Telewizor LG 75NANO993NA 75" LED 8K 120Hz WebOS Full Array HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PHILIPS 77OLED770 77" OLED 4K 120Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 75C9K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SONY BRAVIA 8 II K-55XR8M2 55" OLED 4K 120Hz VRR Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor TCL 98P89K 98" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneCzyste kolory w jakości 8K
Rozdzielczość 8K
Procesor
Skalowanie do 8K
Delektuj się wyraźniejszym tekstem i obrazem przy zmniejszonej ilości szumu i lepszej ostrości.
zamień Twój dom w kino
Wierność wizji twórcy
Technologia Dolby Atmos pozwala delektować się najwyższej jakości dźwiękiem w każdym rodzaju treści.
FILMMAKER MODE
Full Array Dimming Pro i Pure Colors
Więcej niż telewizja
Motion Pro
Zadbaj o swoją wygodę
Filmy:
Dane techniczne
| Ekran: | 75" LED, 8K Ultra HD, 7680 x 4320px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Złącza: | HDMI x4, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, LG NanoCell |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 189 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | 8K Ultra HD |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | TruMotion 200 Hz |
| Procesor: | α9 Gen 3 Processor |
| NanoCell: | Tak |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | HDR |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Full Array LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | Surround |
| System dźwięku: | 4.2, Dolby Atmos |
| Wbudowane głośniki: | 4 |
| Moc głośników [W]: | 60 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Dolby Vision IQ |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Tak |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.1 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | AirPlay, AirPlay 2, |
| Aplikacje Smart TV: | Google Assistant |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |