Narzędzia ogrodnicze

(1212)

Narzędzia ogrodowe


Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem ogródka lub działki, na pewno przydadzą Ci się narzędzia ogrodowe. Na całe szczęście, bardzo dobrze trafiłeś. W naszym sklepie internetowym jest ich naprawdę bardzo dużo. Zapraszamy do sprawdzania asortymentu i składania zamówień drogą internetową. Pamiętaj, że możliwe jest wybranie jednej z wielu form dostawy, a także płatności.


Narzędzia ogrodowe – jakie dostępne są w Media Expert?


W ofercie naszego sklepu internetowego możesz kupić między innymi nożyce do żywopłotów, sekatory, grabie, szpadle, siekiery, widły, pompy i wiele innych sprzętów. Są to narzędzia ręczne, ale także automatyczne, które wymagają podłączenia do sieci akumulatora lub zatankowania odpowiednim paliwem. W Media Expert możesz zamówić również siewnik, jeśli planujesz założyć nowy trawnik. Do kopania użyj łopat lub szpadli, dostępnych w naszym sklepie, a praca na pewno będzie wygodniejsza. Do porządków także możesz przygotować się dzięki zakupom u nas. Oferujemy miotły i grabki, którymi możesz między innymi uprzątnąć liście opadające jesienią. Wszystkie narzędzia ogrodnicze kupić możesz z opcją dostawy lub odbioru w określonym punkcie. Możesz również zdecydować o formie płatności. Staramy się, aby zakupy w naszym sklepie były możliwie jak najbardziej wygodne.


Na co zwrócić uwagę wybierając poszczególne narzędzia?


Zakup narzędzi ogrodowych zawsze powinien być podparty konkretnymi cechami, które są istotne z punktu widzenia obsługi ich w przyszłości. Jeśli szukasz nożyc do żywopłotu, powinieneś zdecydować, czy wystarczy Ci model ręczny, a może potrzebujesz urządzenia zasilanego energią elektryczną lub paliwem? Kluczową kwestią na pewno jest także długość listwy tnącej i maksymalna grubość gałęzi, które mogą być cięte. Wybierając sekator, sprawdź nie tylko długość ostrza, ale również uchwytu. Pozwoli to ocenić, czy dosięgniesz do wyższych gałęzi. Podczas poszukiwań pompy wodnej, sprawdź czy jest ona przeznaczona do prac, które planujesz wykonywać. Nie każdy model może pracować na dużych głębokościach.

W naszym sklepie znajdziesz narzędzia do ogrodu dla osób korzystających z nich amatorsko, ale także profesjonalnie. Jeśli chodzi o podstawowe sprzęty, takie jak grabie, łopaty, motyki czy piły, kluczową kwestią na pewno jest materiał, z jakiego wykonano poszczególne akcesorium. Warto także upewnić się, że narzędzie będzie sprawdzało się w przypadku czekających na Ciebie prac. Grabie do porządkowania grządek mają zupełnie inną konstrukcję, niż te do sprzątania liści. Pamiętaj, że dokonując zakupów w Media Expert możesz liczyć na profesjonalne doradztwo naszych pracowników. Jeśli więc nie wiesz, który model wybrać, poproś o pomoc specjalistów, czekających na Ciebie w sklepie lub na infolinii. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tutaj narzędzia ogrodowe, które sprawdzą się doskonale w Twoim ogrodzie lub na działce.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756