Głowica termostatyczna HAMA 176592 WiFi

Kod: 421392
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Rodzaj: Głowica termostatyczna
  Wi-Fi: Tak
  Sterowanie: Smartfon
  Komunikacja: Wi-Fi
  Sterowanie grzejnikami CO: Bezprzewodowe
  Dedykowana aplikacja: Amazon Alexa, Google Assistant, Hama Smart Solution
  Zobacz cały opis
  Głowica termostatyczna HAMA 176592 WiFi
  Głowica termostatyczna HAMA 176592 WiFi
  Taniej o 12
  199 , 99
  187
  99
  18,45 zł x 11 rat
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Zawsze idealna temperatura przy jednoczesnej oszczędności energii? Dzięki naszemu inteligentnemu termostatowi grzejnikowemu "za ciepło, za zimno" to już przeszłość. Ustaw indywidualną automatykę dla każdego pomieszczenia, pory dnia i scenariusza ogrzewania. Ogrzewanie z komfortem!

   

  Dzięki temu rozszerzeniu inteligentnego sterowania ogrzewaniem Hama można wyposażyć kolejne grzejniki w inteligentne termostaty i zaprogramować cykle grzewcze dopasowane do codziennego harmonogramu, oszczędzając energię i obniżając koszty ogrzewania, np. wyłączyć ogrzewanie po osiągnięciu określonej temperatury docelowej. Prosta konfiguracja: gotowy do użycia w ciągu kilku minut. Działa tylko w połączeniu z centralą grzewczą Hama, można ją rozszerzyć o dowolną liczbę inteligentnych urządzeń sterujących ogrzewaniem. Wysoka kompatybilność: współpracuje z Amazon Alexa, Google Assistant, iOS i Android. - Może być również podłączony do wszystkich produktów inteligentnego domu innych producentów kompatybilnych z Alexa i Google Assistant.  Możliwość montażu do wszystkich popularnych grzejników dzięki dołączonemu adapterowi (dla Danfoss RA, RAV, Caleffi, Giacomini). Prosty start: inteligentne termostaty są idealne do inteligentnej modernizacji mieszkania lub domu, ale także do wspierania osób niepełnosprawnych fizycznie. Dowolnie definiowane programy i różne tryby oferują wiele możliwości sterowania i automatyzacji, np.: obniżenie temperatury, gdy jesteś w pracy.  Tworzenie grup lub scen za pomocą urządzeń zintegrowanych w sieci WLAN: np. w połączeniu z czujnikiem okiennym, obniżenie temperatury natychmiast po otwarciu okna. Z trybem zewnętrznym, automatyczną ochroną przed zamarzaniem, funkcją ochrony zaworu przed kamieniem, wykrywaniem otwarcia okna. Ukryty wyświetlacz LED widoczny tylko podczas pracy, obsługiwany za pomocą pokrętła.

   

  Inteligentne sterowanie ogrzewaniem, prostsze niż kiedykolwiek: wymiana poprzedniego regulatora grzejnika na termostat grzejnikowy Smart Home. Kontrola ogrzewania, jakiej sobie życzysz: przy pomocy sterowania ogrzewaniem Smart Home i programów automatycznych można zdefiniować indywidualne scenariusze ogrzewania – wygodnie oszczędzając na kosztach ogrzewania. Spontaniczna zmiana ustawień: z dowolnego miejsca można regulować inteligentne sterowanie ogrzewaniem, np. włączać ogrzewanie w domu z biura, jeśli wcześniej wyjdziesz z pracy. Sprytnie i łatwo: zwarta konstrukcja o subtelnym wzornictwie, harmonijnie i dyskretnie wkomponowuje się w każdą przestrzeń mieszkalną. Krok po kroku do Smart Home: dzięki aplikacji Hama Smart Home można rozbudować i połączyć swój inteligentny dom z dowolną liczbą produktów Smart Home firmy Hama. Zarówno w domu, jak i w pociągu:dzięki aplikacji Hama Smart Home i kamerze Wi-Fi możesz kontrolować swoją posiadłość, ogród i drzwi wejściowe z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Amazon Alexa czy Google Assistant: wygodne sterowanie głosowe różnymi efektami świetlnymi oświetlenia sufitowego LED.

   

  Dane techniczne

  Techniczne

  Parametry

  Aplikacja mobilna Hama Smart Solution
  Sterowanie grzejnikami CO Bezprzewodowe
  Termostat do ogrzewania podłogowego Nie
  Zakres temperatur [st.C] Od 5 do 30
  Zasilanie Bateryjne
  Dedykowana aplikacja Amazon Alexa, Google Assistant, Hama Smart Solution
  Rodzaj Głowica termostatyczna
  Wi-Fi Tak
  Komunikacja Wi-Fi
  Sterowanie Smartfon
  Kolor Biały
  Wymiary [mm] 55 x 55 x 96
  Gwarancja 24 miesiące
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

  Producent

 • Nazwa producenta/importera Hama Polska sp. z.o.o.
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Głowica termostatyczna HAMA 176592 WiFi
   Głowica termostatyczna HAMA 176592 WiFi
   Taniej o 12
   199 , 99
   187
   99
   18,45 zł x 11 rat
   U Ciebie
   W sklepie pojutrze
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756