Odkurzacz DREAME P10 Pro

Kod: 490744
Porównaj
Napięcie akumulatora [V]: 25.2
Maksymalny czas pracy [min]: 60
Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.5
Poziom hałasu [dB]: 85
Waga [kg]: 3.2
Funkcje: Elektroszczotka, Regulacja mocy ssania, Odłączany odkurzacz ręczny, Wyświetlacz, Możliwość wymiany baterii...  Więcej
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Odkurzacz DREAME P10 Pro
Odkurzacz DREAME P10 Pro

Sugerowana cena producenta:

1 099,01 zł

949 00
94,90 zł x 10 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

Opis produktu

Z łatwością odkurzysz każdy zakamarek w swoim domu

Doskonale radzi sobie z brudem

Odkurzacz został wyposażony w ulepszony silnik Space Air 2.0, którego prędkość sięga 120 000 rpm. Dzięki temu może zapewnić moc czyszczącą na poziomie 130 AW. To oznacza, że bez problemu poradzi sobie nawet z wyjątkowo uporczywym brudem. Błyskawicznie posprząta kurz i okruchy, a nawet włosy czy sierść. Dostępne są również 3 tryby pracy do wyboru - Eco, Med oraz Turbo. Dzięki temu z łatwością dostosujesz działanie P10 Pro do swoich potrzeb i do stopnia zabrudzenia podłogi.

Odkurzacz DREAME P10 Pro silnik Space Air 2.0 3 tryby pracy do wyboru eco med turbo

Wytrzymały akumulator

P10 Pro został wyposażony w wytrzymały akumulator o pojemności 2500 mAh. Dzięki temu w pełni naładowany może pracować nawet przez około 60 minut. Co więcej, system SmartCooling odpowiada za skutecznie odprowadzanie ciepła, co przekłada się na optymalne warunki pracy dla urządzenia. Możesz też kupić dodatkowy akumulator i w razie potrzeby go wymienić - w ten sposób wydłużysz czas pracy odkurzacza. Ponadto istnieje możliwość ładowania akumulatora zarówno w odkurzaczu, jak i niezależnie od niego.

Odkurzacz DREAME P10 Pro wytrzymaly akumlator pojemnosc 2500 mAh system SmartCooling czas pracy

Stworzony dla Twojej wygody

Bezprzewodowa konstrukcja odkurzacza zapewnia całkowitą swobodę ruchów - nie będzie Cię ograniczał plączący się kabel. Urządzenie jest też stosunkowo lekkie - waży tylko 1,63 kg. Możesz więc z łatwością przenieść je między pomieszczeniami lub podnieść, aby odkurzyć sufit, zasłony czy wyżej położone półki. Silnik P10 Pro został umieszczony w takim miejscu, aby zrównoważyć środek ciężkości. To, w połączeniu z ergonomicznym uchwytem, pozwala odciążyć ramię i zapewnia komfort użytkowania.

Odkurzacz DREAME P10 Pro Bezprzewodowa konstrukcja waga komfort uzytkowanie

Wielostopniowy system filtracji

Pożegnaj przykry zapach i kurz unoszący się w powietrzu podczas odkurzania. Odkurzacz P10 Pro został wyposażony w wielostopniowy system filtracji, dzięki czemu skutecznie zatrzymuje nawet 99,89% mikrocząsteczek wielkości do 0,3 μm. To oznacza, że wszystkie zanieczyszczenia pozostaną wewnątrz urządzenia - nie będą rozprzestrzeniać się po mieszkaniu. Z Dreame z łatwością zadbasz o porządek i stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu.

Odkurzacz DREAME P10 Pro Wielostopniowy system filtracji

Przyjazny użytkownikom

Dreame P10 Pro jest niezwykle prosty w obsłudze. Wbudowany ekran LED pozwala między innymi szybko sprawdzić poziom naładowania akumulatora, aktywować odkurzanie ciągłe lub zmienić tryb ssania. Opróżnianie zbiornika na kurz nie sprawi Ci problemu - wystarczy nacisnąć przycisk. Możesz też bez obaw myć go pod bieżącą wodą, podobnie jak szczotkę rolkową oraz filtr. Urządzenie prezentuje się przy tym niezwykle stylowo, a jego wygodne przechowywanie umożliwia wchodzący w skład zestawu uchwyt ścienny.

Odkurzacz DREAME P10 Pro prosta obsluga wbudowany ekran LED

Przydatne szczotki i akcesoria

Miękka szczotka rolkowa idealnie nadaje się do odkurzania drewna, płytek czy nawet marmuru. Konstrukcja w kształcie litery V sprawia, że nie będą plątać się w nią włosy - nie obawiaj się problemów z czyszczeniem. W skład zestawu wchodzi też dysza szczelinowa 2w1, za pomocą której z łatwością posprzątasz wąskie, trudno dostępne przestrzenie. Dzięki minissawce skutecznie pozbędziesz się sierści i kurzu z kanapy, fotela czy pościeli.

Odkurzacz DREAME P10 Pro szczotki akcesoria dysza szczelinowa 2w1 minissawka

Zawartość zestawu

- Odkurzacz DREAME P10 Pro,

- Szczotka szczelinowa 2w1,

- Szczotka do parkietu,

- Uchwyt ścienny,

- Instrukcja obsługi w języku polskim,

- Karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Napięcie akumulatora [V]: 25.2
Maksymalny czas pracy [min]: 60
Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.5
Poziom hałasu [dB]: 85
Waga [kg]: 3.2
Zasilanie: Akumulatorowe
Typ filtra: EPA
Funkcje: Elektroszczotka, Regulacja mocy ssania, Odłączany odkurzacz ręczny, Wyświetlacz, Możliwość wymiany baterii, Dla alergików, Dla posiadaczy zwierząt

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Instrukcje

Instrukcja obsługi Odkurzacz DREAME P10 Pro

Inne produkty w kategorii:

Odkurzacz DREAME P10 Pro
Odkurzacz DREAME P10 Pro

Sugerowana cena producenta:

1 099,01 zł

949 00
94,90 zł x 10 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 949,00 zł
949 00

Sugerowana cena producenta:

1 099,01 zł