Popularność
30 produktów
Loading
Rodzaj piekarnika: Elektryczny
Kolor płyty grzewczej: Inox
Rodzaj płyty grzewczej: Gazowa
Termoobieg: Nie
Szerokość [cm]: 60
Funkcje: Rożen, Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Grill (opiekacz)
Kolor frontu piekarnika: Inox
5 699 00
284,95 zł x 20 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Poradniki eksperta

AGD
Gdy w kuchni czy aneksie kuchennym jest mało miejsca, staramy się ze sprzętami „iść w górę”. To znaczy, że to co się da, stawiamy w tzw. słupku. Wiele osób robi to nawet specjalnie, oszczędzając miejsce w aneksie. Poza t...

Piekarnik ze zmywarką


Wiele osób stawia na ekonomię i ergonomiczność w codziennym życiu. Poszukujemy rozwiązań praktycznych i skutecznych, a przy tym wygodnych oraz niedrogich w użyciu. Dostrzegając te potrzeby, producenci sprzętu AGD postanowili znaleźć na nie odpowiedź, a jednym z najlepszych przykładów takiej filozofii jest kuchenka ze zmywarką. Tak zwany zestaw zintegrowany łączy w sobie kilka urządzeń jednocześnie – piekarnik ze zmywarką oraz kuchenkę. Jakie są zalety tego typu urządzenia?


Oszczędność miejsca


W naszym sklepie znajdziesz zestaw zintegrowany jednej z najbardziej docenianych marek AGD – Candy. Ogromną zaletą kuchenko-zmywarki jest duża oszczędność miejsca. Jeżeli Twoja kuchnia nie jest wystarczająco duża, by pomieścić każde urządzenie oddzielnie, kuchnia elektryczna ze zmywarką Candy Trio jest idealnym rozwiązaniem. Łącząc ze sobą piekarnik ze zmywarką zyskasz dużo więcej miejsca na szafki, półki, barek czy cokolwiek innego, czego zapragniesz.


Idealne rozwiązanie dla małych domostw


Korzyści kuchenki ze zmywarką nie ograniczają się wyłącznie do oszczędności miejsca! Jest to idealne rozwiązanie dla osób mieszkających w pojedynkę lub w parze. Osobne urządzenia często są zbyt duże dla małych domostw i nie wykorzystują pełni swojej mocy. Jeżeli zużywasz mniej naczyń i nie gotujesz dużych ilości jedzenia – użytkowanie urządzeń o mniejszej pojemności może pomóc zaoszczędzić Ci sporo pieniędzy. W końcu nie będziesz musiał włączać niezapełnionej zmywarki i nagrzewać dużego pieca, by upiec małe danie! 


Zobacz także produkty z kategorii: kuchenka Amica, kuchenka Beko, kuchenka Gorenje, kuchenka Indesit, kuchenka Smeg, kuchenka Electrolux, kuchenka Bosch, kuchenka Whirlpool, kuchenka gazowa, kuchenka elektryczna, kuchenka indukcyjna, kuchenka przenośna oraz kuchenka dwupalnikowa i kuchenka jednopalnikowa.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756