Gaming

(24402)

Gaming - gry i konsole

W Media Expert dajemy Ci możliwość wyboru jednej  z kilku popularnych konsol do gier. Urządzenia, które możesz u nas kupić, to najnowsze konsole: PS5, Xbox Series X, Xbox Series S, a także ich poprzednie generacje: PS4, Xbox One oraz konsole Nintendo Switch. Którą konsolę do gier wybrać? W ofercie Media Expert dostępna jest także bogata oferta gier na konsole oraz gier PC. Wśród nich sprawdź premiery gier dostępne w przedsprzedaży. W naszym sklepie znajdziesz m.in. PS4 Slim oraz PS4 PRO – bardziej zaawansowaną wersję od podstawowej. Umożliwia ona rozrywkę w rozdzielczości 4K i jakości HDR. Jest to urządzenie cechujące się bardzo dobrymi parametrami, które oferuje wysoką jakość grafiki. 


W kategorii Gaming bardzo podobnymi urządzeniami do PlayStation są konsole Xbox. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które docenisz również wtedy, gdy potrzebujesz odtwarzacza Blu-ray. Kolejne urządzenie, czyli konsolę Nintendo, możesz kojarzyć przede wszystkim z popularnych gier, takich jak The Legend of Zelda i Super Mario Bros. Nintendo Switch to sprzęt, który jest jednocześnie konsolą stacjonarną i przenośną. Producent ten projektuje swoje urządzenia z myślą o zapewnieniu graczowi wysokiej jakości grafiki i najwyższego poziomu rozrywki.

Gry na konsole w ofercie Media Expert

W Media Expert możesz zamówić wszystkie interesujące Cię gry na popularne konsole. Oferujemy m.in. gry PS5, gry PS4, gry Xbox Series X, gry Xbox One i gry Nintendo Switch. Jeśli otworzysz poszczególne kategorie gier, to zauważysz, że możesz ograniczyć listę prezentowanych wyników wyłącznie do takich, które pasują do Twoich preferencji. Szukasz odpowiedniej gry dla dziecka? Możesz określić, że interesują cię wyłącznie gry przeznaczone dla osoby w danym wieku. W naszej bazie znajdziesz wszystkie najciekawsze gry na różne konsole. Możesz również postawić na dodatkowe rozwiązania dla graczy. Są to m.in. fotele gamingowe, biurka gamingowe, okulary VR czy obudowy gamingowe. Dzięki nim rozgrywka może być jeszcze atrakcyjniejsza. Nie wiesz, jakie akcesoria wybrać? Powiedz nam, czego oczekujesz, a my podpowiemy, jakie rozwiązania są najlepsze.

Na co zwracać uwagę przy zakupie konsoli do gier?

Wszystkie popularne konsole do gier od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Przy czym różnią się one od siebie parametrami. Konsola Nintendo Switch to wyjątkowe urządzenie, które stanowi połączenie konsoli stacjonarnej i przenośnej. Będąc w domu, możesz grać z rodziną czy z przyjaciółmi, ale sprzęt ten ma również mobilną część, którą da się zabrać w drogę, co pozwala cieszyć się rozrywką podczas podróży. Jeśli jednak zależy Ci przede wszystkim na wysokiej jakości grafice, to wybierz konsolę PlayStation lub Xbox. Plusem Xboxa One jest to, że może on działać zarówno jako konsola do gier, ale także, jak już wspomnieliśmy, jako odtwarzacz filmów Blue-ray. Jeśli masz jakieś wątpliwości i nie wiesz jaki sprzęt będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy, to skorzystaj z pomocy naszych wykwalifikowanych doradców. Zobacz także produkty z kategorii: laptopy gamingowe oraz komputery gamingowe i monitory gamingowe. Zobacz nasze poradniki z kategorii: Konsole i gry.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756