Popularność
30 produktów
Taniej o 15 , 69
45 , 68
29
99
Dostawa 7-14 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 14 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756
Taniej o 2 , 98
32 , 98
30
00
Dostawa 7-14 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 14 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756
Produkt dostępny w wybranych sklepach
Taniej o 5
24 , 99
19
99
Produkt niedostępny w sklepie internetowym. Powiadom mnie o jego dostępności.

Bagażniki rowerowe – zabierz rower na wakacje


Często podróżujesz samochodem, a dodatkowo lubisz wycieczki rowerowe? Nawet jeśli wyjeżdżasz daleko, możesz zabrać ze sobą rower. Nie musisz go rozkręcać i przewozić w bagażniku czy na przyczepce. Rozwiązaniem, które ułatwi Ci transport jednośladu jest bagażnik rowerowy – umożliwia on przewożenie jednocześnie nawet kilku rowerów. Jak to działa? Produkt, o którym mowa to bagażnik rowerowy na hak holowniczy, ale dostępne są również bagażniki na dach i montowane na tylnej klapie pojazdu. To na nich możesz przewozić swój jednoślad. Kolejnym typem bagażnika rowerowego, ale już o zupełnie innym zastosowaniu, jest bagażnik montowany do sztycy siodła. Dzięki niemu, jadąc rowerem, możesz przewozić dodatkowy bagaż, bez obaw o jego bezpieczeństwo. 


Możliwość taka przydaje się przede wszystkim podczas dłuższych wycieczek rowerowych, na które chcesz zabrać ze sobą wiele rzeczy, ale brakuje Ci na nie miejsca. Decydując się na taki produkt, nie zapomnij o przestrzeganiu ograniczeń wagowych. Jeśli zależy Ci na prostym bagażniku rowerowym, w którym umieścisz telefon, klucze czy inne niewielkie przedmioty, to postaw na specjalną torbę z uchwytem mocowanym do sztycy siodła. Bez względu na to, jaki rodzaj bagażnika jest Ci potrzebny, postaw na rozwiązanie najwyższej jakości. Wówczas, nawet jeśli będziesz często z niego korzystać, prawdopodobnie będzie Ci służyć nawet przez całe życie.


Bagażniki rowerowe – kieruj się renomą produktu


Warto, żeby to jakość była dla Ciebie najważniejszym kryterium wyboru bagażnika na rowery. To od niej będzie zależeć bezpieczeństwo jazdy. Słabej klasy produkt może tracić stabilność podczas podróży, wyginać się, a nawet zniszczyć karoserię. Postaw na sprawdzonego producenta. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania takich firm jak Enero, Unitec czy Vogel. Ważnym wyznacznikiem wyboru produktu jest także nośność w kilogramach, a w przypadku bagażników na hak – liczba rowerów, jakie możesz transportować. W niektórych modelach możliwe jest zastosowanie specjalnej nakładki, dzięki której będziesz mógł przewieźć o jeden rower więcej.


Bagażnik rowerowy i inne wyposażenie jednośladu


Bagażnik rowerowy do przewożenia jednośladów czy też służący do przechowywania ekwipunku to rozwiązania, które mogą się przydać prawie każdemu miłośnikowi jazdy na rowerze. Nie zapominaj jednak, że przed wyruszeniem w podróż powinieneś zadbać o swoje bezpieczeństwo. Kluczowe znaczenie ma kask rowerowy, podobnie jak ochraniacze rowerowe. Dzięki tym akcesoriom skutki ewentualnego upadku z roweru nie będą tak dotkliwe. Korzystać z nich powinny nie tylko dzieci, ale również dorośli. 


Kolejnym ważnym punktem na liście niezbędnych rozwiązań jest fotelik rowerowy, o ile zamierzasz wozić na swoim jednośladzie pociechę. Zanim rozpoczniesz sezon, sprawdź czy rower jest odpowiednio przygotowany do jazdy. Czy oświetlenie rowerowe na pewno działa? W jakim stanie są opony i łańcuch? Poświęcając tej kwestii czas, dbasz o komfort jazdy i swoje zdrowie. Nie wiesz, jaki bagażnik wybrać? Skontaktuj się z nami, a znajdziemy rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Zobacz także produkty z kategorii: rowery miejskie, rowery MTB, rowery dla dziecka, rowery trekkingowe, rowery crossowe, rowery szosowe, rowery składane oraz rowerki biegowe i rowery holenderskie.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756