Akcesoria samochodowe

(555)

Akcesoria samochodowe


W podróży autem mogą być potrzebne różne akcesoria samochodowe. Niezależnie od długości trasy, niektóre z nich powinny znaleźć się w Twoim pojeździe. W ofercie sklepu internetowego Media Expert zebraliśmy setki akcesoriów motoryzacyjnych, które powinien mieć każdy kierowca. Jesteś zainteresowany, co to takiego? Koniecznie sprawdź dostępny asortyment!


Jakie akcesoria samochodowe są dostępne w Media Expert?


W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi ładowarki do samochodów elektrycznych. Jako, że na polskich drogach jeździ coraz więcej „elektryków”, rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzęt, umożliwiający ładowanie aut z takim napędem. Kupisz u nas także akcesoria zimowe, które przydają się szczególnie w zimne poranki. To między innymi szufelki do śniegu, zmiotki oraz skrobaczki. To niezbędne wyposażenie każdego samochodu! Oczywiście nie mogło zabraknąć także transmiterów FM, z których pomocą możesz słuchać ulubionej muzyki także wtedy, gdy radio w pojeździe nie pozwala na połączenie się z telefonem lub pendrivem. Kupisz u nas również rozdzielacze samochodowe, które ułatwiają podłączanie sprzętu zasilanego elektrycznie. Wystarczy wpiąć taki adapter do gniazda zapalniczki, aby zyskać dodatkowe porty ładowania. Nie mogło także zabraknąć środków czystości do pojazdu. Z pomocą naszych produktów w Twoim samochodzie zawsze będzie czysto i pachnąco.


Akcesoria samochodowe dla kierowców zawodowych i nie tylko


Naturalnie, w ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele akcesoriów, przeznaczonych dla kierowców zawodowych lub osób, które znajdują się w długich trasach. Kupisz u nas między innymi CB Radia i anteny CB. Za pomocą tych urządzeń możesz komunikować się z innymi uczestnikami ruchu drogowego. To ważne, jeśli chcesz ominąć korki lub kontrole drogowe. W naszym sklepie kupisz także nawigacje GPS. Wybierając sprzęt, sprawdź czy posiada dożywotnią aktualizację map. Aktualne oprogramowanie jest bardzo ważne, abyś mógł trafić do celu bez większych problemów. Kupisz u nas również dodatkowe akcesoria do nawigacji. To między innymi ładowarki lub przejściówki przewodów.


Wszystko do Twojego samochodu – sprawdź aktualną ofertę


Będziesz zadowolony z oferty akcesoriów samochodowych, która jest dostępna w naszym sklepie internetowym. To setki produktów, które przydają się w trakcie jazdy oraz postoju. Z nami eksploatacja samochodu jest prostsza, tańsza i przyjemniejsza. Jeśli szukasz konkretnego sprzętu, dopytaj o niego naszych doradców. Na pewno pomogą dobrać coś dla Ciebie i Twojego pojazdu. W naszym sklepie dostępne są także narzędzia i organizery, które pomagają utrzymać porządek w bagażniku lub garażu. Dobrze przygotowany kierowca poradzi sobie z każdą, niespodziewaną sytuacją na drodze. Zapraszamy do zakupów stacjonarnych oraz online!

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756