Nawadnianie

(1120)

Nawadnianie ogrodu


Nawadnianie ogrodu jest bardzo ważne, jeśli chcesz cieszyć się pięknymi, zdrowymi roślinami. Do podlewania możesz używać węży, konewek, opryskiwaczy, a także automatycznych systemów, które bardzo ułatwiają życie. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą akcesoriów ogrodowych, które wygodnie kupisz w Media Expert. W razie potrzeby, skorzystaj z pomocy naszych doradców.


Automatyczne nawadnianie – Twoja wygoda przede wszystkim


Systemy automatycznego nawadniania są niezwykle wygodne. Nie musisz już pamiętać o tym, że Twoje tuje lub trawnik wymagają podlania. Dzięki sterownikowi możliwe jest zdefiniowanie harmonogramu podlewania oraz ustawienie konkretnych dni tygodnia, a także pór pracy systemu. Takie rozwiązanie gwarantuje bardzo dużą oszczędność czasu, który możesz wykorzystać na relaks po pracy. Poza tym, dzięki automatycznemu nawodnieniu, podlewanie ogrodu rano i wieczorem nie wymaga wczesnego wstawania lub późnego kładzenia się spać. Wszystko zostanie zrobione za Ciebie. Jeśli dodasz do tego robot koszący, Twoja rola w ogrodzie będzie ograniczała się jedynie do relaksu. Prawda, że to kusząca perspektywa?


Nawadnianie ogrodu za pomocą węża i zraszaczy lub pistoletów


Jeśli nie jesteś zdecydowany na automatyczne nawadnianie trawnika, możesz skorzystać z prostszych rozwiązań. Wystarczy, że podłączysz do kranu wąż o odpowiedniej długości, a na jego drugim końcu zamontujesz zraszacz lub pistolet zraszający. Wybierając wąż ogrodowy, zwróć także uwagę na jego grubość ścianek i materiał, z jakiego go wykonano. Wygodne jest używanie bębnów, które służą nawijaniu. Zraszacz umieszczony w odpowiednim miejscu nie musi być obsługiwany. Wystarczy, że puścisz wodę na potrzebny czas. Z kolei pistolety mogą być używane do podlewania pojedynczych roślin. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele akcesoriów ogrodowych, w tym także przyłącz i końcówek, które pozwalają tworzyć funkcjonalne systemy nawadniania ogrodu. W razie potrzeby, poproś o pomoc naszych doradców. Chętnie pomogą w wybraniu odpowiedniego węża lub zraszacza.


Zbiornik na deszczówkę – ekologiczne i darmowe podlewanie ogrodu


W ostatnim czasie bardzo popularne są zbiorniki na deszczówkę. Ich stosowanie jest działaniem proekologicznym, gdyż pozwala na użycie wody deszczowej, która rynną trafia do gleby lub specjalnych studzienek. Stosując zbiorniki o różnej pojemności, możliwe jest jej wykorzystanie do podlewania. Nie są to zwykłe beczki, gdyż ich stylistyka może się podobać. Są odpowiednio zaprojektowane, aby pełniły również formę ozdobną. Wystarczy nabrać wodę do konewki, aby móc podlać kwiaty lub inne rośliny. Warto pamiętać, że deszczówka jest darmowa i pozwala na dodatkowe oszczędności. Jeśli chcesz kupić zbiornik na wodę deszczową lub brakuje Ci konewki, koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy. Na pewno znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756