Smartfon ULEFONE Armor 29 Ultra 5G 16/1TB 6.67" 120Hz Czarny
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Program odkupu
Zakres od A do G
| 6.67",1.04", 2400 x 1080px,340 x 340px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 1000 GB |
| MediaTek Dimensity 9300+, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 64 Mpx, Przedni 50 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Wersja systemu: | |
| Nie |
W
USB PD
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Opis produktu
ULEFONE Armor 29 Ultra to wyjątkowo wytrzymały smartfon stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Idealny dla osób pracujących w trudnych warunkach, podróżników i entuzjastów outdooru.
Wyposażony w ogromną pamięć – 16 GB RAM i 1 TB pamięci wewnętrznej – gwarantuje płynną pracę nawet przy wielu otwartych aplikacjach oraz ogromną przestrzeń na dane, zdjęcia i filmy. Duży ekran 6,67 cala o częstotliwości odświeżania 120 Hz zapewnia wyraźny, płynny obraz w każdej sytuacji – zarówno w pracy, jak i podczas rozrywki.
Smartfon obsługuje łączność 5G, co zapewnia błyskawiczny przesył danych i stabilne połączenia nawet w terenie. Pancerna konstrukcja spełniająca normy IP68/IP69K oraz MIL-STD-810H sprawia, że Armor 29 Ultra jest odporny na wodę, kurz, upadki i ekstremalne temperatury.
Dane techniczne
| Wyświetlacz: | 6.67",1.04", 2400 x 1080px,340 x 340px, AMOLED |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 1000 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 64 Mpx, Przedni 50 Mpx |
| Model procesora: | |
| Liczba rdzeni procesora: | |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu: | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| NFC: | Tak |
| 5G: | Tak |
| Kolor obudowy: |
Aparat | |
| Aparat fotograficzny tylny: | Tak |
|---|---|
| Aparat fotograficzny przedni: | Tak |
| Lampa LED: | Tak |
| Aparat tylny: | 2x50 Mpx + 64 Mpx |
| Aparat przedni: | 50 Mpx |
| Funkcje aparatu: | Autofocus, Dual Pixel AF, , Jasność obiektywu f/1.8, Jasność obiektywu f/1.9, Jasność obiektywu f/2.2, Kamera noktowizyjna, , Szerokokątny obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | 8K |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Dyktafon: | Tak |
| Kalendarz: | Tak |
| Kalkulator: | Tak |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Wibracje: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | , , , , Czytnik linii papilarnych w przycisku bocznym, Magnetometr, Odblokowywanie twarzą, Power bank - możliwość ładowania innych urządzeń, |
Komunikacja | |
| GPRS: | Tak |
| HSUPA: | Tak |
| Standard Wi-Fi: | 802.11 a/b/g/n/ac/6/7 |
| Bluetooth: | Tak |
| HSPA+: | Tak |
| MMS: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| LTE: | Tak |
| SMS: | Tak |
| EDGE: | Tak |
| HSDPA: | Tak |
| Standard Bluetooth: | 5.4 |
| 5G: | Tak |
Multimedia | |
| Odtwarzacz audio: | Tak |
| Odtwarzacz wideo: | Tak |
| Radio FM: | Tak |
Nawigacja | |
| Odbiornik GPS: | Tak |
| System nawigacyjny: | , Galileo, , , NavIC, QZSS |
Oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu: | |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | |
| Słuchawki w zestawie: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Etui w zestawie: | Nie |
| Pozostałe wyposażenie: | Igła do tacki SIM |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Seria smartfona: | |
| Model smartfona: | Armor 29 Ultra 5G |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
| Kabel w zestawie: | Kabel USB-C - USB-C |
| Smartfon CPO: | Nie |
| Smartfon ASIS: | Nie |
| Nowa klasa energetyczna: | A |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Techniczne | |
| Pamięć RAM: | |
| Liczba rdzeni procesora: | |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 2000 |
| DLNA: | Nie |
| ANT+: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Pyłoszczelność: | Tak |
| Pamięć wbudowana [GB]: | |
| Model procesora: | |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 1 x 3.25 + 3 x 2.85 + 4 x 2.0 |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| NFC: | Tak |
| Typ złącza USB: | |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Zwiększona wytrzymałość: | Tak |
| Standard pyłoszczelności / wodoodporności: | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Rodzaj: | Smartfon |
| Obudowa z klapką: | Nie |
| Podświetlana obudowa: | Nie |
| Technologia AI: | Google AI |
| Funkcje AI: | Tak |
| Wzmacniana obudowa: | Tak |
Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | , |
| Rozdzielczość ekranu: | , |
| Ochrona wyświetlacza: | Corning Gorilla Glass 5 |
| Technologia ekranu: | |
| Odświeżanie ekranu [Hz]: | 120 |
| Składany ekran: | Nie |
Zasilanie | |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo - polimerowy |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zintegrowany akumulator: | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 10 |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 120 |
| Zawiera ładowarkę USB-C: | Nie |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Fizyczne | |
| Grubość [mm]: | 33.8 |
| Szerokość [mm]: | 85.6 |
| Wysokość [mm]: | 177.35 |
| Waga [g]: | 688 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | CK Mediator Polska Sp. Z o.o. sp.k. |
| Ulica i numer budynku: | Patriotów 110 |
| Kod pocztowy: | 04-844 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | GPSR@ckmediator.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Pamiętaj, że oglądany przez Ciebie smartfon nie posiada w zestawie ładowarki, słuchawek i etui.
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Raty i leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat