Popularność
30 produktów
Loading
Typ: Zewnętrzny
Kompatybilne platformy: Komputery PC, Laptop
45 50
52,89 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
52,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 753
Typ: Rejestrator obrazu
Kompatybilne platformy: Komputery PC, Laptop
121 09
Typ: Zewnętrzny
Kompatybilne platformy: Komputery PC, Laptop
539 99
Typ: Zewnętrzny
Kompatybilne platformy: Komputery PC, Laptop, Playstation 5, Xbox One
799 99
Typ: Zewnętrzny
Kompatybilne platformy: Komputery PC
479 99
Typ: Wewnętrzny
Kompatybilne platformy: Komputery PC
1 049 99
Typ: Zewnętrzny
Kompatybilne platformy: Komputery PC, Laptop
679 00

Rekomendacje Klientów

Rejestrator obrazu w Media Expert


Rejestrator obrazu z pewnością przyda się osobom, które zajmują się produkcją treści. Mogą to być twórcy sieciowi, ale nie tylko. Bogata oferta kart przechwytujących wideo pozwala dostosować konfigurację sprzętu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty.


Co to jest rejestrator obrazu? Wyjaśniamy


Rejestrator obrazu, znany także jako karta przechwytująca wideo, to urządzenie lub karta rozszerzeń, które umożliwiają przechwytywanie sygnału wideo z różnych źródeł i przekazywanie go do komputera. Te karty są używane w różnych zadaniach, takich jak edycja wideo, transmisje na żywo, monitorowanie, nagrywanie gier wideo czy tworzenie zawartości multimedialnej.


Do czego służy rejestrator obrazu? Przykłady zastosowania


Karty przechwytujące wideo zazwyczaj podłącza się do komputera za pomocą portu PCI Express (PCIe) lub USB, w zależności od modelu. Niektóre nowoczesne karty mogą również korzystać z interfejsu Thunderbolt. Akcesoria te mogą przechwytywać sygnał wideo z różnych źródeł, takich jak kamery, konsole do gier, odtwarzacze DVD/Blu-ray, dekodery telewizji kablowej czy satelitarnej, Rejestrator obrazu ma wbudowane mechanizmy do przechwytywania sygnału wideo, który jest następnie przetwarzany i przekazywany do komputera. Urządzenia te mogą obsługiwać różne rozdzielczości i formaty wideo. Dzięki kartom przechwytującym obraz wideo użytkownicy mogą tworzyć, edytować i udostępniać materiały wideo na swoich komputerach, co znajduje zastosowanie zarówno w profesjonalnych projektach, jak i w codziennych aktywnościach.


Rejestrator obrazu – jakie modele są dostępne w ofercie?


Karta przechwytująca HDMI może występować jako zewnętrzna lub wewnętrzna. Ponadto, rejestratory te są kompatybilne z różnymi platformami. W ofercie Media Expert znajdziesz karty przechwytujące wideo z komputerów stacjonarnych, laptopów, konsol Xbox i Playstation, a nawet Nintendo Switch. Sprawdź interfejs używany do podłączenia sprzętu. W naszym sklepie kupisz sprzęt różnych producentów i dostępny w różnej cenie.


Dlaczego warto kupić kartę przechwytującą wideo?


Karta przechwytująca wideo może być wartościowym zakupem z wielu powodów, w zależności od indywidualnych potrzeb i zastosowań użytkownika. Rejestrator obrazu może być wartościowym zakupem z wielu powodów, w zależności od indywidualnych potrzeb i zastosowań użytkownika. Karta przechwytująca obraz wideo może być wartościowym zakupem z wielu powodów, w zależności od indywidualnych potrzeb i zastosowań użytkownika. Gracze mogą używać ich do nagrywania swoich rozgrywek, co pozwala na późniejsze udostępnianie ich na platformach społecznościowych lub tworzenie materiałów instruktażowych. Karty przechwytujące pozwalają na monitorowanie i nagrywanie sygnału wideo z różnych źródeł, takich jak kamery, dekodery telewizji, konsol do gier, odtwarzacze DVD/Blu-ray itp.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756