Prędkość 35 000 obr./min
Silnik o mocy 1400 W
2 litrowy praktycznie nietłukący się kielich z tritanu
Technologia ProBlend 6 3D
Różne opcje prędkości
W zestawie tritanowy bidon do bezpośredniego blendowania
Możliwość mycia w zmywarce
Zdejmowane ostrza - łatwiejsze czyszczenie
Teraz otrzymasz wszystkie wartości odżywcze ukryte w każdej komórce miksowanych owoców, warzyw czy orzechów mieląc je jeszcze dokładniej. Z technologią ProBlend 6 3D, przygotujesz koktajle lepiej przyswajalne przez organizm, bogate w niezbędne mikroelementy, by cieszyć się zdrowiem i witalnością każdego dnia.
Dzięki silnikowi o mocy 1400 W i prędkości 35 000 obr./min, blendowanie wydobywa z owoców i warzyw jeszcze więcej witamin, minerałów i błonnika - wprost do Twojej szklanki.
Od delikatnego miksowania miękkich owoców po dynamiczne przetwarzanie twardych warzyw i orzechów. Ręczny dobór opcji prędkości pozwoli wybrać tę najodpowiedniejszą do danego produktu.
W zestawie jest też praktycznie nietłukący się bidon z tritanu, w którym można bezpośrednio blendować koktajle i zabierać ze sobą np. do pracy, na spacer lub na siłownie.
W praktycznie nietłukącym się kielichu blendera, zmieszczą się aż 2 litry napoju, odpowiednio dużo, by wystarczyło dla każdego.
Wszystkie odłączane części blendera można myć w zmywarce — z wyjątkiem części tnącej, którą łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą. Podstawę wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką.
Aby wyczyścić ostrza blendera, wystarczy odłączyć je od dzbanka blendera i opłukać. Nie można ich myć w zmywarce, gdyż mogłyby stracić swoją ostrość.
Wraz z zespołem dietetyków przygotowaliśmy 40 inspirujących przepisów na zdrowe i zbilansowane koktajle, które pomogą cieszyć się energią i witalnością wszystkim członkom rodziny. Znajdziesz wśród nich urozmaicone pomysły dobrane na każdą porę dnia i roku. Nawet największy niejadek powinien być zadowolony!
![]() ![]() ![]() | ![]() ![]() ![]() | ![]() ![]() ![]() | ![]() ![]() ![]() | ||
Avance Collection HR3664/90 | Viva Collection HR3556 | Avance Collection HR3655 | Avance Collection HR3752/00 | ||
Charakterystyka | |||||
Technologia miksowania | ProBlend 6 3D | ProBlend 6 | ProBlend 6 | ProBlend 6 | |
Technologia próżniowa | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Funkcja pulsacji | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Regulacja prędkości | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Możliwość mycia w zmywarce (oprócz ostrzy) | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dzbanek / pojemność | 2 L | 2 L | 2 L | 1,8 L | |
Schowek na przewód | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Akcesoria dodatkowe | 1 bidon 600 ml z tritanu | 1 bidon 600 ml "On the Go" | 2 bidony 600 ml z tritanu broszura z przepisami | ![]() | |
Bezpieczeństwo | |||||
Automatyczne wyłączanie | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dane techniczne | |||||
Moc | 1400 W | 900 W | 1400 W | 1400 W | |
Napięcie | 220–240 V | 200–230 V | 200–230 V | 200–230 V | |
2 lata gwarancji | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Wykończenie | |||||
Materiał dzbanka | Tritan | Szkło | Szkło | Tritan | |
Materiał korpusu | Metal | Stal Szlachetna | Metal | Stal Szlachetna |
Jak prawidłowo założyć dzbanek blendera na podstawę?
Aby uniknąć zablokowania się dzbanka blendera na podstawie, upewnij się, że został on prawidłowo założony, wykonując następujące czynności:
1. Umieść dzbanek w kołnierzu podstawy.
2. Przymocuj dzbanek do podstawy.
3. Czarne oznaczenie na kołnierzu znajduje się tuż pod uchwytem dzbanka. Dopasuj czarne oznaczenie do ikony odblokowywania na części silnikowej. Obracaj dzbanek blendera w prawo, aż czarne oznaczenie zostanie dopasowane do ikony blokady.
Gdy dzbanek blendera jest zablokowany na części silnikowej?
Jeśli dzbanek blendera zablokuje się na części silnikowej (podstawie), można rozwiązać ten problem w prosty sposób.
Dzbanek blendera został nieprawidłowo założony na część silnikową (podstawę) Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące czynności:
1. Odłącz blender od zasilania.
2. Otwórz pokrywkę i usuń składniki z dzbanka.
3. Złap za uchwyt dzbanka blendera i podnieś go, jednocześnie obracając w lewo.
4. Dzbanek blendera zostanie zwolniony.
Moc [W]: | 1400 |
---|---|
Wykonanie kielicha: | Trytanowe tworzywo sztuczne |
Regulacja obrotów: | Mechaniczna |
Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Wysokoobrotowy |
Funkcje: | Tryb pulsacyjny, Kielich z miarką, Możliwość mycia w zmywarce, Butelka sportowa, Blender do smoothie, Blender wysokoobrotowy |
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.