Szybciej do celu

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E25E pozwala na szybkie przemieszczanie się po równej nawierzchni. Jest świetnym wyborem zarówno do zabawy, jak i dojazdów do pracy czy szkoły. To świetny wybór dla dorosłych i młodzieży poszukujących prostych i efektywnych rozwiązań.

Wydajny silnik

Hulajnoga SEGWAY Ninebot KickScooter E25E wyposażona została w wydajny silnik o mocy 300 W. Napędza on koła, pozwalając na osiągnięcie prędkości 25 km/h w optymalnych warunkach.

Bezpieczne hamowanie

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E25E została wyposażona w przedni hamulec elektryczny i regeneracyjny oraz tylny hamulec magnetyczny oraz nożny. Dzięki nim możesz swobodnie kontrolować tempo jazdy i szybko zareagować w sytuacji awaryjnej.

DOBRA WIDOCZNOŚĆ

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E25E została wyposażona w oświetlenie LED zainstalowane na przodzie i tyle pojazdu. Dzięki niemu zyskujesz świetną widoczność i tym samym chronisz siebie i innych. Lepsze oświetlenie jest szczególnie istotne w pochmurne dni lub gdy przemieszczasz się na hulajnodze po zapadnięciu zmroku. Dodatkowo, E25E posiada oświetlenie podwozia, którego kolor i tryb dostosujesz za pomocą dedykowanej aplikacji Segway-Ninebot.

POJEMNY AKUMULATOR

Z hulajnogą elektryczną SEGWAY Ninebot KickScooter E25E przejedziesz nawet do 25 km (na w pełni naładowanym akumulatorze). Możesz wykorzystać hulajnogę na przykład, w celu dojechania do szkoły czy pracy. Maksymalna prędkość wynosi 25 km/h i jest bezpieczna, a jednocześnie pozwala poczuć przyjemny pęd wiatru.

CZYTELNY WYŚWIETLACZ

SEGWAY Ninebot KickScooter E25E ma czytelny wyświetlacz LED, informujący o prędkości, poziomie naładowania baterii oraz trybie zasilania. Oprócz tego hulajnoga została wyposażona w łączność bluetooth.

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter E25E może unieść nawet 100 kg. Dzięki temu korzystać mogą z niej zarówno nastolatkowie, jak i dorośli.
Akcja obowiązuje do 31.12.2021 r. godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów na stronie www.mediaexpert.pl.


Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert