Zamknij »


Zobacz co jeszcze możesz zrobić:

Przekaż energię:
Dołącz do grupy:

Sprawdź, jakie produkty przekazaliśmy szpitalom »


Wspieramy szpitale tymczasowe!

W trudnych czasach musimy włączać się w pomoc tym, od których dziś tak wiele zależy. Traktujemy to jako nasz obowiązek i jednocześnie wyraz wdzięczności za heroiczny trud i poświęcenie w ratowaniu zdrowia i życia pacjentów chorujących na Covid-19.

Podjęliśmy zatem decyzję o wyposażeniu kilku największych, powstających w całej Polsce, szpitali tymczasowych w sprzęt, który podniesie komfort pracy i bezpieczeństwo personelu medycznego. Lodówki do przechowywania leków, a także oczyszczacze powietrza, sprzęt AGD do pomieszczeń socjalnych oraz sprzęt komputerowy już trafił do szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym w Warszawie. Fundacja „Media Expert Włącz się!”, wraz z partnerami - Electrolux, Hisense, Sharp oraz Tefal, przekazała sprzęt oczywiście bezpłatnie.

Nie zatrzymamy się w naszych działaniach, gdyż wierzymy, że tego typu inicjatywy są świadectwem odpowiedzialności i solidarności z lekarzami, pielęgniarkami i ratownikami.

Media Expert przekazuje sprzęt 100 szpitalnym oddziałom zakaźnym i ratunkowym!

Sto szpitalnych oddziałów zakaźnych i ratunkowych wyposażyliśmy w nowoczesne pralki i suszarki oraz zapas środków piorących. Fundacja „Włącz się!”, działająca przy Media Expert oraz marka BEKO przekazała urządzenia bezpłatnie. Wśród obdarowanych placówek jest również 16 tych, które zostały przekształcone w szpitale zakaźne i od 16 marca 2020 roku zajmowały się wyłącznie chorymi na SARS-CoV-2. Selekcja oddziałów zakaźnych i ratunkowych objętych wsparciem, odbyła się w ścisłej współpracy z Ministerstwem Zdrowia. Poprzez ministerialnych koordynatorów wojewódzkich weryfikowane były potrzeby szpitali w całej Polsce. Sprzęt trafił zatem tam, gdzie naprawdę jest niezbędny.

Pracownicy Media Expert też pomagają!

Zmienianie świata na lepsze to miłe uczucie! Wiedzą o tym najlepiej nasi pracownicy, którzy oddolnie zorganizowali zbiórkę używanego sprzętu, który nie jest potrzebny już w domach, a w szpitalach ułatwi codzienne funkcjonowanie. W ramach akcji udało się skompletować kilkadziesiąt zestawów obejmujących czajniki elektryczne, mikrofalówki, ekspresy do kawy i wiele innych urządzeń. Sprzęt już służy personelowi i pacjentom w szpitalach oraz instytucjach pomocowych. Dziękujemy naszym pracownikom za piękną lekcję empatii. Jesteśmy z Was dumni!

Zakup tzw. sztucznej nerki dla Szpitala w Złotowie!

Fundacja MedaExpert „Włącz się” zakupiła dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie tzw. sztuczną nerkę. Zakup urządzenia nerkozastępczego pozwoli nieść skuteczną pomoc wszystkim pacjentom, których powikłania pocovidowe doprowadziły do dysfunkcji nerek, a także wszystkim chorym wymagającym specjalistycznej pomocy nefrologów w Złotowie i całym regionie. Działamy globalnie, ale nie zapominamy też o potrzebach lokalnych społeczności!

Wyposażamy ratowników GOPR!

Miniony okres wakacyjny przyciągnął w polskie góry rekordowe rzesze turystów. Przełożyło się to bezpośrednio na liczbę wypadków i interwencji jednostek GOPR. Postanowiliśmy zatem wesprzeć ratowników i wyposażyć w technologię, która ułatwi im codzienną pracę. Wspólnie z marką Samsung przekazaliśmy nowoczesne tablety Galaxy Tab wszystkim jednostkom GOPR – od ratowników bieszczadzkich, po karkonoską Grupę Regionalną.

Z ogromnym szacunkiem odnosimy się do pracy ratowników górskich. Ich codzienna służba wymaga nie tylko najwyższych kompetencji, ale i odwagi. Wierzymy, że sprzęt, który trafił na wyposażenie tzw. karetek górskich pozwoli naszym Partnerom jeszcze skuteczniej realizować tę piękną misję ratowania ludzkiego życia i zdrowia!

Zdalna Nauka – pomagamy potrzebującym!

Wprowadzenie epidemicznych obostrzeń, a przede wszystkim obowiązku zdalnej nauki ukazało skalę braku dostępu do sprzętu komputerowego dzieci i młodzieży w domach. Z ogromnym entuzjazmem przystąpiliśmy zatem do specjalnej akcji „Komputery dla Szkół i Uczniów”. Inicjatywa umożliwiła dofinansowanie zakupów sprzętu komputerowego dla dzieci i młodzieży i do dziś skorzystało z niej kilkadziesiąt szkół i gmin. Do każdego zakupionego urządzenia sieć Media Expert dołączyła bezpłatnie program antywirusowy.


Jest wśród nas wielu cichych bohaterów!

Każdy, kto w czasie pandemii ratuje życie i zdrowie, wspiera potrzebujących lub po
prostu stara się zmienić świat na lepsze, zasługuje na naszą wdzięczność!


Dołącz do nas i wyślij swoje podziękowania dla Twojego Bohatera!
Niech wie, że dostrzegasz jego poświęcenie i dziękujesz za dobroć oraz okazane wsparcie!
Podziękowało już:

11769

Kliknij, żeby też podziękować!

Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »


Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756