Produkt archiwalny

Odkurzacz ETA Mauro 2488 90000

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Odkurzacz workowy

ETA Mauro 2488 90000 to model, który cechuje ekologiczny silnik o niższym zużyciu energii. Wysoka wydajność odkurzania, jest możliwa dzięki wysokiej jakości filtrowi HEPA nr 12, oraz mikrofiltrom: wejściowemu i wyjściowemu. Rozwiązanie to zapewnia zatrzymanie: kurzu, roztoczy i pyłków we wnętrzu odkurzacza. Dużym atutem jest również pojemny, 6 litrowy worek na nieczystości, którego wzmocniona konstrukcja, zwiększa żywotność (do 50% w porównaniu z klasycznymi, papierowymi workami) i przeciwdziała ich rozerwaniu.

OdkurzaczETAMauro248890000-odkurzacz_standardowy

Funkcjonalność to podstawa

Elektroniczna regulacja siły ssania, pozwala na uzyskanie optymalną wartość (jej aktualny wskaźnik jest prezentowany na panelu LED), a tym samym jeszcze skuteczniejsze sprzątanie. Ergonomiczny uchwyt ze zintegrowanym wlotem powietrza, ułatwia użytkowanie. Ponadto ETA Mauro 2488 90000, jest wyposażony w sygnalizację zapełnienia worka na nieczystości, więc będziemy mieli pewność, kiedy go wymienić. Praktyczny uchwyt ułatwia przenoszenie odkurzacza.

W zestawie z odkurzaczem otrzymujemy szereg akcesoriów, dzięki którym bezproblemowo sprzątniemy każdą powierzchnię. Szczotka uniwersalna, pracuje w dwóch trybach: sprzątania podłóg oraz dywanów. Wąska szczotka, z miękkim włosiem, świetnie sprawdzi się na parkietach oraz na panelach. Dysza do tapicerki, delikatnie zbierze kurz z kanap, oraz poduszek, natomiast dysza szczelinowa umożliwi sprzątanie wąskich i trudno dostępnych miejsc. Dodatkowa szczotka z delikatnym włosiem, pomaga w czyszczeniu miejsc, z których trzeba delikatnie usunąć kurz i pajęczyny.

OdkurzaczETAMauro248890000-odkurzacz_akcesoria_do_odkurzaczy

Przechowywanie - to nie problem!

Przemyślana konstrukcja umożliwia przechowywania dodatkowych akcesoriów we wnętrzu odkurzacza (szczotki i dyszy szczelinowej). Ponadto, dwa uchwyty, znajdujące się na rurze odkurzacza, ułatwiają dostęp i bezproblemową wymianę akcesoriów, gdyż zawsze będą pod ręką. Jeśli chodzi o sam odkurzacz, to zmieści się on nawet w najmniejszej szafce, gdyż w zależności od potrzeb można go przechowywać w pionie lub w poziomie.

Odkurzacz ETA Mauro 2488 90000 , jest wyposażony w zabezpieczenie, które chroni silnik przed przegrzaniem, zapobiegające jego uszkodzeniu. Dodatkowa blokada zapobiega uruchomieniu go bez zainstalowanego worka. Dzięki konstrukcji wylotu odkurzacza (w górnej części), znacznie zmniejsza się ryzyko wyrzutu pyłu i zanieczyszczeń z powrotem do powietrza.

OdkurzaczETAMauro248890000-moc

Wygoda podczas użytkowania

Przewód zasilający ma 7 metrów, a całkowity zasięg odkurzacza to 10 m. Dzięki temu ETA Mauro charakteryzuje się większym dostępem do wielu pomieszczeń jednocześnie, bez konieczności ciągłego przełączania przewodu do kolejnych gniazdek czy używania przedłużacza. Dodatkowo cztery koła, obracające się o 360 stopni, znacząco ułatwiają manewrowanie odkurzaczem, a ich miękka konstrukcja pozwala na używanie ETA Mauro nawet na delikatnych podłogach bez obaw o ich porysowanie.

OdkurzaczETAMauro248890000-odkurzacz_dlugosc_kabla

Dane techniczne

Dane podstawowe

Poziom hałasu [dB]: 80
Typ filtra: Mikrofiltr
Zbieranie kurzu: Worek
Pojemność pojemnika/worka [l]: 6
Zasięg pracy [m]: 10
Zwijacz przewodu: Tak
Funkcje: Regulacja mocy ssania, Zwijacz przewodu

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu