DLA OSZCZĘDNYCH
WOLNOSTOJĄCE
Popularność
30 produktów
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A+++
Pojemność [kg]: 8
Wymiary (GxSxW) [cm]: 54 x 59.6 x 81.9
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400
Zużycie energii na 100 cykli: 73 kWh = 56.21 zł
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 68
Zobacz więcej
Cena z kodem obowiązuje do 24.03.2023 r. do godz. 09:59
Cena z kodem
R23-240323G10
3 099 00
Cena z kodem obowiązuje do 24.03.2023 r. do godz. 09:59
Cena regularna
3 399 00
Cena regularna: 3 399,00 zł
169,95 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 739 , 00  zł Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Odbierz
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 739 , 00  zł
lub zamów telefonicznie 756 756 756
2 079 00
Cena z kodem obowiązuje do 24.03.2023 r. do godz. 09:59
Cena z kodem
R23-240323G10
2 529 00
Cena z kodem obowiązuje do 24.03.2023 r. do godz. 09:59
Cena regularna
2 799 00
Cena regularna: 2 799,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 349 , 00  zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 349 , 00  zł Sprawdź leasing dla firm
4 469 00
2 599 99
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A++
Pojemność [kg]: 6
Wymiary (GxSxW) [cm]: 54 x 59.5 x 82
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1200
Zużycie energii na 100 cykli: 74 kWh = 56.98 zł
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 74
Zobacz więcej
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Poradniki eksperta

AGD
Jeśli nie wiesz, która z wersji urządzenia będzie dla ciebie lepsza: suszarka z pompą ciepła czy bez – dobrze trafiłeś. W naszym poradniku odpowiadamy na najtrudniejsze pytania techniczne, ale też rozwiewamy wątpliwości,...
AGD
Pralka do zabudowy jest najczęściej wybierana przez osoby, które chcą mieć jednolity wystrój łazienki i funkcjonalnie zagospodarować całą dostępną w niej przestrzeń. Czy modele takie różnią się czymś od zwykłych, wolnost...
AGD
Nowoczesne pralki, niezależnie od sposobu ładowania (z przodu czy od góry), wyposażone są w szereg innowacyjnych funkcji oraz programów. Coraz powszechniejsze są, np. urządzenia wykorzystujące gorącą parę, co wpływa nie ...
Najczęściej zadawane pytania
Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie pralki do zabudowy?

Pralkę do zabudowy należy wybierać zgodnie z tymi samymi zasadami, co pralkę wolnostojącą. Tutaj również istotne będą parametry takie jak: pojemność bębna, liczba dostępnych programów automatycznych, prędkość wirowania, możliwość obsługi przy pomocy aplikacji i smartfonu czy energooszczędność. Wśród nowoczesnych funkcji, które mogą okazać się przydatne, warto wymienić automatyczne dozowanie detergentu, a także funkcje parowe, które nie tylko wspomagają usuwanie plam, ale dodatkowo dezynfekują czy odświeżają odzież. Niemniej ważna jest codzienna obsługa urządzenia. Najbardziej intuicyjne pralki to te, które wyposażone są w duże, czytelne wyświetlacze i ergonomiczne pokrętła z jasno oznaczoną ikonografią. Wybierając pralkę do zabudowy, warto dodatkowo wziąć pod uwagę jeszcze jeden ważny aspekt. Są nim drzwi frontowe. Decydując się na model w pełnej zabudowie, zyskujemy na wzorniczym dopasowaniu sprzętu do zabudowy meblowej. Z kolei model okryty da nam swobodny dostęp do drzwiczek i panelu sterowania.

Jakie są rodzaje pralek do zabudowy?

Wśród pralek do zabudowy nie brakuje zarówno modeli pełnogabarytowych, jak i o pomniejszonej głębokości. Różnice znajdziemy także w pojemnościach bębna i prędkościach wirowania. Producenci sprzętu pralniczego oddają w ręce użytkowników modele wyposażone w energooszczędne silniki inwerterowe, które nie tylko są mniej awaryjne od silników starszej generacji, ale dodatkowo ciszej pracują. Ciekawym rodzajem pralek do zabudowy są urządzenia wyposażone w funkcje parowe. Para dodana na różnych etapach cyklu może usuwać uporczywe plamy, rozpuszczać bród, dezynfekować tkaniny i usuwać z nich drobnoustroje i roztocza, a dodana podczas wirowania skutecznie eliminuje z ubrań zagniecenia i sprawia, że prasowanie jest o wiele łatwiejsze i zajmuje mniej czasu.

Gdzie sprawdzi się pralka do zabudowy?

Modele do zabudowy to idealne sprzęty zarówno do mniejszych, jak i dużych przestrzeni. Można je z powodzeniem zabudować w ciągu dolnych szafek kuchennych, w szafie znajdującej się w przedpokoju czy stylowej łazience bez naruszenia spójności przestrzeni. Takie dopasowanie wzornicze sprawia, że pralka do zabudowy będzie doskonałym, praktycznym dodatkiem zarówno do przestrzeni utrzymanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, a nawet loftowym czy industrialnym.

