Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Kuchnie wolnostojące

405

Kuchnie wolnostojące w ofercie Media Expert

W Media Expert oferujemy szeroki asortyment kuchni wolnostojących. W naszym sklepie znajdziesz  kuchnie wolnostojące Amica, kuchnie wolnostojące Beko, a także kuchnie wielu innych znanych i cenionych producentów sprzętu AGD.  Przy zakupie tego typu urządzenia należy wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności parametry. Nie mniej ważny jest również design kuchni wolnostojącej, który powinien być spójny z wyglądem zabudowy kuchennej. W naszej ofercie znajdują się kuchnie: białe, czarne i srebrne (m.in. kuchnia FINLUX).  W celu ułatwienia wyboru i procesu zakupu dostaliśmy funkcję filtrowania wyników, dzięki której z łatwością znajdziesz urządzenie, spełniające wszystkie Twoje wymagania. Możesz wybrać, jakich minimalnych parametrów oczekujesz pod danym względem – na liście wyników zobaczysz wyłącznie urządzenia, które są zgodne z Twoimi preferencjami. Co ważne, możesz określić nie tylko minimalne parametry, ale również zakres cenowy.  

Rodzaje płyt w kuchenkach wolnostojących

W naszym sklepie dostępne są dwa typy kuchenek wolnostojących: elektryczne i gazowe, które różnią się od siebie sposobem zasilania. Przede wszystkim musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, z jakiego zasilania możesz korzystać w swoim domu. Czy masz podłączenie do gazu? Jeśli tak, to możesz wybrać kuchenkę gazową, która jest znacznie popularniejszym rozwiązaniem przede wszystkim dlatego, że jest ona stosunkowo tania w eksploatacji. Drugą opcją jest kuchenka elektryczna, w której mogą być zamontowane trzy typy płyt: żeliwne, ceramiczne lub indukcyjne. Plusem płyt żeliwnych jest możliwość korzystania ze wszystkich rodzajów garnków. Z kolei na płytach ceramicznych można gotować wyłącznie za pomocą garnków z płaskim dnem. Zdecydowanie najnowocześniejszym rozwiązaniem są kuchnie indukcyjne, które dają nawet do 25 proc. oszczędności na zużyciu energii w stosunku do płyt ceramicznych. Są one wydajne i działają znacznie szybciej. Urządzenia te wymagają podłączenia przez specjalistę do instalacji elektrycznej oraz zakupu specjalnych garnków.

Kuchnie wolnostojące – czym kierować się przy zakupie?

Wybierając kuchnię wolnostojącą, musisz podjąć wiele różnych decyzji m.in. dotyczących tego, czy ma to być kuchenka gazowa, czy elektryczna. Do wyboru masz również m.in.zestawy zintegrowane – połączenie kuchni ze zmywarką – a także płyty wolnostojące. Zwróć także uwagę na to, jakie akcesoria do kuchenek są w danym niezbędne.  Ważnym parametrem, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie kuchni wolnostojącej jest również klasa energooszczędności. Bardzo ważne są także funkcje dodatkowe takie jak np. katalizator zapachów czy grzanie mikrofalowe. Nie wiesz, jakie urządzenie wybrać? Skorzystaj z pomocy naszych wykwalifikowanych doradców.

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną