Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB34A7B5DAP EF No frost 185.3cm bez panelu

(301)
Kod: 433126
Porównaj
Wymiary (WxSxG) [cm]: 185.3 x 59.5 x 65.8
Panel BESPOKE w zestawie: Nie
Szerokość z otwartymi drzwiami [cm]: 60
Pojemność [l]: 230 chłodziarka + 114 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 204 kWh = 157.08 zł
Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost
Poziom hałasu [dB]: 35
Funkcje: Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi
Gotowa do personalizacji koloru i materiału
Dowolnie łącz moduły i układ urządzeń
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Wysokość [cm]: 185.3
Nowa klasa energetyczna: D
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB34A7B5DAP EF No frost 185.3cm bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB34A7B5DAP EF No frost 185.3cm bez panelu

Opis produktu

Stwórz swój wymarzony zestaw!


Kliknij poniżej, by przejść na stronę konfiguratora:* Wizualizacja z panelami Satynowy błękit. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu.

Zalety lodówki BESPOKE

Ikona, na której widoczny jest wiatrak oraz pofalowane strzałki, reprezentuje zaawansowane technologie chłodzenia.

Skuteczne chłodzenie

Świeżość produktów może być zachowywana na dłużej dzięki innowacyjnym technologiom.

Logo kompresora Digital Inverter, którego długotrwałe działanie poświadcza 10-letnia gwarancja.

Kompresor Digital Inverter

10-letnia gwarancja zapewnia niezawodne i efektywne działanie przy jednoczesnej energooszczędności.

Obrazowa reprezentacja systemu modułowego złożonego z dwóch urządzeń Samsung BESPOKE.

System modułowy

Do zwiększenia przestrzeni użytkowej wystarczy dostawienie dodatkowego urządzenia.

Panel frontowy urządzenia Samsung BESPOKE, który ilustruje informację o możliwości personalizacji lodówki.

Twórz unikalne kombinacje

Panele drzwi mogą zostać dopasowane do Twojego stylu pod względem kolorystycznym i materiałowym.

Ikona nowego SpaceMax™ obrazuje zwiększenie pojemności urządzenia bez ingerencji w jego wymiary zewnętrzne.

Nowy SpaceMax™

Zwiększona pojemność urządzenia bez ingerencji w wymiary zewnętrzne.

Ikona głośnika obrazuje, że praca chłodziarko-zamrażarki Samsung BESPOKE nie jest związana z większym natężeniem dźwięku niż 35 decybeli.

Cicha praca

Głośność na poziomie zaledwie 35 dB idealnie nada się do aneksów kuchennych.

Dopasuj BESPOKE do swojego wnętrza

Szukasz lodówki, która będzie niepowtarzalna i doskonale zgra się z aranżacją Twojej kuchni? Model RB34A7B5DAP, który sprzedawany jest bez paneli drzwiowych, to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Jeśli chcesz dopasować design do swoich potrzeb, seria lodówek BESPOKE umożliwi Ci wybór spośród szerokiej gamy kolorów i faktur. Co ważne, jeśli kiedyś zechcesz coś zmienić w stylu swojej kuchni, obejdziesz się bez kupowania nowego urządzenia. Wystarczy, że zaopatrzysz się w nowy panel. Wieloletnie działanie funkcjonalnej lodówki BESPOKE nie wyklucza tego, że urządzenie może jednocześnie zmieniać się wraz z Tobą i stylem Twojego domu. Ciesz się rozwiązaniem szytym na miarę z serią BESPOKE.

Twórz unikalne kombinacje  

Personalizacja paneli lodówki Samsung jest możliwa dzięki szerokiemu wyborowi kolorów i faktur. Zestawiaj je ze sobą według własnego uznania. Wybieraj między panelami szklanymi w pastelowych kolorach oraz wykończonymi metalem. Te ostatnie mogą być malowane albo utrzymane w barwie szlachetnej czy szczotkowanej stali. Urządź cały front w jednym kolorze albo łącz różne odcienie tak, jak chcesz. Jasny na górze i ciemny na dole? Grafitowa stal i elegancka lawenda? Zdecyduj zgodnie ze swoimi preferencjami.

