Wertykulator elektryczny EINHELL GE-SC 35/1

Kod: 293987
Rodzaj wykonywanych prac: Wertykulacja
Silnik marka: Einhell
Rodzaj silnika: Elektryczny
Element roboczy: Wałek do wertykulacji
Szerokość robocza [cm]: 35
Głębokość robocza [cm]: 0.3 do 0.9
Waga [kg]: 10
Łatwość obsługi i eksploatacji
Komfortowa obsługa dzięki niskiej wadze
Zobacz cały opis
Wertykulator elektryczny EINHELL GE-SC 35/1
Wertykulator elektryczny EINHELL GE-SC 35/1
Taniej o 120
869 , 99
749
99
74,99 zł x 11 rat
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Niezbędny w Twoim ogrodzie

Zadbaj o swój trawnik

Trzeba przeprowadzać sporo zabiegów, aby móc w przyszłości cieszyć się bujną, a także piękną roślinnością. Bardzo ważnym zadaniem jest poprawa gospodarki wodno-powietrznej gleby. Z wertykulatorem elektrycznym EINHELL GE-SC 35-1 stanie się to dużo prostsze! Ten sprzęt znakomicie pobudzi twój trawnik do rozkwitu! Jest to niezwykle uniwersalne urządzenie, które nadaje się do częstej pracy w wymagających warunkach. Dzięki EINHELL GE-SC 35-1 uzyskasz znakomite rezultaty, które zachwycą zarówno Ciebie, jak i Twoją rodzinę, ale także Twoich gości! Sprzęt ten tworzy podłużne nacięcia w ziemi.

Wertykulator elektryczny EINHELL GE-SC 35-1 poprawa gospodarki wodno-powietrznej gleby pobudzi trawnik do rozkwitu uniwersalne urządzenie do częstej pracy w wymagających warunkach znakomite rezultaty podłużne nacięcia w ziemi

Z myślą o dużych trawnikach

Wertykulator EINHELL GE-SC 35-1 przygotowany został z myślą o dużych trawnikach nieprzekraczających 400 m2. Jest to urządzenie, które łączy w sobie solidne wykonanie, wygodę, a ponad to dużą mocą. Urządzenie zasilane jest przez silnik bezszczotkowy, który zapewnia duży moment obrotowy.

Wertykulator elektryczny EINHELL GE-SC 35-1 solidne wykonanie wygoda duża moc silnik bezszczotkowy duży moment obrotowy

Stalowe noże

Ostrza urządzenia wbijane są w podłoże i przyczyniają się do powstania charakterystycznych poziomych nacięć, które przypominają rowki. Pozytywnie wpływa to na wygląd zielonej murawy szczególnie w ciepłych miesiącach. Zaletą wertykulatora EINHELL GE-SC 35-1 jest wytrzymałość, skuteczność, a także wygoda użytkowania.

Element roboczy urządzenia to bęben wertykulacyjny z 16 ostrzami, które skutecznie napowietrzają i rozluźniają podłoże. Dzięki temu do gleby lepiej przenika woda, a w efekcie trawa ma lepsze warunki do rozwoju. Jego szerokość robocza wynosi do 35 cm.

Wertykulator elektryczny EINHELL GE-SC 35-1 wytrzymałość skuteczność wygoda użytkowania bęben wertykulacyjny z 16 ostrzami napowietrza rozluźnia podłoże szerokość robocza do 35 cm

Wielozadaniowy

Wertykulator został wyposażony w wałek do wertykulacji. Dlatego też bez trudności można wykonać przy jego wykorzystaniu zarówno wertykulację, jak i aerację. Zainwestowanie w określony sprzęt sprawia, że trawnik zyskuje doskonały wygląd, który daje satysfakcję nie tylko mieszkańcom posesji, ale także jest obiektem zainteresowania odwiedzających gości.

Wertykulator elektryczny EINHELL GE-SC 35-1 wałek do wertykulacji wertykulacja aeracja doskonały wygląd trawnika

Dostosuje się do indywidualnych preferencji

Jedną z ważniejszych cech wertykulatora EINHELL GE-SC 35-1 jest 3-stopniowa regulacja głębokości pracy w zakresie od 0,3 do 0,9 cm! Dzięki temu użytkownik sam może wybrać odpowiedni dla siebie poziom głębokości pracy i stworzyć swój wymarzony trawnik!

Wertykulator elektryczny EINHELL GE-SC 35-1 3-stopniowa regulacja głębokości pracy w zakresie od 0,3 do 0,9 cm

Wytrzymała konstrukcja

Wertykulator charakteryzuje się mocną obudową wykonaną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Dodatkowy komfort zapewni składany i regulowany uchwyt, który ułatwi przechowywanie sprzętu, a szerokie koła pomogą w wygodnym manewrowaniu narzędziem.

Wertykulator elektryczny EINHELL GE-SC 35-1 obudowa mocna wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne uchwyt składany regulowany szerokie koła

Dodatkowe wyposażenie

Producent dołącza do sprzętu instrukcję obsługi w polskiej wersji językowej, co z pewnością ułatwi pierwsze użytkowanie urządzenia, a także kartę gwarancyjną. Dodatkowo wraz z wertykulatorem akumulatorowym EINHELL GE-SC 35-1 użytkownik otrzyma kosz na trawę, wałek do wertykulacji i wałek do aeracji.

Wertykulator elektryczny EINHELL GE-SC 35-1 w zestawie instrukcja obsługi w polskiej wersji językowej karta gwarancyjna kosz na trawę

Dane techniczne

Techniczne

Fizyczne

Parametry

Element roboczy Wałek do wertykulacji
Głębokość robocza [cm] 0.3 do 0.9
Rodzaj silnika Elektryczny
Silnik marka Einhell
Silnik model Xcor
Regulacja głębokości roboczej Tak
Rodzaj wykonywanych prac Wertykulacja
Szerokość robocza [cm] 35
Konstrukcja Bezszczotkowy silnik, Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego, Składany i regulowany uchwyt, Szerokie koła
Waga [kg] 10
Wyposażenie Kosz na trawę
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera EINHELL
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Wertykulator elektryczny EINHELL GE-SC 35/1
   Wertykulator elektryczny EINHELL GE-SC 35/1
   Taniej o 120
   869 , 99
   749
   99
   74,99 zł x 11 rat
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie w sobotę
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756