NOWOŚĆ

Dyspenser do wody OPUS Miraqua Omega 2

Kod: 2123474
Moc [W]: 2200
Funkcje: Wskaźnik zużycia wkładu, Chłodzenie wody, Filtrowanie wody, Podgrzewanie wody, Wyświetlacz LCD
Funkcje dodatkowe: 2 tryby zasilania, 3 poziomy gazowania wody, 6 zaprogramowanych poziomów temperatury wody, Automatyczne czyszczenie... 
Wymiary (szer. x gł. x wys.) [cm]: 22 x 46.7 x 43

Dostawa jutro

Zamów przez:
-- godz.
:
-- min.
:
-- sek.
Dyspenser do wody OPUS Miraqua Omega 2
Dyspenser do wody OPUS Miraqua Omega 2

Dostawa jutro

Zamów przez:
-- godz.
:
-- min.
:
-- sek.
Sprawdź

Zamów telefonicznie 756 756 756

Opis produktu

Dyspenser do wody
Na obrazie widoczny jest dyspenser do wody z wyświetlaczem cyfrowym, na którym widać czas 0:45 i kilka ikon. Na urządzeniu znajduje się napis \'MIRAQUA\'.

Mineralizowana woda gazowana

Woda gazowana, zimna lub gorąca w jednym urządzeniu daje pełną wygodę na co dzień. Sprzęt zastępuje kilka urządzeń, oferując wodę schłodzoną, gazowaną, w temperaturze pokojowej lub gorącą do kawy i herbaty. System CO2 działa jak w saturatorach i pozwala wybrać jeden z trzech poziomów nasycenia bąbelkami. Szybkie podgrzewanie o mocy 2200 W i chłodzenie 120 W umożliwia uzyskanie do 18 l gorącej wody na godzinę oraz 3 l schłodzonej, co oszczędza czas i zwiększa komfort użytkowania każdego dnia.

Osoba podłącza biały wężyk do złącza na urządzeniu. Obok złączy widoczny jest tekst: \'Odpływ wody\' i \'Dopływ wody\'.

Wygoda i precyzja

Wybierz wygodny sposób dostarczania wody: przez wężyki podłączone do instalacji lub za pomocą wyjmowanego zbiornika o pojemności 5 l. Stałe podłączenie oferuje ciągły dopływ i dostęp do wody bez przerw. Zbiornik jest lekki i łatwy do napełnienia oraz ponownego montażu. Zastosowany separator do połowy wysokości zwiększa wydajność pracy, a inteligentne oprogramowanie ogranicza straty wody. Dzięki temu urządzenie dostarcza wodę dobrej jakości w sposób bardziej ekonomiczny i wygodny każdego dnia.

Osoba trzyma przezroczysty pojemnik z wodą, który jest częścią metalicznego urządzenia. Urządzenie ma prostokątny kształt i gładką powierzchnię.

Do kuchni i na taras

Możliwość przełączania się między dwoma trybami zasilania pozwala na codzienne wygodne korzystanie z dystrybutora podpiętego do sieci w kuchni, ale w razie potrzeby można przenieść go na taras na czas imprezy i zasilać za pomocą zbiornika. To świetne rozwiązanie do domków letniskowych czy kamperów, hoteli, recepcji, a także do firm, instytucji i innych miejsc, gdzie warto wykorzystać mobilność urządzenia np. na czas spotkania.

Na obrazie widoczny jest dyspenser do wody z wyświetlaczem pokazującym temperaturę 95°C oraz dwoma szklankami, jedna z lodem, druga z gorącą kawą. Na urządzeniu znajduje się napis \'MIRAQUA Omega\'.

Dostosuj ustawienia temperatury

Dystrybutor Wody Opus Miraqua Omega 2 umożliwia wygodną regulację temperatury wody: od 4–6°C dla chłodnych napojów, 25°C dla temperatury pokojowej oraz od 40°C do 95°C ze zmianą co 5°C. Dzięki temu łatwo dopasujesz parametry do różnych zastosowań. Odpowiednia temperatura wpływa na smak i właściwości napojów – kawa zachowuje aromat, herbata rozwija pełnię smaku, a miód nie traci wartości. Urządzenie szybko podaje wodę o wybranej temperaturze, co ułatwia codzienne przygotowanie napojów bez zgadywania i oszczędza czas.

Osoba trzyma biały pojemnik nad urządzeniem, które może być dyspenserem do wody. Na pojemniku widoczny jest tekst, ale nie jest czytelny.

Wieloetapowa filtracja wkładem 4w1

Dystrybutor Wody Opus Miraqua Omega 2 wykorzystuje jeden wkład filtracyjny, który łączy kilka etapów oczyszczania wody. Filtr wstępny PAC usuwa większe zanieczyszczenia, takie jak piasek, muł i rdza, chroniąc dalsze elementy systemu. Membrana odwróconej osmozy eliminuje ponad 99% drobnych zanieczyszczeń, w tym bakterie, wirusy i chlor. Filtr węglowy CF poprawia smak oraz zapach wody, a mineralizator wzbogaca ją w wapń i magnez. Dzięki temu otrzymujesz czystą i lepszą w smaku wodę każdego dnia. Zalecana wymiana wkładu to co 24 miesiące.

Na obrazie widoczny jest dyspenser do wody z wyświetlaczem pokazującym temperaturę \'85\' oraz przyciskami dotykowymi. Osoba trzyma metalową tackę ociekową, a na urządzeniu widnieje napis \'MIRAQUA OMEGA\'.

