Polecane produkty podobne

Opis produktu


Marka Eurosystems już od ponad 40 lat jest synonimem najwyższej europejskiej jakości w branży ogrodniczej. Znane i cenione zarówno przez profesjonalistów, jak i entuzjastów ogrodnictwa maszyny aż w 75% produkowane są na eksport. Maszyny Eurosystems już od lat pomagają dbać o rośliny na całym świecie, a teraz – także w Polsce.

GLEBOGRYZARKA SPALINOWA EUROSYSTEMS Z3 BS625EXI

Uprawa gleby wymaga bardzo dużo wysiłku, cierpliwości, a także zaangażowania. Trzeba pamiętać o wielu czynnościach, gdyż każda z nich ma duży wpływ na jakość plonu. Dlatego warto wyposażyć się w urządzenia, które zapewnią wysoką skuteczność, ale także odciążą osobę zajmującą się realizacją takich prac. Dzięki temu praca da więcej przyjemności i zadowolenia.

Glebogryzarka spalinowa EUROSYSTEMS Z3 BS625EXI sprawdza się pod tym względem doskonale. Wytrzymałość zapewnia jej stalowa obudowa, która zabezpiecza produkt przed uderzeniem kamieni i innych przedmiotów. Na niezawodność wpływa bardzo dobry silnik renomowanej marki Briggs&Stratton. Element roboczy skutecznie rozdrabnia i miesza nawet najtwardszą ziemię. Ponadto jest bardzo łatwa w prowadzeniu, a ergonomiczna konstrukcja dba o komfort i wygodę podczas użytkowania.

Glebogryzarka spalinowa EUROSYSTEMS Z3 BS625EXI opis cechy specyfikacja

Glebogryzarka wyróżniająca się bardzo dobrą jakością

Glebogryzarka spalinowa EUROSYSTEMS Z3 BS625EXI została wykonana z komponentów wysokiej jakości. Stalowa obudowa chroni przed uszkodzeniami. Podstawą jej funkcjonowania jest bardzo dobry jednocylindrowy czterosuwowy silnik amerykańskiej firmy Briggs&Stratton o pojemności 150cm3. Maksymalna moc wynosi 3,1KM. Czynniki te sprawiają, że użytkownik może cieszyć się z walorów produktu przez długi czas bez obaw o zawodność i awaryjność.

Glebogryzarka może korzystać z napędu przekładni ślimakowej w przekładni olejowej. Do dyspozycji operatora jest dwubiegowa skrzynia biegów wyposażona w jeden bieg do przodu i jeden wsteczny. Drugi sprawdza się bardzo dobrze podczas wykonywania manewrów w lokalizacjach o ograniczonej przestrzeni, na przykład w międzyrzędziach.

Glebogryzarka spalinowa EUROSYSTEMS Z3 BS625EXI silnik marka moc pojemność nazwa

Glebogryzarka rozdrabniająca i mieszająca nawet najtwardszą glebę

Glebogryzarka spalinowa EUROSYSTEMS Z3 BS625EXI wyposażona została w szesnaście noży obrotowych o średnicy 32cm. Dzięki temu maszyna doskonale radzi sobie z rozdrabnianiem i mieszaniem nawet najtwardszej gleby. Zaletą jest także duża szerokość robocza. Kształtuje się ona na poziomie 50cm. System frezowania ma osłonę i tarcze przeznaczone do zabezpieczenia roślin.

Glebogryzarka spalinowa EUROSYSTEMS Z3 BS625EXI transport składanie waga wymiary

Wygoda użytkowania i pełna kontrola nad maszyną

Urządzenie jest bardzo łatwe w użytkowaniu i prowadzeniu. Dla komfortu użytkownika kierownica pozwala na regulację wysokości, także z boku. Ponadto rozwiązanie sprawia, że zyskuje się większą kontrolę nad maszyną.

Glebogryzarka spalinowa EUROSYSTEMS Z3 BS625EXI wygodna rączki obsługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ilość noży: 16 (4 zestawy robocze)
System cięcia: Noże
Szerokość robocza [cm]: 50
Maksymalna średnica cięcia [mm]: 500
Napęd: Tak
Typ silnika: Spalinowy
Wyposażenie: Brak
Waga [kg]: 44

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Glebogryzarka spalinowa EUROSYSTEMS Z3 BS625EXI Briggs&Stratton 625EXI
Produkt archiwalny

Glebogryzarka spalinowa EUROSYSTEMS Z3 BS625EXI Briggs&Stratton 625EXI

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756