Akcesoria do rowerów

(1417)

Akcesoria rowerowe w Media Expert


Akcesoria rowerowe są czasami po prostu niezbędne. Oprócz rowerów, przygotowaliśmy także mocno rozbudowaną ofertę różnych elementów wyposażenia, które przydają się podczas jazdy i serwisowania sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. Na pewno coś wpadnie Ci w oko. W razie pytań lub wątpliwości, skorzystaj z pomocy naszych doradców. Na pewno nie pożałujesz!


Jakie akcesoria rowerowe kupisz w naszym sklepie?


Jeśli chodzi o akcesoria do roweru, nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Znajdziesz u nas między innymi kaski rowerowe i ochraniacze na kończyny, koszyki na rower, sakwy, torby rowerowe, foteliki, oświetlenie, liczniki, dzwonki, zabezpieczenia przeciwkradzieżowe, bidony, pompki, okulary, bagażniki, pokrowce i wiele, wiele innych przedmiotów. Nie mogło także zabraknąć odzieży kolarskiej, narzędzi i kosmetyków do serwisowania sprzętu. Łącznie to ponad tysiąc produktów w przystępnych cenach, które możesz zamówić z dostawą pod wskazany adres, do wybranego punktu odbioru lub pobliskiego sklepu stacjonarnego naszej sieci.


Najważniejsze akcesoria na rower – od nich zależy Twoje bezpieczeństwo


Jeśli chodzi o akcesoria rowerowe, na pewno kluczowym elementem wyposażenia jest kask ochronny. Powinny go używać nie tylko dzieci, ale wszyscy uczestnicy ruchu drogowego, poruszający się rowerami. Kask chroni przed urazami głowy, które bywają bardzo tragiczne w skutkach. Możesz także nosić dodatkowe ochraniacze, np. na łokcie. Bardzo ważne jest również odpowiednie oświetlenie. Biała lampa powinna znaleźć się z przodu, aby oświetlać drogę przed Tobą. Z kolei czerwona lampka musi świecić z tyłu pojazdu, aby ostrzegać pozostałych uczestników ruchu drogowego, że jesteś przed nimi. Nie zapomnij także o dzwonku, który pozwala wydawać sygnały dźwiękowe, informując pieszych o Twoim przejeździe.


Akcesoria do rowerów – regularny serwis jest bardzo ważny


Serwis roweru jest czasami niezbędny. Ważne jest nasmarowanie łańcucha, a do tego potrzebujesz odpowiedniego smaru. Napompowanie koła możliwe jest za pomocą pompki. Tych z kolei w naszym sklepie nie brakuje. Możesz kupić różne modele, od nożnych, po elektryczne. Czasami trzeba też wymienić oponę lub dętkę, co bez problemów wykonasz sam. Potrzebne są Ci tylko odpowiednie części, które także kupisz wygodnie w sklepie internetowym Media Expert.


Wyposażenie dodatkowe roweru – personalizuj sprzęt do woli


Możesz także kupić świetne, praktyczne akcesoria do personalizacji roweru. Mogą to być na przykład błotniki chroniące przed chlapiącym błotem. Wygodne i funkcjonalne są torby, które pozwalają transportować różne przedmioty podczas przejazdów. Sakwy montowane są w różnych miejscach roweru, mogą mieć różną pojemność, a użyte materiały mogą być np. wodoodporne. Jeśli masz wątpliwość, czy któryś element będzie pasował do Twojego roweru, możesz poprosić o pomoc naszych doradców. Chętnie dopasują sprzęt do Twojego pojazdu.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756