Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Raty przez Internet

Wygodnie,

bez wychodzenia z domu!

Wybierając formę płatności Raty przez Internet otrzymujesz decyzję kredytową już w kilka minut, elektronicznie, bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności!

Zdecyduj o sposobie

podpisania umowy kredytowej:

Elektronicznie - przelewem

Elektronicznie - przelewem:

Bank udostępni Ci do pobrania dokumentację kredytową w formie elektronicznej. Następnie, w celu weryfikacji tożsamości, realizujesz na rachunek Banku przelew na kwotę 1zł.
Wybierz produkt, a następnie w procesie zamawiania zaznacz formę dostawy i płatności "Raty przez Internet". We wniosku kredytowym wybierz raty w Banku Santander (formę podpisania umowy "Przelew").
Wypełnij wniosek kredytowy i poczekaj na decyzję, która może być wydana już w 15 minut!.
Podpisz umowę kredytową i ciesz się z zakupu!

Korzyści:

Całkowicie online, bez wychodzenia z domu!

Bez wizyty kuriera z umową kredytową!

Bez wizyty w Banku!

Bez zbędnych formalności!

Tradycyjnie - Kurierem

Tradycyjnie - Kurierem:

Bank wyśle do Ciebie kurierem egzemplarz umowy kredytu, który podpisujesz w tradycyjny sposób.
Wybierz produkt, a w procesie zamawiania zaznacz formę dostawy i płatności "Raty przez Internet". We wniosku kredytowym wybierz raty w Banku Santander (formę podpisania umowy "Kurier").
Wypełnij wniosek kredytowy i poczekaj na decyzję kredytową.
Podpisz umowę kredytową i ciesz się z zakupu!

Korzyści:

Umowę kredytową podpisujesz w obecności kuriera!

Bez wychodzenia z domu, kurier dostarczy Ci umowę!

Bez wizyty w Banku!

Minimum formalności!

Dlaczego warto?

Korzyści:

Całkowicie online, bez wychodzenia z domu!

Bez wizyty kuriera z umową kredytową!

Bez wizyty w Banku!

Bez zbędnych formalności!

Korzyści:

Umowę kredytową podpisujesz w obecności kuriera!

Bez wychodzenia z domu, kurier dostarczy Ci umowę!

Bez wizyty w Banku!

Minimum formalności!

WYBIERZ PRODUKT:Dowiedz się więcejPokaż informacje prawne


TERG S.A. z siedzibą w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Poznań Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000427063, NIP 767-10-04-218, o kapitale zakładowym w wysokości 38 250 000 PLN w całości opłaconym.

Działa jako pośrednik kredytowy, w rozumieniu art. 5 pkt. 3 i w zw. z art. 28 ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz.U.z 2011. Nr 126.poz. 715 ze zm. t. j. z dn. 2016.09.12.), w imieniu banków: Santander Consumer Bank S.A. informuje, że:

  • Współpracuje z kredytodawcami;
    • W imieniu kredytodawcy spółka umocowana jest do: do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów;
  • Za czynności wykonywane przy zawarciu umowy kredytowej pośrednik kredytowy otrzymuje wynagrodzenie wyłącznie od Kredytodawcy;
  • Nie pobiera od konsumenta opłat za czynności faktyczne lub prawne związane z przygotowaniem, oferowaniem, zawieraniem lub wykonywaniem umowy o kredyt;
  • Przetwarza dane osobowe na zlecenie: Santander Consumer Bank S.A., ul. Strzegomska 42c, 53-611 Wrocław.
• Raty w sklepie internetowym mediaexpert.pl

Jest to jedna z form płatności jaką oferujemy Państwu na naszej stronie. Po dokonaniu wyboru towaru należy złożyć zamówienie wybierając jako formę dostawy i płatności „Raty przez Internet” a następnie system przekieruje do strony z wyborem banku:

  • Raty w Santander Consumer Bank S.A

Jeśli w danym momencie nie dysponują Państwo niezbędnymi danymi (z dowodu osobistego oraz o źródle i wysokości dochodu) oraz czasem, wniosek można wypełnić w przeciągu 48 godzin, na skrzynkę e-mail otrzymają Państwo link z prośbą o jego wypełnienie. O wynikach weryfikacji zostaną Państwo poinformowani w osobnym e-mailu lub w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem banku.

