Bagażniki rowerowe

5

Filtruj produkty

Wyczyść filtry
Filtruj/Sortuj
Kod: 235370
Kolor
Srebrny
Nośność
50 kg
579,99
Dostawa 2-5 dni

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Kod: 588670
Kolor
Czarny
Montaż
Do sztycy
Nośność
9 kg
26,99
Dostawa 2-5 dni

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Kod: 849657
Kolor
Czarny
Montaż
Do sztycy
Nośność
10 kg
Produkt dostępny
w wybranych sklepach
19,99
Produkt niedostępny w sklepie internetowym
Sprawdź
i kup w sklepie
Kod: 849672
Kolor
Czarny
Montaż
Do sztycy
Produkt dostępny
w wybranych sklepach
4,99
Produkt niedostępny w sklepie internetowym
Sprawdź
i kup w sklepie


Bagażniki rowerowe – zabierz rower na wakacje


Często podróżujesz samochodem, a dodatkowo lubisz wycieczki rowerowe? Nawet jeśli wyjeżdżasz daleko, możesz zabrać ze sobą rower. Nie musisz go rozkręcać i przewozić w bagażniku czy na przyczepce. Rozwiązaniem, które ułatwi Ci transport jednośladu jest bagażnik rowerowy – umożliwia on przewożenie jednocześnie nawet kilku rowerów. Jak to działa? Produkt, o którym mowa to bagażnik rowerowy na hak holowniczy, ale dostępne są również bagażniki na dach i montowane na tylnej klapie pojazdu. To na nich możesz przewozić swój jednoślad. Kolejnym typem bagażnika rowerowego, ale już o zupełnie innym zastosowaniu, jest bagażnik montowany do sztycy siodła. Dzięki niemu, jadąc rowerem, możesz przewozić dodatkowy bagaż, bez obaw o jego bezpieczeństwo. Możliwość taka przydaje się przede wszystkim podczas dłuższych wycieczek rowerowych, na które chcesz zabrać ze sobą wiele rzeczy, ale brakuje Ci na nie miejsca. Decydując się na taki produkt, nie zapomnij o przestrzeganiu ograniczeń wagowych. Jeśli zależy Ci na prostym bagażniku rowerowym, w którym umieścisz telefon, klucze czy inne niewielkie przedmioty, to postaw na specjalną torbę z uchwytem mocowanym do sztycy siodła. Bez względu na to, jaki rodzaj bagażnika jest Ci potrzebny, postaw na rozwiązanie najwyższej jakości. Wówczas, nawet jeśli będziesz często z niego korzystać, prawdopodobnie będzie Ci służyć nawet przez całe życie.


Bagażniki rowerowe – kieruj się renomą produktu


Warto, żeby to jakość była dla Ciebie najważniejszym kryterium wyboru bagażnika na rowery. To od niej będzie zależeć bezpieczeństwo jazdy. Słabej klasy produkt może tracić stabilność podczas podróży, wyginać się, a nawet zniszczyć karoserię. Postaw na sprawdzonego producenta. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania takich firm jak Enero, Unitec czy Vogel. Ważnym wyznacznikiem wyboru produktu jest także nośność w kilogramach, a w przypadku bagażników na hak – liczba rowerów, jakie możesz transportować. W niektórych modelach możliwe jest zastosowanie specjalnej nakładki, dzięki której będziesz mógł przewieźć o jeden rower więcej.


Bagażnik rowerowy i inne wyposażenie jednośladu


Bagażnik rowerowy do przewożenia jednośladów czy też służący do przechowywania ekwipunku to rozwiązania, które mogą się przydać prawie każdemu miłośnikowi jazdy na rowerze. Nie zapominaj jednak, że przed wyruszeniem w podróż powinieneś zadbać o swoje bezpieczeństwo. Kluczowe znaczenie ma kask rowerowy, podobnie jak ochraniacze na kolana i nadgarstki czy łokcie. Dzięki tym akcesoriom skutki ewentualnego upadku z roweru nie będą tak dotkliwe. Korzystać z nich powinny nie tylko dzieci, ale również dorośli. Kolejnym ważnym punktem na liście niezbędnych rozwiązań jest fotelik rowerowy, o ile zamierzasz wozić na swoim jednośladzie pociechę. Zanim rozpoczniesz sezon, sprawdź czy rower jest odpowiednio przygotowany do jazdy. Czy oświetlenie rowerowe na pewno działa? W jakim stanie są opony i łańcuch? Poświęcając tej kwestii czas, dbasz o komfort jazdy i swoje zdrowie.

Nie wiesz, jaki bagażnik wybrać? Skontaktuj się z nami, a znajdziemy rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną