Polecane produkty podobne

Opis produktu

Umożliwi błyskawiczne i dokładne sprzątanie w całym domu!

Elegancki design i kompaktowe wymiary

Czarno – złoty roboto cechuje się najwyższą jakością wykonania. Jest elegancki i nowoczesny, ma 32 cm średnicy i 8 cm wysokości, waży jedynie 2.5 kg. Jest wydajny oraz charakteryzuje się cichą pracą, generowany poziom hałasu wynosi 22 dB. Dzięki filtrowi HEPA 10 skutecznie zatrzymuje osady, kurz i zanieczyszczenia.

Robot sprzątający TAURUS Homeland Gyro

Funkcja mopowania

Produkt wyposażono w zbiornik na kurz o pojemności 0.45 l, który można błyskawicznie opróżnić. Dużym atutem jest opcja czyszczenia na sucho i mokro. Dzięki funkcji mopowania można połączyć odkurzanie z myciem podłóg i kompleksowo posprzątać cały dom czy mieszkanie.

Robot sprzątający TAURUS Homeland Gyro

Programator pracy

Sprzęt wyposażono w najnowsze technologie. Programator pracy umożliwia dostosowanie sprzątania do indywidualnych potrzeb, do dyspozycji użytkownika jest też 7 programów czyszczenia. Urządzenie ma także opcję automatycznego dostosowania sprzątania w zależności od rodzaju sprzątanej powierzchni. Czyści każdy rodzaj powierzchni – płytki, panele czy dywany.

Robot sprzątający TAURUS Homeland Gyro

Wirtualna latarnia

Model posiada funkcję wirtualnej latarni, która szczególnie sprawdzi się u użytkowników dużych domów. Moduł ten prowadzi odkurzacz między pomieszczeniami pilnując, aby nie opuścił pokoju dopóki nie zostanie w całości posprzątany. Homeland Gyro ma także inteligentną nawigację ElegantGyro.

Robot sprzątający TAURUS Homeland Gyro

Intuicyjna obsługa

Robot sprzątający jest łatwy, intuicyjny w obsłudze. W zestawie znajduje się pilot sterujący, można również obsługiwać go przy pomocy sterowania głosowego, dzięki połączeniu z Google Asystent i Amazon Alexa.

Robot sprzątający TAURUS Homeland Gyro

Zasilanie akumulatorowe

Urządzenie wyposażono w wydajny akumulator, który zapewnia do 120 minut nieprzerwanej pracy. Czas ładowania akumulatora wynosi 240 minut. Homeland Gyro posiada funkcję automatycznego powrotu do stacji dokującej i automatycznego ładowania.

Robot sprzątający TAURUS Homeland Gyro

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się:

- Stacja dokująca,

- 1 x szczoteczka serwisowa,

- Pilot zdalnego sterowania,

- Instrukcja obsługi w języku polskim,

- Karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Czas pracy [min]: 120
Czas ładowania akumulatora [min]: 240
Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.45
Wysokość [cm]: 8
Poziom hałasu [dB]: 22
Czujniki: Automatycznego dokowania, Przeszkód, Upadku, Żyroskop
Funkcje: Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia, Wi-Fi, Funkcja mopowania
Kolor: Czarno-złoty

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Robot sprzątający TAURUS Homeland Gyro

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756