Prezent na parapetówkę

Taka okazja zdarza się rzadko! Nowe mieszkanie, domek na wsi- to bez znaczenia! Najważniejsi są ludzie pośród tych czterech ścian, których planujesz odwiedzić na organizowanej przez nich parapetówce. Jeśli szukasz inspiracji na prezent, dobrze trafiłeś. Prezentujemy pięć kategorii poradunków idealnych na taką okazję. Jeśli chcesz szukać dalej, wiedz, że dziesiątki tysięcy produktów czeka na Ciebie w naszym sklepie
Najczęściej wybierane prezenty

Prezent na parapetówkę

Wyprowadzka do nowego mieszkania lub domu to początek ekscytującego etapu w życiu. Nie dziwi zatem, że wydarzenie to staje się okazją do uroczystej celebracji – parapetówka to impreza, która trwale zapisała się w tradycji i praktykowana jest z wielką radością. Nieważne, czy organizuje ją młode małżeństwo czy student – zawsze mile widziane są praktyczne prezenty, które pomogą się poczuć mieszkańcom w nowym miejscu swojsko i u siebie. Pamiętaj, że urządzanie mieszkania to kosztowne przedsięwzięcie, dlatego chcąc uszczęśliwić świeżo upieczonych właścicieli nieruchomości, stawiaj na funkcjonalne akcesoria. Nadal zastanawiasz się, co kupić na parapetówkę? Oto kilka propozycji, które mogą Cię zainspirować!

Małe AGD – praktyczne akcesoria kuchenne

Kuchnia to centrum każdego mieszkania – to w niej toczy się codzienne życie, dlatego jej urządzenie można uznać za priorytet. Na szczęście jest mnóstwo możliwości w zakresie zakupu kuchennych upominków na parapetówkę. Kuchenki mikrofalowe, sokowniki, blendery i roboty kuchenne, maszynki do mięsa czy ekspresy do kawy... Wszystkie te sprzęty będą przydatne i pomogą kompleksowo wyposażyć przestrzeń kulinarną. Oczywiście, decydując się na zakup jednego z tych produktów, skonsultuj się z pozostałymi gośćmi zaproszonymi na parapetówkę – kiepsko byłoby powielić prezent, a im bardziej różnorodne upominki, tym większa radość obdarowanych! Jeśli planujesz zakup bardziej efektownego prezentu – takim z pewnością będzie nowoczesny grill elektryczny – możesz zorganizować zrzutkę wśród znajomych, aby kupić sprzęt z najwyższej półki cenowej.

Sprzęty RTV i audio – z nimi uda się każda impreza!

Co na parapetówkę poza kuchennymi gadżetami? Równie trafne okazują się akcesoria RTV: odtwarzacze audio, radioodbiorniki i nowoczesne wieże i głośniki to świetne rozwiązanie dla miłośników głośnej muzyki. A może wybierasz się na parapetówkę do prawdziwych kinomaniaków? W takim razie postaw na zestawy kina domowego i – kto wie – może kiedyś zostaniesz zaproszony na seans. Praktyczne gadżety to najlepsza odpowiedź na pytanie – co kupić na parapetówkę? Wybierając produkty użyteczne, zyskasz pewność, że posłużą one swoim nowym właścicielom przez wiele lat i sprawdzą się w roli upominku o wiele lepiej, niż nudne kwiaty czy zestawy alkoholi. Jeśli parapetówka odbywa się w domu z ogrodem, Twoje pole prezentowego manewru znacznie się poszerza – tu świetnie sprawdzą się ogrodowe narzędzia i grille. Oryginalny pomysł na prezent na parapetówkę pozwoli Ci zapisać się w pamięci organizatorów imprezy i wywołać ich szczerą radość.


Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756