Opis produktu

Suszarka na pranie BRABANTIA HangOn oferuje swobodną konfigurację przestrzeni suszenia. Oszczędzaj czas i energię, susząc pranie wieszając je na praktycznej suszarce. BRABANTIA HangOn z powierzchnią suszenia 15 m posiada cztery dodatkowe wieszaki.

 

Po zakończeniu suszenia BRABANTIA HangOn składa się do kompaktowej i płaskiej konstrukcji, którą łatwo przechowywać nawet w małym mieszkaniu. Dzięki dwupoziomowej konstrukcji zwiększa się wydajność suszenia, a tym samym oszczędność miejsca. Regulowana wysokość "skrzydła" pozwala na wieszania małych i dużych ubrań, a dodatkowe 4 wieszaki przydadzą się do suszenia koszul i bluzek. Podstawa wyposażona została w wytrzymałe nakładki ochronne, zapobiegające rysowaniu podłogi. Przenoszenie ułatwia blokada transportowa, która nawet przy maksymalnym obciążeniu pozwala łatwo przenieść suszarkę. Zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem sprawia, że suszarka jest bezpieczna dla dzieci. Całość wykonana została z materiałów odpornych na korozję, w tym 39% materiałów pochodzi z recyklingu. Produkt w 97% podlega recyklingowi.

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Elektryczna: Nie
Wyposażenie: 4 haki
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Funkcje dodatkowe: Antypoślizgowe nakładki, Regulacja wysokości, Rozkładane skrzydła
Materiał wykonania: Stal nierdzewna
Powierzchnia suszenia [m]: 15
Typ: Rozkładana
Gwarancja: 5 lat
Długość linek: 15
Odporna na działanie warunków atmosferycznych: Tak

Producent

 • Nazwa producenta/importera: BRABANTIA
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Suszarka na pranie BRABANTIA HangOn 403347 Czarny

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756