System modułowy

Skomponuj swoją lodówkę

Jeżeli nie robisz dużych zakupów i częściej jesz na mieście niż gotujesz, niezbędne produkty pomieścisz w chłodziarko-zamrażarce. Jednak jeśli Twoje nawyki się zmienią albo w Twoim mieszkaniu pojawi się nowa osoba, seria BESPOKE umożliwi Ci połączenie ze sobą dwóch lub więcej urządzeń o takich samych wysokościach.

Zdjęcie wnętrza urządzonego w stylu skandynawskim, w którym postawione zostały dwie lodówki Samsung BESPOKE. Takie rozwiązanie możesz uzyskać, robiąc zakupy w sklepie Media Expert.

Wybierz wysokość

BESPOKE

Lodówki BESPOKE są dostępne w dwóch rozmiarach, by lepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Urządzenia o tej samej wysokości można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc różne zestawienia.

Modele o wysokości 1853 mm to: lodówka z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowa chłodziarka, jednodrzwiowa chłodziarka typu slim lub jednodrzwiowa zamrażarka.

Modele o wysokości 2030 mm to: wyższa lodówka z dolnym zamrażalnikiem.

Zdjęcie, na którym alabastrowa biel lodówki Samsung BESPOKE wkomponowuje się w jasną przestrzeń pomieszczenia dziennego.

Produkty pozostaną dłużej świeże

Szuflada Humidity Fresh+

Dzięki kontroli wilgotności nawet dwa razy dłużej zachowuje się wartości odżywcze, świeżość, soczystość oraz chrupkość warzyw i owoców¹. Pokrętło pozwala na to, żeby wybrać poziom wilgotności w szufladzie i ustawić go na 70%, gdy przechowujesz owoce, lub na 80% dla warzyw.

Komora Optimal Fresh+

Wykorzystaj separator i podziel komorę tak, żeby składała się z dwóch stref o zróżnicowanej temperaturze². W lewej części ustaw warunki doskonałe do przechowywania mięsa, wędlin czy ryb (np. -1°C), a w drugiej, cieplejszej części (np. 1°C) jednocześnie trzymaj owoce i warzywa³.

Wizualizacja działania panelu chłodzącego Metal Cooling, który odpowiedzialny jest za schładzanie ciepłego powietrza dostającego się do wnętrza lodówki.

Metal Cooling

Tylna ściana wyposażona jest w panel chłodzący, który odpowiada za utrzymywanie dogodnej temperatury. Ciepłe powietrze, które dostaje się do środka przy otwieraniu drzwi, podlega studzeniu, co pozwala na maksymalne zredukowanie wahania temperatur niebezpiecznego dla przechowywanej żywności.

All-Around Cooling

Równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza

Docieranie strumieni zimnego powietrza w każdą część i na każdą półkę Twojej chłodziarko-zamrażarki zapewnia wydajny system chłodzenia, czyli All-Around Cooling. Jak do tego dochodzi? Otwory umieszczone w przestrzeni lodówki utrzymują w obiegu chłodne powietrze i przyczyniają się do regulacji temperatury do optymalnych warunków.

Zdjęcie otwartego modelu RB34A7B5DAP, w którym krąży zimne powietrze zobrazowane za pomocą niebieskich strzałek. Urządzenie znajdziesz w sklepach Media Expert.
Wizualizacja działania technologii No Frost, która pozwala na przechowywanie owoców i innych produktów tak, by nie osadzał się na nich lód czy szron.

No Frost

Nadmiar wilgoci zostaje wyeliminowany dzięki stałej cyrkulacji chłodnego powietrza po wnętrzu. Produkty i ścianki są pozbawione szronu i lodu. Żywność zyskuje lepsze warunki, a Ty nie potrzebujesz już rozmrażać urządzenia.

Power Cool i Power Freeze

Większe zakupy to dobry pretekst do włączenia funkcji Power Freeze. Obniża ona temperaturę w zamrażalniku do -23°C i utrzymuje ją tak przez 50 godzin, co ułatwia zamrożenie wielu produktów. Jeśli potrzebne jest Ci szybsze chłodzenie napojów, wykorzystaj funkcję Power Cool. Temperatura w chłodziarce spadnie wtedy do +1°C. 

Technologia SpaceMax™

Jeszcze większa pojemność

Lodówka BESPOKE korzysta także z zastosowania naszej innowacyjnej technologii SpaceMax™. Oznacza to, że możesz cieszyć się większą przestrzenią użytkową bez powiększania zewnętrznych rozmiarów urządzenia. Dodatkowe miejsce jest efektem wykorzystania wyjątkowo wydajnej izolacji, która pozwoliła stworzyć cieńsze ścianki. Model RB34A7B5DAP oferuje 344 l pojemności: 230 l w komorze chłodziarki oraz 114 l w zamrażalniku.

Grafika przedstawia otwarty model Samsung BESPOKE RB34A7B5DAP. W lodówce znajduje się wiele produktów, jednak mimo to urządzenie nie wydaje się przepełnione. To efekt działania technologii SpaceMax™.

Nowa półka na butelki

Została skonstruowana tak, żeby zapewnić Ci jeszcze większe możliwości przechowywania. Pomieści nie tylko wysokie butelki, lecz także produkty zapakowane w karton czy w plastik.

Digital Inverter

Niższe rachunki i niezawodność

Kompresor Digital Inverter jest wspomagany działaniem czujników. Sensory stale badają temperaturę, by zapewniać efektywną pracę urządzenia, a przy tym ograniczać zużycie energii elektrycznej. Niezawodność rozwiązania jest potwierdzona przez 10-letnią gwarancję.

Zdjęcie modelu RB34A7B5DAP wstawionego do pomieszczenia z drewnianymi elementami. Urządzenie, które fabrycznie pozbawione jest panelu drzwiowego, wyposażone zostało we front w kolorze kremowego beżu. Dodatkowo zdjęciu towarzyszy informacja o 10-letniej gwarancji na kompresor Digital Inverter.

Cool Silent

Wyjątkowo cicha praca

Praca chłodziarko-zamrażarki BESPOKE jest niezwykle cicha dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i nowoczesnego kompresora. Urządzenie generuje dźwięki na poziomie 35 dB, dzięki czemu jest jedną z najcichszych lodówek dostępnych na rynku. To idealne rozwiązanie szczególnie do salonów z aneksem kuchennym.

Niezwykle cicha praca urządzeń Samsung z linii BESPOKE została zobrazowana za pomocą zdjęcia dwóch lodówek działających w nocy.

Poznaj dodatkowe cechy lodówki BESPOKE

Zależy Ci na komforcie użytkowania? Skorzystaj z udogodnień oferowanych przez lodówki Samsung BESPOKE. Wygodne układanie produktów na drzwiach urządzenia jest możliwe dzięki trzem głębokim pojemnikom. Funkcja Wakacje nadaje się świetnie do oszczędzania energii w trakcie dłuższych wyjazdów. Alarm otwartych drzwi chroni przed niepotrzebną utratą zimna, gdy zapominasz zamknąć lodówkę, a dzięki jasnemu i naturalnemu światłu żarówek LED wnętrze urządzenia staje się doskonale widoczne przy mniejszym zużyciu prądu.

Ikona przedstawia jeden z trzech głębokich pojemników drzwiowych, które umożliwiają użytkownikowi lodówki zwolnienie miejsca w głównej komorze.

Funkcjonalne pojemniki drzwiowe

Wiele produktów zmieścisz w 3 głębokich pojemnikach, które znajdują się na drzwiach lodówki. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce w głównej komorze chłodziarki.

Oświetlenie LED zastosowane zamiast tradycyjnych żarówek jest jasne, naturalne i zapewnia oszczędność energii elektrycznej.

Oświetlenie LED

Jasne i naturalne światło żarówek LED sprawia, że od razu widać, gdzie położone są produkty, których potrzebujesz. To rozwiązanie, które zużywa mniej energii niż tradycyjne żarówki.

Funkcja Wakacje zobrazowana za pomocą ikony palmy przydaje się wtedy, kiedy użytkownik udaje się na dłuższy wyjazd.

Funkcja Wakacje

Kiedy zbliża się dłuższy wyjazd, włącz funkcję Wakacje. Praca zamrażalnika utrzyma się na normalnym poziomie, natomiast temperatura w chłodziarce wzrośnie do +17°C, co pozwoli Ci na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Działający dzwonek symbolizuje alarm otwartych drzwi, który ma za zadanie powiadomić użytkownika o tym, że zapomniał zamknąć lodówkę.

Alarm otwartych drzwi

Jeśli drzwi lodówki pozostaną otwarte, po 2 minutach włączy się sygnał dźwiękowy, który przypomni o zamknięciu urządzenia.

Zdjęcie otwartego i pozbawionego produktów modelu RB34A7B5DAP. Urządzenie dostępne jest w ofercie sklepu Media Expert.

Skomponuj swoją lodówkę

Jeśli wciąż nie możesz się zdecydować, jak powinna wyglądać Twoja lodówka lub ile modułów ma się na nią składać, skorzystaj z poniższego konfiguratora i stwórz własny zestaw BESPOKE, który będzie do Ciebie perfekcyjnie dopasowany.

Warianty wykończenia

Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką, wybierz swój kolor i dodaj do koszyka.

W opakowaniu

W opakowaniu znajdują się: lodówka RB34A7B5DAP, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, elementy dystansowe, gąbka. 

Jeśli chcesz stworzyć moduł z kilku produktów, zalecamy dokupić zestaw do parowania lodówek BESPOKE 1853 mm. Łącznik RA-C00K4BAA.

.

Porównaj produkty

Zdjęcie otwartego modelu RB34A7B5DAP
Zdjęcie otwartego modelu RB34A7B5CAP
Zdjęcie zamkniętego modelu RB34A7B5C38W

RB34A7B5DAP

RB34A7B5CAP

RB34A7B5C38W

SpaceMax™

Twin Cooling Plus™

-

-

-

All Around Cooling

Metal Cooling


No Frost

Kompresor Digital Inverter

Kostkarka i dystrybutor wody

-

-

-

Funkcja Power Freeze

Funkcja Wakacje

Półka na butelki

Liczba półek w chłodziarce

3

3

3

Liczba szuflad w chłodziarce

2

2

2

Pojemniki na drzwiach w chłodziarce

3

4

4

Liczba szuflad w zamrażalniku

3

3

3

Liczba półek w zamrażalniku

-

-

-

Pojemniki na drzwiach zamrażalnika

-

-

-

Oświetlenie wewnętrzne LED

Alarm otwartych drzwi (2 min.)

Otwieranie

Podchwyt

Podchwyt

Podchwyt

Pojemność całkowita lodówki

344 l

344 l

344 l

Pojemność chłodziarki

230 l

230 l

230 l

Pojemność zamrażalnika

114 l

114 l

114 l

Kolor paneli w zestawie

-

-

Elegancka lawenda + Alabastrowa biel

Klasa energetyczna

D

C

C

Poziom głośności

35 dB

35 dB

35 dB

Wymiary (WxSxG)

1853 x 595 x 658 mm

1853 x 595 x 658 mm

1853 x 595 x 658 mm

Waga netto

67 kg

73 kg

84 kg

1 Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS. 

2 Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki. 

3 Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu. 

4 10-letnia gwarancja jest ograniczona tylko do kompresora.

Zdjęcia pokazują wizualizacje lodówki z różnymi kolorami panelów drzwiowych. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu. Informacja o prawidłowej instalacji lodówki znajduje się w instrukcji, rekomendujemy instalację paneli przez autoryzowany serwis. Dostępność kolorów paneli zależy od modelu lodówki.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona ustawiona i wypoziomowana na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm]: 185.3 x 59.5 x 65.8
Pojemność [l]: 230 chłodziarka + 114 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 204 kWh = 157.08 zł
Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost
Położenie zamrażarki: Na dole
Zmiana kierunku otwierania drzwi: Tak
Liczba drzwi: 2
Kolor producenta: Brak
Kolor / wykończenie boków: Brak
Kolor / wykończenie frontu: Brak
Funkcje: Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi

Opinie

5/5
301 opinii
300 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (144)
3.8/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Kedar 12 listopada 2023
Lodówka Samsung
Lodówka Samsung RB34A7B5DAP EF to prawdziwy hit! Jest to lodówka, która łączy w sobie nowoczesny design, wysoką funkcjonalność i niskie zużycie energii. Jest to lodówka, która pasuje do każdego wnętrza i każdego stylu życia. Oto dlaczego: Lodówka Samsung RB34A7B5DAP EF ma możliwość personalizacji, dzięki czemu można ją dopasować do swoich upodobań i potrzeb. Można wybrać kolor i materiał paneli drzwi, które są łatwe do wymiany i dostępne w różnych wariantach . To świetny sposób na odświeżenie kuchni bez konieczności kupowania nowego sprzętu. Lodówka Samsung RB34A7B5DAP EF ma dużą pojemność 344 litrów, co oznacza, że można w niej przechowywać dużo żywności, nawet gdy robi się duże zakupy. Dzięki technologii SpaceMax™, lodówka ma cieńsze ścianki i więcej miejsca wewnątrz, nie tracąc na wydajności chłodzenia . To idealne rozwiązanie dla rodzin lub osób, które lubią gotować. Lodówka Samsung RB34A7B5DAP EF ma system All-Around Cooling, który zapewnia równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza w całym urządzeniu, utrzymując stałą temperaturę i świeżość produktów . Nie trzeba się martwić, że żywność się zepsuje lub straci smak, nawet gdy jest przechowywana dłużej. Lodówka Samsung RB34A7B5DAP EF ma kompresor Digital Inverter, który działa cicho, oszczędnie i niezawodnie. Kompresor dostosowuje swoją prędkość do zapotrzebowania na chłodzenie, co zmniejsza zużycie energii i hałas . Kompresor ma 10 lat gwarancji, co świadczy o jego wysokiej jakości i trwałości. Lodówka Samsung RB34A7B5DAP EF ma system modułowy, który pozwala na łączenie ze sobą dwóch lub więcej urządzeń o takich samych wysokościach . Można wybrać spośród różnych modeli, takich jak lodówka z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowa chłodziarka, jednodrzwiowa chłodziarka typu slim lub jednodrzwiowa zamrażarka. To doskonały sposób na stworzenie własnej kombinacji lodówek, która spełni wszystkie oczekiwania. Podsumowując, lodówka Samsung RB34A7B5DAP EF to lodówka, która zasługuje na pochwałę i polecenie. Jest to lodówka, która oferuje wiele możliwości, komfortu i oszczędności. Jest to lodówka, która sprawi, że kuchnia będzie piękniejsza i przyjemniejsza. Jest to lodówka, która jest warta swojej ceny, a teraz jeszcze bardziej, dzięki promocji cashback, która pozwala na odzyskanie części wydanych pieniędzy. Nie zwlekaj i skorzystaj z tej okazji, zanim się skończy! #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaLodowkiSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
3.8/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Teresa 18 października 2023
Ważne przy zakupie
Kupiłam ten typ lecz 185.3cm UWAGA : półki mają małe odstępy między sobą jak chcę postawić np. garnek z zupą lub wyższy słoik muszę wyjąc jedną półkę i ją postawić na podłodze, gdyż nie ma więcej prowadnic które by zapewniły dowolność ustawienia półek pod potrzeby gospodyni. Bardzo uciążliwa rzecz. Nie zwróciłam na to uwagi gdyż uważałam, że to standard jak w poprzednich starszych modelach lodówek. Front boczny jest z tak cienkiej blachy, że w wyglądzie jest lekko pofalowana więc niezbyt nadaje się jako wolnostojąca, raczej jako moduł lub do wnęki. Szkoda że robią je tylko w graficie, jasny kolor bardziej pasuje jako wolnostojąca a i w module lub wnęce by nie było kłopotu. Nie każdy przecież mieszka w loftach. Jasny kolor robi ją bardziej niewidoczną zlewającą się ze ścianą, natomiast ciemny uwidacznia ją wybitnie. To powinno być przynajmniej w module podstawowym. Reszta jest na razie bez zastrzeżeń. Zanim kupicie dobrze sprawdźcie je nie tylko pod względem technicznym lecz funkcjonalnym i wzgląd zewnętrzny też ważny, szczególnie estetyka wykonania ścian bocznych. Ja sobie jakoś dam radę, ale następnym razem muszę bardziej szczegółowo wybierać model. Jedne co mnie cieszy to wymienialny panel przedni w różnych kolorach. Samsung jak i inne firmy powinny najpierw zwrócić uwagę kto to będzie użytkował, co tam będzie wkładał, gdzie to będzie ustawiane . :). Chyba, że lodówki o takich parametrach są przewidziane TYLKO do loftów lub domków jednorodzinnych co było by przykre.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Joanna 7 listopada 2023
Zakup lodówki Samsung
Zakupiliśmy lodówkę Samsung Bespokei tp byl trafny wybór. Zdecydowaliśmy się na kolor stali szlachetnej Lodówka chodzi bardzo cicho. Jest to bardzo duży plus. Wewnątrz lodówki jest sporo miejsca. Półka na napoje jest bardzo dobrze zaprojektowana. Na duży plus zasługują półki na warzywa, ponieważ można ustawić temperaturę. Podsumowując: bardzo dobry funkcjonalny produkt. Polecam. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaLodowkiSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Agata 10 listopada 2023
Zakup lodówki Samsung
Niedawno zakupiliśmy lodówkę Samsung Bespoke. Najfajniejszą opcją jest wybór szklanych frontów, dzięki czemu możemy urozmaicić wnętrze kuchni. Jeżeli znudzi nam się dany wygląd, zawsze możemy go zmienić przez zakup innych frontów. Dodatkowym atutem jest składana jedna półka, dzięki czemu możemy zmieścić jakiś większy pojemnik na żywność. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaLodowkiSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
gosia 15 listopada 2022
#PromocjaSamsungCashbackBespoke.
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Dzisiaj nasz dzień rozpoczął się z pozytywnym przytupem, kiedy przed progiem naszych drzwi, zgodnie ze specjalnym życzeniem z naszej strony, pojawiło się dwóch przemiłych panów. Dostarczyli nam cudną lodówkę Samsung .. i czarne panele do zestawu, wszystko zakupione przez nas wcześniej w sklepie Media Expert. Jesteśmy zachwyceni podjętą przez nas decyzją, a to cacko będzie zdecydowanie stanowić słodką wisienkę na torcie, jakim jest generalny remont kuchni. Wygląd tej lodówki jest bardzo elegancki i świetnie wpasowuje się do wystroju naszej kuchni. Co więcej, oczarowała nas możliwość osobnego zakupu i zmiany paneli, bowiem otwiera ona drzwi na szereg nowych możliwości. Dzięki nim mamy pewność, że niezależnie od naszego gustu lub chęci przeżycia impulsywnej zmiany, nasza lodówka nadal będzie pasować do tego pięknego pomieszczenia. Zaskoczyła nas również możliwość połączenia większej ilości modułów i stworzenia pojemnej superlodówki. Chociaż na razie nie planujemy z niej skorzystać, to cieszy nas myśl, że niezależnie od wielkości naszej rodziny, ta lodówka Samsung spełni wszystkie nasze marzenia i nie pozostawi żadnych niezaspokojonych potrzeb. Możliwość wymiany paneli gwarantuje nam również pewność, że niezależnie od naszych przygód nie musimy bać się drobnych bądź wyraźnych uszkodzeń, jeśli zdarzy się wpadka, po prostu wymienimy panele, możemy spać bezpiecznie bez zbytniego uszczerbku naszych finansów. Byliśmy przeszczęśliwi, kiedy asystent w sklepie wskazał nam właśnie ten model. W erze lodówek gigantów ciężko znaleźć jest tak wyjątkowy egzemplarz. Na razie nie potrzebujemy zbyt obszernej lodówki, co mogłoby skłaniać nas do marnowania jedzenia i pożerałoby nieskończone ilości energii. Ten model nie tylko świetnie się prezentuje, ale też ma idealny rozmiar. Świetnie nada się zarówno do domu, jak i do mieszkania, czy apartamentu. Nawet najniższy członek naszej rodziny może bez problemu dosięgnąć do najwyższej półki, a jeśli zdarzy się nowy kandydat, spokojnie podstawimy taborecik. Ale niech klienci z większym apetytem nie martwią się - lodówka możliwa jest do kupienia w więcej niż jednej wersji rozmiarowej. Co więcej oszczędniejsi kupujący, lub ci zatroskani o środowisko będą czuć się jak w niebie, mogąc wybrać samemu klasę energetyczną swojego nowego nabytku. Wnętrze lodówki jest pojemne, bardzo zależało nam na komorze zero i to właśnie tutaj znaleźliśmy. 4 półki, szuflada i trzy półeczki drzwiowe. A co więcej, 3 komory zamrażalnika. Po prostu ideał. Model bardzo klasyczny, minimalistyczny - łatwy do dopasowania do wnętrza, zapewnia, że to ty jesteś panem lodówki, a nie na odwrót. Wygląd naprawdę elegancki, a zarazem nowoczesny, brak zbędnych gadżetów i udziwnień, ale jednocześnie różne udogodnienia. Pełna możliwość personalizacji i komfort użytkowania. Już na pierwszy rzut oka widać jakość produktu, został wykonany ze starannością i uwagą. To wszystko sprawia, że mamy pewność, że produkt ten będzie służył nam przez długie lata i przyczyni się do wielu uśmiechów na twarzach naszych i najbliższych.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Sweetcherry 30 października 2022
Idealna!!
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Myśląc o lodówce człowiek ma w głowie aby urządzenie działało i spełniło funkcje - czyli mroziło Nic bardziej mylnego Sama z mężem stojąc przed wyborem sprzętu AGD zrozumieliśmy jak trudna to decyzja Najważniejsze oczywiście są wymiary i by zamieściła się w wyznaczonym miejscu U Nas wielkość ponad była ograniczona Dlatego postawiliśmy na rozwiązanie techniczne od Samsunga BESPOKE bo o nim mowa wkomponował się idealnie w Nasze oczekiwania Maksymalnie dużo miejsca przy minimalnych ściankach lodówki to duży plus Podzielone szuflady z funkcją wydłużenia przechowywania dla warzyw są wręcz dla Nas stworzone Staramy się urozmaicać swoje potrawy Półka dedykowana na napoje Wiadomo, że nikt nie przepada za wywracającymi się napojami Mówiąc BESPOKE nie można pominąć sprawy wyglądu Dla Nas było to o tyle istotne, że chcieliśmy aby lodówka była meblem samym w sobie Abu nikt kogo gościmy nie przeszedł obok niej obojętnie Prostą formą z możliwością wymiennych frontów Opcja dla wymagających Przy niewielkim nakładzie finansowym Nie mówiąc tutaj już, że jeśli chcemy zmienić/odświeżyć wnętrze Nie musimy kupować nowego sprzętu Zmieniamy fronty A znajomym możemy powiedzieć, że to nowy model Samsung zaproponował Nam dużą rzeszę wariantów energetycznych Mówiąc krótko każdy wybierze coś dla siebie My swojego wyboru byśmy nie zmienili A lodówka to nie jedyna sprzed z logiem od SAMSUNGa. Polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Bożena1604 13 listopada 2022
Lodówka Smsung Bespoke 5/5
Wygląd 5 Głośność pracy 5 Funkcjonalność 5 Pojemność 5 Energooszczędność 5 Ergonomia wnętrza 5 BAJECZNA!!! Przeglądając oferty lodówek moją uwagę zwróciła lodówka Samsung Bespoke. Po skonfigurowaniu kolorystycznym (góra-elegancka biel, dół-elegancka lawenda) dotarło do mnie, że jest to moja wymarzona lodówka! Trochę obawiałam się odcisków palców na szklanej powierzchni paneli. Panele nie palcują się za mocno, jak już to łatwo się je czyści. Charakteryzuje się nowoczesnym designem. Model ten zachwyca mnie pod każdym względem. Jest cicha-35 dB i energooszczędna. Klasa energetyczna D na pewno przyczyni się do obniżenia rachunków za prąd. Jest zgrabna i jak na swój wymiar bardzo pakowna, półki fajnie rozplanowane. Posiada wiele przydatnych funkcji, które wyróżniają ją spośród innych lodówek. Dzięki funkcji All-Around Cooling schłodzone powietrze jest rozprowadzane po całej chłodziarce i nie muszę się zastanawiać gdzie co ustawić. Bardzo przydatne są: komora wilgotności i świeżości, w których można przechowywać produkty bez utraty świeżości i wartości odżywczych. Cieszy mnie pełny no frost. Nie będę musiała już myśleć o rozmrażaniu i odkładać tego w nieskończoność. Mam ją od niespełna paru dni i już jestem mega zadowolona. Lodówkę oceniam jako trafiony zakup.POLECAM!#PromocjaSamsungCashbackBespoke.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Agnieszka 2 listopada 2022
Lodówka ładna i funkcjonalna
Uważam, że wybór lodówki to duże wyzwanie.Wiadome kobieta patrzy na wygląd: czy jest ładna, czy pasuje kolor do innych sprzętów w kuchni, czy w środku ma ładne wykończenie i odpowiednie wielkości półek, oraz czy szuflady z zamrażalniku są odpowiedniej wielkości; natomiast mój mąż zwraca uwagę na parametry techniczne, klasę jakości sprzętu, możliwość zagospodarowania jak najmniejszej części kuchni w miarę dużą i pojemną lodówką, która ma możliwość przy małych wielkościach pomieszczenia zachować odpowiednią pracę (cyrkulację powietrza) bez potrzeby wykonywania dodatkowej zabudowy. Niesamowite, ale właśnie to wszystko udało się nam znaleźć w jednym - właśnie tym urządzeniu lodówce Samsung BESPOKE - bez sporów i dodatkowych dyskusji. Możliwość wyboru paneli w odpowiednich kolorach, dodatkowo po uruchomieniu ustawienie optymalnej temperatury w lodówce i zamrażalniku, szybie osiągnięcie przez sprzęt zadanych temperatur oraz cichą pracę sprzętu. Dodatkowo szuflady zachowujące odpowiednią trwałość i świeżość warzyw. A półka na napoje pojemna i z rantem, dzięki czemu jak nie dokręcę odpowiednio butelki uniemożliwia rozlanie się zawartości po całej lodówce. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Rafał S 17 listopada 2022
PromocjaSamsungCashbackBespoke
Lodówka Samsung RB34A7B5DAP EF No frost 185.3cm bez panelu odznacza się nowoczesnym designem. Model ten spełnia wszystkie moje oczekiwania pod każdym względem. Zdecydowałem się na zakup właśnie tego produktu ponieważ zależało mi, aby lodówka była cicha-35 dB i energooszczędna i ten model właśnie taki jest. Klasa energetyczna D na pewno przyczyni się do obniżenia rachunków za prąd. Jest bardzo zgrabna, ale jednocześnie bardzo pojemna. Rozłożenie półek w środku jest bardzo dobrze rozplanowane. Model ten wyposażony jest w mnóstwo przydatnych funkcji, które wyróżniają ją spośród innych lodówek. Dzięki funkcji All-Around Cooling schłodzone powietrze jest rozprowadzane po całej chłodziarce i nie muszę się zastanawiać gdzie co ustawić. Bardzo przydatne są również komory wilgotności i świeżości, w których można przechowywać warzywa i owoce, które bardzo uwielbiam. Dodatkowym atutem jest również pełny no frost, dzięki tej funkcji nie muszę już myśleć o rozmrażaniu lodówki. Ogromny plus za możliwość łączenia w bespoke (wymienne fronty w wielu kombinacjach kolorów). Lodówkę oceniam jako genialny zakup i wszystkim ją polecam. #PromocjaSamsungCashbackBespoke.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Magda 12 listopada 2022
#PromocjaSamsungCashbackBespoke
Od kilku dni jestem posiadaczką lodówką Samsung BESPOKE. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Do wyboru tej lodówki przekonał mnie głównie duży wybór frontów - paneli, które można dowolnie dobrać do wystroju kuchni i frontów kuchennych. Lodówka ma bardzo nowoczesny wygląd i doskonale komponuje się z pozostałymi zakupionymi sprzętami AGD marki Samsung (kuchenka mikrofalowa i piekarnik). Wnętrze lodówki jest bardzo funkcjonalne. Pojemniki na warzywa i owoce są bardzo pojemne. Zastosowana technologia SpaceMax powoduje, że lodówka na większą powierzchnię w środku porównując wnętrze lodówki do lodówek innych marek o podobnych wymiarach zewnętrznych. Zamrażarka również jest pojemna i posiada trzy niezależne szuflady. Lodówka nie jest głośna, co było dla mnie ważne z uwagi na fakt, że moja kuchnia jest otwarta i połączona z salonem. Dodatkowo lodówka szybko chłodzi i jest wykonana z dobrych materiałów, a co najważniejsze jest łatwa w obsłudze. Jak na razie jestem zadowolona, bo spełnia całkowicie moje wymagania. Polecam zakup #PromocjaSamsungCashbackBespoke.
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB34A7B5DAP EF No frost 185.3cm bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB34A7B5DAP EF No frost 185.3cm bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB34A7B5DAP EF No frost 185.3cm bez panelu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2899,99 zł
2 899 99