- Strona główna ›
- Książki, muzyka, film ›
- Książki ›
- Nauki ścisłe, medycyna ›
- Las. Świątynia życia Praca zbiorowa
Las. Świątynia życia Praca zbiorowa
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Opis produktu
"„Las – świątynia życia” to album dla wszystkich kochających leśną przyrodę. Opowiada o życiu lasu zdjęciami wykonanymi przez leśników. W swej pracy wykorzystują oni znajomość zasad, które rządzą życiem lasu. Codziennie patrzą, jak las zmienia się wraz z porami roku i upływem lat. Na fotografiach utrwalają sytuacje i widoki wyjątkowe, zazwyczaj dostępne tylko nielicznym. Możemy więc podziwiać tajemnicze i ukryte sceny z życia lasu, jak na przykład kąpiel stada łań w śródleśnym jeziorku czy walka żurawia z bielikiem. Możemy zobaczyć grozę leśnego pożaru czy magiczny moment wylęgania się ważki.
Przez leśne ostępy prowadzi nas leśnik naukowiec – Marek Sławski, który wybrał najlepsze zdjęcia, pogrupował je i opisał. Dzięki temu nie tylko podziwiamy leśną przyrodę, ale także wzbogacamy naszą wiedzę o niej, zyskujemy świadomość bogactwa, różnorodności i skomplikowanych zależności wśród leśnych organizmów. W lesie dzieje się całe życie przyrody.
Album ten jest owocem wiedzy i wrażliwości leśników, którzy troszczą się o las – nasze wspólne dziedzictwo. Wyjątkowe ujęcia, piękne widoki leśne czy spoglądające na nas oczy dzikiego zwierzęcia wprawiają nas w zachwyt. Ten zachwyt, czasem pomieszany z odrobiną strachu, szacunku i onieśmielenia, ludzie przeżywają od wieków."
Dane techniczne
| Nazwa: | Multico Oficyna Wydawnicza Sp. z o. o. |
|---|---|
| Ulica i numer budynku: | Aleje Jerozolimskie 53 |
| Kod pocztowy: | 00-697 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | biuro@multicobooks.pl |
| Autor: | Praca zbiorowa |
| Język wydania: | Polski |
| Oprawa: | Twarda |
| Tytuł: | Las. Świątynia życia Praca zbiorowa |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