Dozowanie wybranej ilości wody

Dystrybutor Wody Opus Miraqua Omega 2 podaje wodę w zaprogramowanej ilości 150, 300 lub 500 ml, dzięki czemu otrzymujesz tyle, ile akurat potrzebujesz. Szybko przygotujesz filiżankę herbaty, kubek kawy i większą porcję wody do dzbanka czy bidonu. Precyzyjne dozowanie pomaga również ograniczyć marnowanie wody.

Osoba wskazuje palcem na wnętrze urządzenia z niebieskim podświetleniem, które wygląda na część dyspensera do wody.

Lampa UV-C

Dodatkowym zabezpieczeniem przed bakteriami jest lampa UV-C, podnosząca jakość sanitarną podawanej wody. Na końcowym etapie przefiltrowana woda jest jeszcze naświetlana – takie promieniowanie ultrafioletowe nie wpływa na smak wody, za to podnosi poziom jej higieny.

Na obrazie widoczny jest dyspenser do wody z wyświetlaczem pokazującym temperaturę 45 stopni oraz przyciskami dotykowymi. Obok urządzenia znajduje się ręka trzymająca butelkę z mlekiem.

Mleko modyfikowane w kilka chwil

Dystrybutor Wody Opus Miraqua Omega 2 to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla rodziców małych dzieci – ekspresowo przygotujesz za jej pomocą posiłek dla malucha nawet w samym środku nocy! Kilkoma kliknięciami dostosujesz optymalną temperaturę i ilość wody, tak by mleko było od razu gotowe do spożycia. Urządzenie eliminuje konieczność korzystania z podgrzewaczy do mleka, robienia mieszanek przegotowanej wody z mineralną czy czekania, aż wrzątek przestygnie, znacząco ułatwiając codzienną opiekę nad maluszkiem.

Na obrazie widoczny jest dyspenser do wody z wyświetlaczem cyfrowym, na którym widać różne ikony i liczby. Obok znajduje się dłoń trzymająca smartfon z aplikacją do sterowania urządzeniem, a w tle widoczny jest symbol WiFi i napis \'WiFi\'.

Obsługa za pomocą dotykowego panelu lub aplikacji

Obsługa odbywa się za pomocą dotykowego panelu. Duże ikony i czytelne komunikaty, informujące np. o braku wody w zbiorniku, sprawiają, że Omega 2 jest łatwo dostępna dla każdego, nawet mniej zaawansowanego technologicznie użytkownika. Urządzenie jest kompatybilne z aplikacją Tuya, z poziomu której możesz wybrać poziom gazowania, temperaturę i ilość wody. Oprócz tego aplikacja pozwala na monitorowanie stanu wkładu filtracyjnego i wysyła powiadomienia o konieczności jego wymiany.

Na obrazie widoczny jest dyspenser do wody z wyświetlaczem pokazującym \'0:05\' oraz przyciskami. Obok znajduje się dzbanek z wodą i plasterkiem cytryny.

Zamiast plastikowych butelek

Wygoda i oszczędności. Koniec noszenia ciężkich zgrzewek i magazynowania butelek do recyklingu. Z dystrybutorem Miraqua Omega 2 dbasz nie tylko o domowy budżet, ale i o własny komfort – zawsze masz czystą, zdrową wodę na wyciągnięcie ręki, w tym również gazowaną i o dowolnej temperaturze.

Na obrazie widoczny jest dyspenser do wody z wyświetlaczem pokazującym \'0.25\' oraz przyciskami poniżej. Obok znajduje się szklanka z wodą, dzbanek z herbatą i plasterkiem cytryny oraz pilot z przyciskami.

Zawartość zestawu

Dystrybutor Wody Opus Miraqua Omega 2, tacka ociekowa, trójnik z zaworem kulkowym i uszczelką, wężyk z tworzywa oraz dokumentacja.


Dane techniczne

Techniczne

Chłodzenie wody: Tak
Filtrowanie wody: Tak
Moc [W]: 2200
Możliwość przechowywania na drzwiach w lodówce: Nie
Podgrzewanie wody: Tak
Uchylna klapka wlewu wody: Nie
Wskaźnik zużycia wkładu: Tak
Wyświetlacz LCD: Tak
Liczba wkładów w zestawie: Brak
Przeznaczenie: Dyspenser do wody
Zastosowanie: Chłodzenie wody, Filtrowanie wody, Gazowanie wody, Podgrzewanie wody, Zachowanie minerałów
Model: Omega 2

Parametry

Funkcje dodatkowe: 2 tryby zasilania, 3 poziomy gazowania wody, 6 zaprogramowanych poziomów temperatury wody, Automatyczne czyszczenie, Automatyczne powiadamianie o braku wody w zbiorniku, Informacja o braku wody sieciowej, Odwrócona osmoza, Sterylizacja wody lampą UV-C, Tryb samooczyszczenia, Wi-Fi, Wieloetapowy system filtracji, Zdalne sterowanie 
Gwarancja: 24 miesiące
Kolor: Srebrny
Wymiary (szer. x gł. x wys.) [cm]: 22 x 46.7 x 43
Wyposażenie: Instrukcja w języku polskim, Karta gwarancyjna, Tacka ociekowa, Trójnik z zaworem kulowym, Wężyk

Dokumenty do pobrania

  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: OPUS
  • Dodaj przydatne akcesoria

    Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu

    Raty i leasing

    Dostawa jutro

    Zamów przez:
    -- godz.
    :
    -- min.
    :
    -- sek.
    Dyspenser do wody OPUS Miraqua Omega 2
    Dyspenser do wody OPUS Miraqua Omega 2

    Dostawa jutro

    Zamów przez:
    -- godz.
    :
    -- min.
    :
    -- sek.
    Sprawdź

    Zamów telefonicznie 756 756 756