Polecane produkty podobne

Opis i dane

Niepozorny, a zarazem wyjątkowy
Masażer BEURER MG 100

Moc dopasowana do oczekiwań

Niewielki, ale za to bardzo poręczny termowentylator DESCON DA-T200, to sprzęt o ogromnych możliwościach. Urządzenie to może pracować w dwóch różnych wariantach mocy i co ważne, doskonale sprawdza się w pomieszczeniach zamkniętych. Sprzęt ten jest też wyposażony w szereg zabezpieczeń, w tym wyłącznik odcinający zasilanie w przypadku upadku urządzenia.

Masażer BEURER MG 100

Bezpieczeństwo to podstawa

Wyposażony w termostat i system nawiewu termowentylator DESCON DA-T200, to urządzenie zapewniające możliwość regulacji mocy. Maksymalna moc wyjściowa tego sprzętu to 2000 W, a jego moc minimalna to 1000 W. Zaletą urządzenia jest jego bardzo wysoka sprawność, gdyż praktycznie cała używana przezeń moc jest kierowana do znajdującej się w nim grzałki. Dzięki temu zapewnia on optymalne właściwości grzewcze, a co za tym idzie - łatwiej i szybciej nagrzewa pomieszczenia nawet o średniej kubaturze.

Masażer BEURER MG 100

Nie tylko ciepło

Co ciekawe, urządzenie to sprawdzi się nie tylko wtedy, gdy temperatura za oknem zacznie diametralnie spadać. Użytkownik termowentylatora DESCON DA-T200 może też - w razie potrzeby, wyłączyć funkcję grzania, pozostawiając włączony jedynie wentylator. Dzięki temu może on korzystać z komfortowego (zwłaszcza latem) strumienia chłodnego powietrza i to przy zdecydowanie niższym poborze energii. Warto też zaznaczyć, że strumień ten jest stały i niezmienny, a jego intensywność nie zależy od sposobu pracy urządzenia, ani też od jakichkolwiek innych czynników zewnętrznych.

Masażer BEURER MG 100

Pomysłowy system grzewczy

Warto odnotować, że podstawowym elementem grzejnym w termowentylatorze DESCON DA-T200 jest grzałka o konstrukcji spiralnej. Dzięki temu z łatwością mieści się ona w stosunkowo niewielkiej obudowie urządzenia. Co więcej, spiralny kształt grzałki sprawia, że znacznie efektywniej przekazuje ona powietrze do zewnątrz, co oczywiście przedkłada się na wydajność pracy systemu grzewczego. Całość co ważne, jest odpowiednio zabezpieczona przed przegrzaniem, co ma istotne znaczenie w kontekście bezpieczeństwa użytkownika tego skądinąd funkcjonalnego sprzętu.

Masażer BEURER MG 100

Maksimum bezpieczeństwa

Oprócz samego czujnika przegrzania, termowentylator DESCON DA-T200 wyróżnia się również bezpieczną obudową, której integralną część stanowi specjalna krata zabezpieczająca. Mało tego - sprzęt ten jest wyposażony w specjalny czujnik, którego zadaniem jest odcięcie zasilania, w przypadku ewentualnego upadku. Wszystkie wewnętrzne komponenty wentylatora są zamknięte w trwałej i wytrzymałej obudowie. Dzięki niej można go użytkować również w pomieszczeniach o specyficznym zastosowaniu, w tym, co ważne - również w łazience. Na marginesie warto zaznaczyć, że termowentylator nie może w żadnym stopniu być narażony na bezpośrednie działanie wilgoci.

Masażer BEURER MG 100

Co w zestawie?

Termowentylator DESCON DA-T200 posiada kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Moc maksymalna [W] 2000
Funkcje Termostat, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Regulacja mocy, Nawiew zimnego powietrza, Możliwość użytkowania w łazience
Moc minimalna [W] 1000
Regulacja mocy Tak
Termostat Tak
Nawiew zimnego powietrza Tak
Regulacja wysokości nawiewu Nie
Możliwość użytkowania w łazience Tak
Możliwość montażu na ścianie Nie
Element grzejny Grzałka spiralna
Liczba poziomów grzania 2
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Tak
Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Nie
Wyposażenie dodatkowe Brak
Rodzaj Termowentylator
Funkcje dodatkowe Automatyczne wyłączenie w przypadku przewrócenia
Kolor Biały
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Producent

 • Nazwa producenta/importera DEDRA
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  5/5
  1 opinii
  1 użytkowników poleca ten produkt
  Głośność pracy
  5 /5
  Jakość wykonania
  5 /5
  Prosta obsługa
  5 /5
  Wydajność
  5 /5
  Zakres ustawień
  5 /5
  Moc
  5 /5

  Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

  Sortuj wg:
  Potwierdzony zakup (1)
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Małgorzata S 5 marca 2017
  Bardzo pozytywna
  Produkt spełnił moje oczekiwania, bardzo dobra jakoś do stosunkowo niskiej ceny. Serdecznie polecam
  Czy ta opinia była pomocna?
  Produkt archiwalny

  Termowentylator DESCON DA-T200

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756