Drukarki 3D

2

Filtruj produkty

Wyczyść filtry

Sortowanie

Kod: 287196
Drukarka 3D FLASHFORGE Guider 2 FF-3DP-1NG2-01
Rodzaj filamentu
ABS, PLA
Srednica filamentu [mm]
1.75
Średnica dyszy [mm]
0.4
Wi-Fi
Nie
Bluetooth
Nie
Taniej o
500
8 299,00
7 799,00

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Kod: e1013505
Drukarka 3D FLASHFORGE Inventor 2 FF-3DP-1NI-01
Rodzaj filamentu
PLA
Srednica filamentu [mm]
1.75
Średnica dyszy [mm]
0.4
Wi-Fi
Tak
Bluetooth
Nie
Produkt chwilowo
niedostępny w sklepie
internetowym
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później

Drukarka 3D – innowacyjna technologia dla każdego


Cenisz sobie nowoczesne rozwiązania i funkcjonalność, jaką przynoszą urządzenia nowej generacji? Być może szukasz sposobów, które pozwolą Ci genialne pomysły przenosić z papieru do rzeczywistości? Współczesny postęp techniczny daje pole do popisu wszystkim twórcom, wynalazcom czy projektantom w realizowaniu coraz to doskonalszych przedsięwzięć. Ograniczeniem przestają być koszty bądź brak odpowiednich środków, a jedynie ludzka kreatywność. Wsparciem dla realizacji Twoich pomysłów może okazać się nowoczesna drukarka 3D dostępna w ofercie Media Expert. 


Co warto wiedzieć przed zakupem drukarki 3D?


Drukarka 3D to nowy wymiar tradycyjnego drukowania. Łatwa i szybka obsługa zapewniona jest przez funkcjonalny i intuicyjny interfejs, który umożliwia korzystanie z urządzenia nawet laikowi w dziedzinie techniki. Połączenie sieciowe drukarki 3D pozwala połączyć ją z wybranym nośnikiem i cieszyć się swobodną pracą bez plątaniny kabli. Najwyższą jakość wydruków na poziomie nawet 500 mikronów zapewnia m.in. aluminiowa platforma, która zabezpiecza projekt przed odkształceniami. 


Drukarka 3D posiada także pręt prowadzący, umożliwiający pełną stabilizację i nadanie precyzji ruchom. Sprzęt posiada zabezpieczenia przed oddziaływaniem wysokiej temperatury. Komora wykonana jest z trwałego materiału, a wewnątrz niej drukować można, wykorzystując szeroką gamę włókien. Dodatkowym wsparciem dla drukarki 3D jest system podwójnego wytłaczania oraz LED-owe światło, które doświetla miejsce drukowania. Wyjmowany stół drukarki stanowi znaczące ułatwienie obsługi sprzętu. 


Drukarka 3D – czy warto?


Drukarka 3D zawiera stosunkowo duże pole pracy, pozwalające realizować także projekty o większych wymiarach. Niektóre modele drukarek dostępne w ofercie Media Expert posiadają specjalną turbinę, która niemal w natychmiastowy sposób chłodzi wydruki, zapewniając dbałość o szczegóły nawet skomplikowanych kształtów. Pamięć wewnętrzna drukarki 3D ułatwia przechowywanie danych na temat projektów oraz kontynuowanie wydruku w przypadku nagłej przerwy. Urządzenie precyzyjnie oddaje wszelkie możliwe formy, a dołączone w zestawie oprogramowanie pozwala na bezproblemową i efektywną obsługę drukarki 3D. Użytkowanie sprzętu pozostaje w pełni bezpieczne, a ryzyko poparzenia bądź dotknięcia ruchomych części jest zredukowane do minimum, za sprawą zamkniętego obszaru drukowania. Pomimo zaawansowanej technologii i użyciu wielu części do budowy drukarki 3D, jej waga jest niewielka, umożliwiając łatwe przenoszenie.


Kto powinien kupić drukarkę 3D?


Drukarka 3D to urządzenie, z którego mogą skorzystać zarówno osoby początkujące w projektowaniu i wykorzystaniu technologicznych rozwiązań, jak również firmy zajmujące się profesjonalną produkcją materiałów w formie trójwymiarowej. Drukarka 3D zachowuje najwyższą jakość oraz pozostaje w pełni trwała także w czasie seryjnej produkcji, a poszczególne egzemplarze wydruków są identyczne. Nie czekaj i już dziś wejdź na stronę internetową Media Expert i poznaj szeroką ofertę drukarek 3D. Zobacz także produkty z kategorii: urządzenia wielofunkcyjne, urządzenia wielofunkcyjne laserowe, urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, drukarki laserowe, drukarki atramentowe, drukarki termosublimacyjne, drukarki do zdjęć, skanery, urządzenia wielofunkcyjne HP, urządzenia wielofunkcyjne Epson oraz urządzenia wielofunkcyjne Canon, urządzenia wielofunkcyjne Brother.

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert