Opis produktu

Soki dla całej rodziny!

Elegancki wygląd

Trwała i mocna wyciskarka wolnoobrotowa marki Koliber HOME&COOK o mocy 250 W ułatwi Ci przygotowanie pysznych, zdrowych soków dla całej Twojej rodziny! Idealnie nadaje się nie tylko do wyciskania soków, ale i do smoothie, lodów oraz różnego rodzaju placków z owoców i warzyw. Produkt został zaprojektowany pierwotnie na niezwykle wymagający niemiecki rynek, cechujący się skutecznością oraz wytrzymałością. Ma certyfikaty CE oraz RoHS, które potwierdzają wysoką jakość wykonania, a oznaczenie BPA FREE gwarantuje, że części wyciskarki mające kontakt z żywnością zostały wyprodukowane z materiałów nie zawierających szkodliwego - szczególnie dla dzieci - Bisfenolu A.

Butelka PHILIPS Avent Natural SCF053/17 końcówka elastyczność

Technologia EcoPower Fruit&Juice

Technologia EcoPower Fruit&Juice zastosowana w wyciskarce, umożliwa wyciskanie pełniejszych w smaku i bardziej naturalnych soków. Wykorzystuje ona miażdżenie i delikatne tłoczenie, a warzywa, owoce i zioła nie ulegają gwałtownemu cięciu zachowując przy tym maksymalną ilość enzymów i fitosubstancji.

Butelka PHILIPS Avent Natural SCF053/17 szerokość kształt

Wydajny silnik i bieg wsteczny

System Extended Extraction System (EES) i wydajny silnik umożliwia Ci wyciskanie Twoich ulubionych soków przez wiele lat. Oprócz standardowego trybu pracy, urządzenia wyposażono również w bieg wsteczny, bezpieczny wyłącznik oraz wodoodporny włącznik. Nie musisz się więc obawiać włączenia sprzętu przez dzieci.

Butelka PHILIPS Avent Natural SCF053/17 szerokość kształt

Otwór podawczy XXL

Sporej wielkości otwór podawczy o średnicy 75 mm ułatwi Ci pracę z urządzeniem, szybkie i sprawne wyciskanie soku z większych kawałków owoców i warzyw oraz na wygodne wyciskanie pełnych owoców, które nie wymagają krojenia, takich jak pomarańcza czy jabłko. Sprzęt wyposażono w niski poziom obrotów - 52 obr/minutę - co sprawia, że Twoje soki nie będą natlenione, a przez to nie stracą właściwości odżywczych. Wolne obroty urządzenia nie wytwarzają ciepła, które w połączeniu z tlenem może wpływać na właściwości lecznicze.

Butelka PHILIPS Avent Natural SCF053/17 szerokość kształt

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo całej Twojej rodziny podczas użytkowania urządzenia zapewnią Ci dodatkowo: antypoślizgowe nóżki, blokada bezpieczeństwa, blokada kapania, wyłącznik bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed przegrzaniem, blokada przy nieprawidłowym złożeniu oraz blokada przed uruchomieniem bez pokrywy.

Butelka PHILIPS Avent Natural SCF053/17 szerokość kształt

Szybkie, proste mycie

SMART! CAP System to korek niekapek w misie, który pozwoli Ci na mieszanie soków bezpośrednio wewnątrz misy bez obawy o wyciek. Pionowa wyciskarka Koliber zapewni Ci proste i łatwe mycie. Nie masz czasu na mycie urządzenia podczas uroczystości? Wystarczy wstępnie przepłukać ją dwoma szklankami wody, a dokładne mycie wykonasz na koniec dnia. Ma ona niewiele elementów, więc wystarczy Ci około 5 minut, aby była gotowa do kolejnego wyciskania.

Butelka PHILIPS Avent Natural SCF053/17 szerokość kształt

3w1

- Sitko do soków klarownych - pełnowartościowy, klarowny sok dla całej rodziny.
- Sitko do smoothie - zdrowy, pełen energii i witamin gęsty sok z owocowym lub warzywnym miąższem.
- Sitko do lodów - naturalne i pyszne desery lodowe, które pokochają wszyscy domownicy.

Butelka PHILIPS Avent Natural SCF053/17 szerokość kształt

Co w zestawie?

Wyciskarka wolnoobrotowa KOLIBER SqueezeMax X-650-W Czarny zawiera 3 sita, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, popychacz, szczotkę do czyszczenia, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.

Butelka PHILIPS Avent Natural SCF053/17 szerokość kształt

Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc [W]: 250
Typ: Pionowa
Regulacja obrotów: Nie
Prędkość obrotowa [obr/min]: 52
Liczba poziomów obrotów: 1
Pojemność pojemnika na sok [l]: 0.8
Wyjmowany zbiornik na miąższ: Tak
Funkcje: Funkcja reverse, Regulacja gęstości soku, Wyjmowany zbiornik na miąższ, Pojemnik na sok

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Wyciskarka wolnoobrotowa KOLIBER SqueezeMax X-650-W Czarny

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756