• Jakie banki udzielają kredytu?

W chwili obecnej współpracujemy z Santander Consumer Bank S.A..

• Od jakiej kwoty mogę kupić na raty?

Zakup na raty możliwy jest od kwoty 100 zł dla dla Santander Consumer Bank S.A..

• Na czym polegają raty w Santander Consumer Bank S.A?

Po wybraniu przez Państwa formy płatności „Raty przez Internet” system przekieruje do strony z wyborem banku. W tym przypadku zaznaczają Państwo raty w Santander Consumer Bank S.A.. Po wybraniu banku wypełniają Państwo wniosek kredytowy w Santander Consumer Bank S.A. We wniosku określają Państwo sposób podpisania umowy: przelew lub kurier. Po złożeniu wniosku skontaktuje się z Państwem konsultant Santander Consumer Banku S.A.. Podczas rozmowy telefonicznej konsultant przedstawi ofertę banku, przygotuje umowę o kredyt i przekaże informacje o niezbędnych do otrzymania kredytu dokumentach. Podpisanie umowy kredytu następuje w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, w zależności od wybranego przez Państwa sposobu zawarcia umowy:

  • Przelew – Bank udostępni niezwłocznie do pobrania kompletną dokumentację kredytową w formie elektronicznej (plików PDF). Następnie, w celu weryfikacji tożsamości oraz przyjęcia złożonego przez Państwa oświadczenia woli o zawarciu umowy, Kredytobiorca realizuje na rachunek Banku przelew na kwotę 1zł.
  • Kurier – Bank wyśle do Państwa kurierem dwa egzemplarze umowy kredytu wraz z formularzem informacyjnym (w ciągu 24 godzin lub następnego dnia roboczego). Przed wydaniem przesyłki kurier poprosi o okazanie dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu (np. prawa jazdy, legitymacji ubezpieczeniowej lub emeryta/rencisty). Z otrzymaną dokumentacją należy postępować zgodnie ze wskazaniami opisanymi w załączonym do niej liście – należy: podpisać umowę, dołączyć wymagane dokumenty, włożyć do koperty, zakleić i przekazać kurierowi.
• Kiedy podpisuję umowę kredytową?

W przypadku otrzymania pozytywnej weryfikacji w Santander Consumer Bank S.A. podpisanie umowy kredytowej odbywa się przez Internet bez udziału kuriera lub w sposób tradycyjny z udziałem kuriera.

• Kiedy sklep wysyła towar?

Po otrzymaniu przez Santander Consumer Bank pozytywnej weryfikacji dokumentacji kredytowej Bank powiadomi sklep o możliwości realizacji zamówionego towaru.

• Gdzie mogę obliczyć wysokość miesięcznej raty oraz jaki jest okres kredytowania?

Przy każdym produkcie znajduje się kalkulator ratalny, który dla podanej liczby rat oraz wielkości wpłaty własnej wyliczy miesięczną ratę.

• W jaki sposób mam przekazać pierwszą wpłatę do umowy kredytowej?

Wpłatę własną do umowy kredytowej przekazują Państwo kurierowi w momencie doręczenia towaru.

• Czy potrzebne są dokumenty potwierdzające dochód?

Na podstawie wniosku ratalnego bank dokonuje weryfikacji zdolności kredytowej Klienta, określa czy będą wymagane dodatkowe dokumenty potwierdzające dochód. W każdym z przypadków gdzie wymagane będą dokumenty zostaną Państwo poinformowani telefonicznie lub e-mailowo.

• Do kogo mogę skierować pytanie dotyczące rat?

Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 (koszt zgodnie z taryfą operatora) lub [email protected]

Jeśli masz problem lub dodatkowe pytania związane z samodzielnym złożeniem wniosku ratalnego przez Internet skontaktuj się z nami: telefonicznie z Infolinią Konsumencką pod numerem: 756 756 756 (poniedziałek - piątek 8:00 – 16:00; sobota 09:00 - 14:00) lub z obsługą sklepu za pośrednictwem formularza kontaktowego albo pisząc bezpośrednio na adres: [email protected]

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną