Raty przez Internet

Wygodnie,

bez wychodzenia z domu!

Wybierając formę płatności Raty przez Internet otrzymujesz decyzję kredytową już w kilka minut, elektronicznie, bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności!

Zdecyduj o sposobie

podpisania umowy kredytowej:

Elektronicznie - przelewem

Elektronicznie - przelewem:

Bank udostępni Ci do pobrania dokumentację kredytową w formie elektronicznej. Następnie, w celu weryfikacji tożsamości, realizujesz na rachunek Banku przelew na kwotę 1zł.
Wybierz produkt, a następnie w procesie zamawiania zaznacz formę dostawy i płatności "Raty przez Internet". We wniosku kredytowym wybierz raty w Alior Bank S.A. lub w Credit Agricole Bank Polska S.A. (formę podpisania umowy "Przelew").
Wypełnij wniosek kredytowy i poczekaj na decyzję, która może być wydana już w 15 minut!.
Podpisz umowę kredytową i ciesz się z zakupu!

Korzyści:

Całkowicie online, bez wychodzenia z domu!

Bez wizyty kuriera z umową kredytową!

Bez wizyty w Banku!

Bez zbędnych formalności!

Tradycyjnie - Kurierem

Tradycyjnie - Kurierem:

Bank wyśle do Ciebie kurierem egzemplarz umowy kredytu, który podpisujesz w tradycyjny sposób.
Wybierz produkt, a w procesie zamawiania zaznacz formę dostawy i płatności "Raty przez Internet". We wniosku kredytowym wybierz raty w Alior Bank S.A. lub w Credit Agricole Bank Polska S.A. (formę podpisania umowy "Kurier").
Wypełnij wniosek kredytowy i poczekaj na decyzję kredytową.
Podpisz umowę kredytową i ciesz się z zakupu!

Korzyści:

Umowę kredytową podpisujesz w obecności kuriera!

Bez wychodzenia z domu, kurier dostarczy Ci umowę!

Bez wizyty w Banku!

Minimum formalności!

Dlaczego warto?

Korzyści:

Całkowicie online, bez wychodzenia z domu!

Bez wizyty kuriera z umową kredytową!

Bez wizyty w Banku!

Bez zbędnych formalności!

Korzyści:

Umowę kredytową podpisujesz w obecności kuriera!

Bez wychodzenia z domu, kurier dostarczy Ci umowę!

Bez wizyty w Banku!

Minimum formalności!

WYBIERZ PRODUKT:Dowiedz się więcejPokaż informacje prawne


TERG S.A. z siedzibą w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Poznań Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000427063, NIP 767-10-04-218, o kapitale zakładowym w wysokości 38 250 000 PLN w całości opłaconym.

Działa jako pośrednik kredytowy, w rozumieniu art. 5 pkt. 3 i w zw. z art. 28 ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz.U.z 2011. Nr 126.poz. 715 ze zm. t. j. z dn. 2016.09.12.), w imieniu banków: Alior Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A. informuje, że:

  • Współpracuje z kredytodawcami;
    • W imieniu kredytodawcy spółka umocowana jest do: do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów;
  • Za czynności wykonywane przy zawarciu umowy kredytowej pośrednik kredytowy otrzymuje wynagrodzenie wyłącznie od Kredytodawcy;
  • Nie pobiera od konsumenta opłat za czynności faktyczne lub prawne związane z przygotowaniem, oferowaniem, zawieraniem lub wykonywaniem umowy o kredyt;
  • Przetwarza dane osobowe na zlecenie: Alior Bank S.A., ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa
  • Credit Agricole Bank Polska S.A. ul. Legnicka 48, 54-202 Wrocław
• Czy otrzymam fakturę na firmę przy zakupie ratalnym?

Nie. System ratalny nie obejmuje finansowania podmiotów gospodarczych. W przypadku takiego zakupu nie wystawimy faktury na dane podmiotów gospodarczych. Otrzymasz fakturę na Twoje dane, czyli imię, nazwisko i adres zamieszkania, zgodne z danymi wniosku ratalnego. Sklep mediaexpert.pl przygotował dla przedsiębiorców oddzielną ofertę: Dowiedz się więcej o leasingu

• Raty w sklepie internetowym mediaexpert.pl

Jest to jedna z form płatności jaką oferujemy Państwu na naszej stronie. Po dokonaniu wyboru towaru należy złożyć zamówienie wybierając jako formę dostawy i płatności „Raty przez Internet” a następnie system przekieruje do strony z wyborem banku:

  • Raty w Alior Bank S.A.
  • Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A.

Jeśli w danym momencie nie dysponują Państwo niezbędnymi danymi (z dowodu osobistego oraz o źródle i wysokości dochodu) oraz czasem, wniosek można wypełnić w przeciągu 48 godzin, na skrzynkę e-mail otrzymają Państwo link z prośbą o jego wypełnienie. O wynikach weryfikacji zostaną Państwo poinformowani w osobnym e-mailu lub w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem banku.

• Jakie banki udzielają kredytu?

W chwili obecnej współpracujemy z dwoma bankami: Alior Bank S.A. oraz Credit Agricole Bank Polska S.A..

• Od jakiej kwoty mogę kupić na raty?

Zakup na raty możliwy jest od kwoty 100 zł dla Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz Alior Bank S.A..

•Do jakiej kwoty mogę kupić na raty?

Zakup na raty możliwy jest do kwoty 10.000 zł dla Alior Bank S.A., do kwoty 20.000 zł. dla Credit Agricole Bank Polska S.A.

•Jakie są dodatkowe wymagania przy kredytowaniu?

Warunkiem kredytowania w Alior Bank S.A. dla telefonów komórkowych jest wiek Klienta nie niższy niż 21 lat. Dodatkowo od Kredytobiorcy poniżej 25 roku życia wymagana jest wpłata własna w kwocie nie niższej niż 10% ceny towaru.

• Kiedy podpisuję umowę kredytową?

W przypadku otrzymania pozytywnej weryfikacji w banku Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz Alior Bank S.A. podpisanie umowy kredytowej odbywa się przez Internet.

• Kiedy sklep wysyła towar?

Po otrzymaniu przez Alior Bank S.A. lub Credit Agricole Bank Polska S.A pozytywnej weryfikacji dokumentacji kredytowej Bank powiadomi sklep o możliwości realizacji zamówionego towaru.

• Gdzie mogę obliczyć wysokość miesięcznej raty oraz jaki jest okres kredytowania?

Przy każdym produkcie znajduje się kalkulator ratalny, który dla podanej liczby rat oraz wielkości wpłaty własnej wyliczy miesięczną ratę.

• W jaki sposób mam przekazać pierwszą wpłatę do umowy kredytowej?

Wpłatę własną do umowy kredytowej przekazują Państwo kurierowi w momencie doręczenia towaru.

• Czy potrzebne są dokumenty potwierdzające dochód?

Na podstawie wniosku ratalnego bank dokonuje weryfikacji zdolności kredytowej Klienta, określa czy będą wymagane dodatkowe dokumenty potwierdzające dochód. W każdym z przypadków gdzie wymagane będą dokumenty zostaną Państwo poinformowani telefonicznie lub e-mailowo.

• Do kogo mogę skierować pytanie dotyczące rat?

Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Alior Bank S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 19 502, z sieci Play 12 19 502 lub (+48)12 370 7000 (koszt zgodnie z taryfą operatora).

Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).

Jeśli masz problem lub dodatkowe pytania związane z samodzielnym złożeniem wniosku ratalnego przez Internet skontaktuj się z nami: telefonicznie z Infolinią Konsumencką pod numerem: 756 756 756 (poniedziałek - piątek 8:00 – 16:00; sobota 10:00 - 14:00) lub z obsługą sklepu za pośrednictwem formularza kontaktowego albo pisząc bezpośrednio na adres: raty@mediaexpert.pl

sgdata:2021-04-20 | 21:23:59

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert