Popularność
30 produktów
Rodzaj filamentu: PLA
Średnica filamentu [mm]: 1.75
Średnica dyszy [mm]: 0.4
Wi-Fi: Nie
Bluetooth: Nie
Kolor obudowy: Biały
929 00
92,90 zł x 10 rat 0%

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Rodzaj filamentu: ABS, ASA, BASF Ultrafuse 316L, Nylon, PET-G, PLA, PVA, Tough PLA
Średnica filamentu [mm]: 1.75
Średnica dyszy [mm]: 0.4
Wi-Fi: Tak
Bluetooth: Nie
Kolor obudowy: Czarny
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Poradniki eksperta

Komputery i tablety
Czym różni się drukarka laserowa od atramentowej? Znajdź odpowiedź na stronach Media Expert! Pomagamy wybrać między drukarką laserową a atramentową! Sprawdź!...
Najczęściej zadawane pytania
Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie drukarki 3D?

Drukarki 3D są niezwykle skomplikowanymi urządzeniami, dlatego pierwszą cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest sposób ich obsługi. Zdecydowanie najlepszym wyborem są drukarki 3D, które wyposażone zostały w oprogramowanie dedykowane. Przed dokonaniem zakupu należy zawsze upewnić się, z jakimi urządzeniami zewnętrznymi będzie kompatybilna drukarka 3D. Drukarka powinna obsługiwać Wi-Fi, opcjonalnie Bluetooth. Drukując przedmioty w trzech wymiarach, duże znacznie dla jakości ma materiał, który zostanie wykorzystany do ich stworzenia. Najpopularniejszym jest PLA, ale tak naprawdę, im więcej możliwości, tym lepiej. Najbardziej zaawansowane urządzenia korzystają z a materiałów: PLA, ABS, P-Wood, PET-G,ASA, BASF, PVA i Nylonu. Przyjęło się, że filament, czyli grubość nakładanej żyłki, powinien mieć średnicę 1,75 mm. Dysza natomiast odpowiada za nakładanie filamentu i jej średnica powinna wynosić 0,4 mm dla najlepszego efektu.

Jak działa drukarka 3D?

Wbrew pozorom drukarka 3D działa w bardzo podobny sposób, co tradycyjne drukarki. Różnica polega na tym, że drukarka 3D nakłada warstwy materiału jedna na drugą, zamiast rozpylać je na papierze, jak drukarki atramentowe. Materiał jest równomiernie rozprowadzany na specjalnej podkładce, za pomocą filamentu i dyszy. Materiał jest podgrzewany do wysokiej temperatury, dzięki temu staje się plastyczny. Po pewnym czasie zastyga, tworząc tym samym trwały wydruk 3D.

Ile kosztuje drukarka 3D?

Drukarki 3D to w miarę nowa technologia, która jednak jest w łatwy sposób dostępna dla niemal każdego. W zależności od tego, do czego chcemy użyć drukarki, jej cena może się znacznie różnić. Do użytku domowego wystarczy niewielkie urządzenie, którego cena oscyluje wokół 1000 – 5000 zł. Bardziej zaawansowane drukarki, przystosowane do małych i średnich firm oferują znacznie więcej możliwości, w tym wielkość wydruków i używane materiały. Wtedy cena może wynieść 28000 zł.


Drukarka 3D – innowacyjna technologia dla każdego


Cenisz sobie nowoczesne rozwiązania i funkcjonalność, jaką przynoszą urządzenia nowej generacji? Być może szukasz sposobów, które pozwolą Ci genialne pomysły przenosić z papieru do rzeczywistości? Współczesny postęp techniczny daje pole do popisu wszystkim twórcom, wynalazcom czy projektantom w realizowaniu coraz to doskonalszych przedsięwzięć. Ograniczeniem przestają być koszty bądź brak odpowiednich środków, a jedynie ludzka kreatywność. Wsparciem dla realizacji Twoich pomysłów może okazać się nowoczesna drukarka 3D dostępna w ofercie Media Expert. 


Co warto wiedzieć przed zakupem drukarki 3D?


Drukarka 3D to nowy wymiar tradycyjnego drukowania. Łatwa i szybka obsługa zapewniona jest przez funkcjonalny i intuicyjny interfejs, który umożliwia korzystanie z urządzenia nawet laikowi w dziedzinie techniki. Połączenie sieciowe drukarki 3D pozwala połączyć ją z wybranym nośnikiem i cieszyć się swobodną pracą bez plątaniny kabli. Najwyższą jakość wydruków na poziomie nawet 500 mikronów zapewnia m.in. aluminiowa platforma, która zabezpiecza projekt przed odkształceniami. 


Drukarka 3D posiada także pręt prowadzący, umożliwiający pełną stabilizację i nadanie precyzji ruchom. Sprzęt posiada zabezpieczenia przed oddziaływaniem wysokiej temperatury. Komora wykonana jest z trwałego materiału, a wewnątrz niej drukować można, wykorzystując szeroką gamę włókien. Dodatkowym wsparciem dla drukarki 3D jest system podwójnego wytłaczania oraz LED-owe światło, które doświetla miejsce drukowania. Wyjmowany stół drukarki stanowi znaczące ułatwienie obsługi sprzętu. 


Drukarka 3D – czy warto?


Drukarka 3D zawiera stosunkowo duże pole pracy, pozwalające realizować także projekty o większych wymiarach. Niektóre modele drukarek dostępne w ofercie Media Expert posiadają specjalną turbinę, która niemal w natychmiastowy sposób chłodzi wydruki, zapewniając dbałość o szczegóły nawet skomplikowanych kształtów. Pamięć wewnętrzna drukarki 3D ułatwia przechowywanie danych na temat projektów oraz kontynuowanie wydruku w przypadku nagłej przerwy. Urządzenie precyzyjnie oddaje wszelkie możliwe formy, a dołączone w zestawie oprogramowanie pozwala na bezproblemową i efektywną obsługę drukarki 3D. Użytkowanie sprzętu pozostaje w pełni bezpieczne, a ryzyko poparzenia bądź dotknięcia ruchomych części jest zredukowane do minimum, za sprawą zamkniętego obszaru drukowania. Pomimo zaawansowanej technologii i użyciu wielu części do budowy drukarki 3D, jej waga jest niewielka, umożliwiając łatwe przenoszenie.


Kto powinien kupić drukarkę 3D?


Drukarka 3D to urządzenie, z którego mogą skorzystać zarówno osoby początkujące w projektowaniu i wykorzystaniu technologicznych rozwiązań, jak również firmy zajmujące się profesjonalną produkcją materiałów w formie trójwymiarowej. Drukarka 3D zachowuje najwyższą jakość oraz pozostaje w pełni trwała także w czasie seryjnej produkcji, a poszczególne egzemplarze wydruków są identyczne. Nie czekaj i już dziś wejdź na stronę internetową Media Expert i poznaj szeroką ofertę drukarek 3D. Zobacz także produkty z kategorii: urządzenia wielofunkcyjne, urządzenia wielofunkcyjne laserowe, urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, drukarki laserowe, drukarki atramentowe, drukarki termosublimacyjne, drukarki do zdjęć, skanery, urządzenia wielofunkcyjne HP, urządzenia wielofunkcyjne Epson oraz urządzenia wielofunkcyjne Canon, urządzenia wielofunkcyjne Brother.


Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756