Komputery i tablety

(26375)

Jak wybrać komputer dla gracza?


W Media Expert możesz wybierać z dziesiątek tysięcy produktów – jeśli interesuje Cię sprzęt komputerowy, w tym na przykład tablet, to podczas przeglądania naszej oferty z pewnością trafisz na urządzenie o dokładnie takich parametrach, jakich potrzebujesz. Jesteś graczem? Bez większych problemów znajdziesz w naszym sklepie sprzęt, dzięki któremu będziesz mógł grać w najnowsze gry, ciesząc się przy tym najwyższą jakością grafiki. Oferujemy nie tylko komputery stacjonarne, ale również nowoczesne laptopy, które dzięki odpowiednim parametrom będą doskonałym rozwiązaniem dla graczy. Wybierając komputer, zwróć uwagę na procesor, ilość pamięci RAM i kartę graficzną. Ważne jest również, żeby urządzenie było wyposażone w szybki dysk SSD. Proponujemy m.in. rozwiązania z procesorami Intel Core i7-8700 i Intel Core i5-7400. Nie wiesz, na jaką konfigurację postawić? Sprawdź nasze komputery stacjonarne dla graczy i laptopy dla graczy, a być może znajdziesz odpowiednie urządzenie. Jeśli masz wątpliwości, skorzystaj z naszej pomocy – dopasujemy najlepsze rozwiązanie do budżetu, jakim dysponujesz.


Tanie komputery stacjonarne


Szukasz odpowiedniego sprzętu dla siebie? Jeśli tylko znajdziesz miejsce na komputer stacjonarny, to warto na niego postawić. Zapłacisz zdecydowanie mniej za urządzenie tego typu niż za laptopa o podobnych lub takich samych parametrach. Naturalnie duże znaczenie ma to, gdzie chcesz korzystać z komputera. Jeśli wyłącznie w domu, w jednym miejscu, to urządzenie stacjonarne powinno się doskonale sprawdzić. Jeśli jednak potrzebujesz sprzętu mobilnego, to postaw na laptopa. Dostępne obecnie komputery stacjonarne mają różne wymiary i różny kształt – mogą wyglądać naprawdę efektownie. Ich zdecydowanym plusem jest atrakcyjna cena w stosunku do urządzeń przenośnych. Jeśli zdecydujesz się na zakup takiego sprzętu, to nie zapomnij o tym, że są Ci potrzebne również peryferia komputerowe. Chodzi o klawiatury, myszki, ewentualnie drukarki i inne przydatne rozwiązania. Postaw na odpowiedni wybór akcesoriów do komputera i ciesz się zestawem, który uprzejmi proces grania w gry.

Tablet graficzny – funkcje


W naszej ofercie znajdziesz również tablety, czyli sprzęt przenośny, który zwykle ma większy rozmiar od smartfona. To urządzenia z dużym ekranem, wśród których dostępne są tablety graficzne, skierowane do osób zajmujących się tworzeniem i obróbką grafiki. Urządzenie to umożliwia swobodne tworzenie projektów CAD, grafik, map, schematów przestrzennych, a także obrabianie zdjęć i obrazów. Tablet graficzny to przede wszystkim przestrzeń robocza, na której można rysować specjalnym rysikiem. Zwróć również uwagę na dodatki do tych urządzeń – dopasuj odpowiednie akcesoria do tabletów i ciesz się kolejnymi korzyściami, jakie daje Twój sprzęt. Znajdziesz u nas m.in. uchwyty do tabletów, folię ochronną i różnego typu rysiki. 

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756