Łańcuch do piły DEDRA Garden DED8698-16L
Kod: 1298665
Dostawa 2-5 dni
Opis produktu
Dane techniczne:
-Ilość ogniw łańcucha: 64
-Typ zęba: półdłuto
-Podziałka łańcucha: 0,325"
-Szerokość łańcucha: 1,5 mm
-Do prowadnicy: 16" / 40cm