarde materiały.


Nasz zestaw elektronarzędzi możemy powiększać według własnego uznania, wybierając spośród urządzeń przystosowanych do wykonywania praktycznie każdej pracy. Jeśli na co dzień mamy do czynienia z elektroniką nasz warsztat nie może pracować bez odpowiedniej lutownicy. Jeśli natomiast przygotowujemy się do odmalowania naszego mieszkania, powinniśmy wyposażyć się w mieszarkę, która dzięki możliwości wymiany mieszadeł, będzie nam mogła służyć także do innych prac.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756