Pralka do zabudowy – czy warto w nią inwestować?


Pralki do zabudowy to trend, który pozwala przede wszystkim na oszczędność miejsca w mieszkaniu lub w domu. Pralka pod zabudowę znakomicie wpasuje się zarówno we wnętrze szafy, jak i szafek kuchennych, czy szafek łazienkowych. Kiedy pralka znajduje się w zabudowie dopasowanej do reszty mebli łazienkowych lub kuchennych, to bez wątpienia jedne z najbardziej stylowych rozwiązań. Pralki można też schować w szafie, garderobie lub w przedpokoju, ukrywając je przed wzrokiem gości. To najlepsze rozwiązanie w małych mieszkaniach. 


Pralka do zabudowy – dodatkowe funkcje


Wybierając idealną pralkę, trzeba kierować się przede wszystkim jej rozmiarem i pojemnością. Warto przeanalizować, ile miejsca w mieszkaniu można na nią przeznaczyć i ile kilogramów ubrań jest pranych tygodniowo. Przed wybraniem swojej idealnej pralki dobrze jest przeanalizować, jakie funkcje dodatkowe mogą okazać się przydatne w codziennym użytkowaniu. Funkcje parowe? A może sterowanie smartfonem? Dzięki niemu możesz zdalnie włączyć pranie, a to spore ułatwienie. Decydując się na konkretną pralkę, zawsze trzeba brać pod uwagę moc urządzenia, maksymalną możliwą prędkość wirowania, a także energooszczędność. Im lepsza klasa, tym większa oszczędność dla Ciebie i tym lepiej dla środowiska. 


Na co zwrócić uwagę podczas zakupu pralki pod zabudowę? 


Każda pralka pod zabudowę jest inna. Niektóre modele posiadają wbudowane drzwiczki, inne nie. Jeżeli często planujesz robić pranie, wygodniejszym wyborem będzie dla Ciebie urządzanie bez nich, ze stałym dostępem do bębna i panelu. Dodatkowe drzwiczki mogą być utrudnieniem przy częstym korzystaniu, można o nie zahaczać i uderzać się w trakcie wkładania i wyciągania prania. Jeśli rzadko korzystasz z pralki, wybierz opcję z drzwiczkami. Ich prosty, klasyczny kształt sprawi, że odwiedzający cię goście nawet się nie zorientują, co skrywają. Możesz też zamówić drzwiczki do szafki na pralkę osobno, u swojego stolarza, razem z resztą mebli.


Nie wiesz, czy wybrać pralkę pod zabudowę, czy wolnostojącą? Weź pod uwagę swoje plany. Przy kolejnych remontach lub zmianie miejsca zamieszkania, zabierając pralkę ze sobą, musisz się liczyć z tym, że można ją wstawić tylko w szafki w określonych wymiarach. Jeżeli planujesz przeprowadzkę i nie wiesz, czy w nowym lokum będzie wystarczająca ilość miejsca na pralkę do zabudowy, wybierz model nie do zabudowy. Pralka do zabudowy to też dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie estetyczny wygląd swoich pomieszczeń. Gustownie łączy się z resztą mebli i nie odcina się od nich kolorem i kształtem. Co więcej, pralka w zabudowie nie zbiera tyle kurzu na swojej pokrywie, co pralka wolnostojąca. Łatwiej utrzymać ją w czystości, co może mieć kluczowe znaczenie przy wyciąganiu z niej mokrego, czystego prania. Wybierając pralkę pod zabudowę łatwiej też zbudować konstrukcję z pralką i suszarką do ubrań, ustawiając jedno urządzenie pod blatem, a drugie na nim. Zobacz także produkty z kategorii: piekarniki, piekarniki parowe, płyty gazowe bez płomieni, płyty indukcyjne, zmywarki, okapy, lodówki do zabudowy, pralko-suszarki do zabudowy, mikrofalówki do zabudowy, ekspresy do zabudowy, zlewozmywaki, szuflady grzewcze, okapy kominowe, okapy teleskopowe, okapy podszafkowe, okapy wyspowe oraz zlewy jednokomorowe i zlewozmywaki dwukomorowe.

Pralki pod blat


Pralki pod blat to doskonały wybór dla osób, które chcą zaoszczędzić miejsce w swoim domu. Te modele pralek mogą być zabudowane w szafkach kuchennych lub łazienkowych, co pozwala na estetyczne i praktyczne rozwiązanie. Są one szczególnie przydatne w małych mieszkaniach, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Pralki pod blat mogą również być ukryte w szafie, garderobie lub przedpokoju, co pozwala na ukrycie ich przed oczami gości. 


Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756