Popularność
30 produktów
Loading
Format folii: A4
Grubość [mikr]: 80
28 00
U Ciebie
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Sugerowana cena producenta:

24,90 zł

17 68
Cena jednostkowa: 0,71 zł/szt.
37 99
Cena jednostkowa: 0,38 zł/szt.
99 99
Cena jednostkowa: 1,00 zł/szt.
59 99
79,16 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
78,48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
29 99
Cena jednostkowa: 1,20 zł/szt.
36,97 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
36,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Sugerowana cena producenta:

64,90 zł

49 97
Cena jednostkowa: 2,00 zł/szt.
79 99
89,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
89,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Folia do laminowania – skuteczne zabezpieczenie papierowych druków


Codziennie otaczamy się ogromną ilością papierowych dokumentów, zdjęć czy notatek. Taka forma przechowywania materiałów jest niezwykle funkcjonalna, ponieważ z łatwością możemy sięgnąć po nie w każdej chwili. Jednak częste sortowanie kartek i przetrzymywanie ich w nieodpowiedni sposób może spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Jest to szczególnie dotkliwe, kiedy mamy do czynienia z ważnymi dokumentami służbowymi, medycznymi bądź arkuszami o wartości sentymentalnej. Aby zapewnić ich trwałość i móc cieszyć się ich niezmienioną jakością przez wiele lat, warto wyposażyć się w folię do laminacji, których szeroki wybór znajdziesz w Media Expert. 


Folia do laminowania – czym się wyróżnia?


Folia do laminacji w połączeniu z laminatorem tworzy idealny zestaw, który zabezpieczy Twoje wartościowe papierowe arkusze. Nie musisz martwić się zagięciami, zabrudzeniami czy porwaniem stron, gdyż folia o grubości nawet 100 mikronów doskonale chroni materiał przed wszelkimi uszkodzeniami. Folia do laminowania dzięki specjalnym oznaczeniom, które informują o tym jak należy właściwie umieścić dokument, ułatwia proces oprawiania. Pod wpływem ciepła lub siły nacisku wałków laminatora, folia do laminacji doskonale skleja się i idealnie przylega do papieru. Błyszcząca warstwa ochrony nadaje estetycznego wyglądu arkuszom, podkreślając ich kolory, a wszelkie zabrudzenia można z łatwością zmyć. Folia do laminowania występuje w ekonomicznych i opłacalnych zestawach, zawierających różne jej wielkości - m.in. folie do laminowania A4 i folie do laminowania A3.


Folia do laminacji – czy warto?


Wysoka jakość wykonania folii do laminowania minimalizuje ryzyko jej zacinania w czasie pracy. Zaokrąglone rogi dokumentów ułatwiają ich bezpieczne i wygodne sortowanie. Folia do laminacji jest przezroczysta, dzięki czemu nie rzuca się w oczy, nie przyczynia się  też do znacznego obciążenia i pogrubienia dokumentów. Z jej pomocą tusze na papierze nie ulegają odbarwieniu oraz nie tracą swojej intensywności wraz z upływem czasu. Folia do laminowania powoduje znaczne przedłużenie trwałości nawet najcieńszych arkuszy, a przypadkowe dotknięcie kartki zabrudzonymi palcami nie wywołuje nieodwracalnych szkód.


Folia do laminowania – kto powinien kupić?


Folia do laminacji oraz laminator to zestaw, który doskonale sprawdzi się zarówno w gospodarstwach domowych jak i biurach. Prowadzenie dokumentacji służbowej staje się o wiele bardziej przyjemne, a efekty pracy znacznie trwalsze. Pamiątkowe zdjęcia, dyplomy, świadectwa zabezpieczone folią do laminowania zachowają swoją niezmienioną postać na długie lata. Ważne dokumenty, paragony czy karty gwarancyjne pozostaną odporne na zalanie bądź zgięcia i gotowe do wykorzystania nawet po długim czasie. Arkusze z ochronną folią do laminowania mogą być bez problemu przechowywane z innymi materiałami bez ryzyka uszkodzenia czy pobrudzenia. Nie czekaj i już dziś wejdź na stronę internetową Media Expert i zapoznaj się z bogatą ofertą folii do laminacji. Zobacz także produkty z kategorii: bindownice, urządzenia wielofunkcyjne, urządzenia wielofunkcyjne laserowe, urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, drukarki laserowe, drukarki atramentowe, drukarki 3D, drukarki do zdjęć, drukarki termosublimacyjne, skanery, urządzenia wielofunkcyjne HP, urządzenia wielofunkcyjne Epson oraz urządzenia wielofunkcyjne Canon i urządzenia wielofunkcyjne Brother.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756