Xbox One

(1555)

 Konsola Xbox One – odkryj potężną konsolę do gier

 
Kochasz gry video i oczekujesz niezapomnianych wrażeń z nimi związanych? Postaw na konsolę Xbox One, ale również na kontrolery, gry i dodatki do tego urządzenia. Xbox One to trzecia generacja konsol wyprodukowanych przez firmę Microsoft. Jej oficjalna prezentacja i rozpoczęcie sprzedaży miały miejsce w 2013 roku. Urządzenie to jest następcą konsoli Xbox 360 – jeśli posiadałeś i ją, to być może ucieszy Cię informacja, że Xbox One jest częściowo kompatybilne z oprogramowaniem wydanym na swoją poprzedniczkę. Konsola jest dostępna w dwóch wersjach sprzętowych. W 2016 roku Microsoft zaprezentował Xbox One S, czyli urządzenie o ok. 40 proc. mniejsze od wersji oryginalnej oraz umożliwiające pionowe umieszczenie urządzenia. Natomiast w 2017 roku pojawiła się Xbox One X, czyli sprzęt z mocniejszymi podzespołami. Jak dotąd konsole Xbox One sprzedały się w dziesiątkach milionów sztuk. Jedną z gier, które zdobyły szczególne zainteresowanie graczy, była Halo 5: Guardians, ale oczywiście na Xbox One powstało wiele innych gier, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jesteś fanem konsoli Microsoft? Poznaj najnowszą generację Xbox Series X.

 

Konsola Xbox – wyzwala emocje w rozdzielczości 4K

 
Jeśli posiadasz Xbox One X lub Xbox One S, to możesz cieszyć się rozrywką w jakości 4K. Jest to rozdzielczość telewizora, w której na ekranie wyświetlanych jest 4 razy więcej pikseli niż w przypadku rozdzielczości HDTV 1080p. To powoduje, że obraz jest ostrzejszy i bardziej szczegółowy, a tym samym możesz oglądać filmy w dużo wyższej jakości obrazu. Dzięki Xbox One dostarczysz sobie dużo więcej emocji związanych z graniem, a za sprawą wysokiej jakości grafiki poczujesz się, jakby się znajdował w centrum rozgrywki. Seria konsol Xbox cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie – przekonaj się, jakiej rozrywki może Ci dostarczyć to urządzenie. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz jedną z wielu gier, jakie są na nią dostępne.
 

Poznaj szeroki wybór akcesoriów i gier

 
Żeby móc wykorzystać pełnię możliwości konsoli Xbox One, postaw na akcesoria i gry, które znajdziesz w naszym sklepie. Dopasuj odpowiednie pady Xbox One, które sprawią, że sterowanie Twoimi ulubionymi postaciami w grze będzie łatwiejsze i będą one wykonywać wszystko dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Jeśli kochasz gry wyścigowe, to dostarczysz sobie zdecydowanie większej rozrywki, jeśli postawisz na kierownicę Xbox One. To nie wszystko – w dziale gry Xbox One możesz przebierać w tytułach. Gry te podzieliliśmy m.in. według gatunków. Możesz wybrać m.in. gry platformowe, gry akcji czy wyścigowe. Bez względu na to, jaki rodzaj gier na Xbox One Ci najbardziej odpowiada, na pewno znajdziesz go w naszej ofercie. Jeśli jesteś zagorzałym fanem danej gry, to koniecznie zerknij również na akcesoria – znajdziesz u nas m.in. figurki czy dodatki do ulubionych tytułów. Jeśli masz wątpliwości co do zasad działania danego rozwiązania albo nie masz pewności, czy jest Ci to na pewno potrzebne, koniecznie się z nami skontaktuj. Doradzimy, jakie rozwiązanie sprawdzi się w Twoim przypadku! Zobacz także produkty z kategorii: słuchawki do Xbox One oraz kierownice do Xbox One.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756