Zlewozmywak półtorakomorowy ALVEUS Rock 80 1218091 Stalowy 47.5x59.5
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 47.5 x 59.5 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Granital |
| Kolor: | Stalowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Doskonały wybór
Trwałe wykończenie
Zlewozmywak ALVEUS Rock 80 1218091 emanuje solidnością i prostotą. Wykonany z granitalu, ten model nie tylko przyciąga uwagę trwałością, ale także wprowadza do kuchni charakterystyczną teksturę i naturalny urok. Typ zabudowy wpuszczany (l) jest idealny dla różnych rozmiarów kuchni. Wymiary zlewozmywaka 595 x 475 mm, zapewniają odpowiednią przestrzeń roboczą.
*zdjęcie poglądowe
Odpowiednie wymiary
Komora 1 o wymiarach 320 x 400 x 160 mm i komora 2 180 x 300 x 120 mm zapewniają odpowiednią pojemność do codziennego użytku, umożliwiając wygodne mycie naczyń i gotowanie. Gładka powierzchnia ułatwia codzienne czyszczenie, wspierając higienę w kuchni. Minimalna szerokość podbudowy wynosi 600 mm i umożliwia łatwy montaż.
*zdjęcie poglądowe
Zawartość zestawu
Zlewozmywak ALVEUS Rock 80 1218091, syfon, zestaw odpływowy, dokumentacja.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Granital |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 47.5 |
| Szerokość [cm]: | 59.5 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Stalowy |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 59.5 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 47.5 |
| Komora 1: | 180 x 300 x 120 mm |
| Komora 2: | 320 x 400 x 160 mm |
| Głębokość komory 1: | 120 mm |
| Głębokość komory 2: | 160 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 13.80 |
| Długi bok [cm]: | 59.5 |
| Krótki bok [cm]: | 47.5 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Stalowy |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Rock |
| Wycięcie: | 572 x 452 mm |
| Wykonanie: | Granital |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 30 lat, Door To Door |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ALVEUS SP Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | SŁONECZNA 155 A |
| Kod pocztowy: | 05-506 |
| Miasto: | LESZNOWOLA |
| Adres elektroniczny: | alveus@alveus.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.