Sejf domowy YALE YSV/170/DB2/B Mini Niebieski
Kod: 2050710
Sejf ogniotrwały: Nie
Mini sejf: Tak
Mocowanie: Podłogowe, Ściana
Rodzaj zamka: Elektroniczny
Pojemność sejfu [l]: 3.8
Wymiary [mm]: 230 x 170 x 170
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
- Łatwy w obsłudze przy pomocy osobistego kodu z możliwością ustawienia do 100 000 kombinacji,
- Wykonany ze stali,
- Przygotowane otwory montażowe i kotwy w zestawie,
- Blokada czasowa jeśli błędny kod zostanie wprowadzony 3 razy,
- Wskaźnik niskiego poziomu baterii,
- 2 sztuki mechanicznego klucza awaryjnego,
- Wymiary zewnętrzne: 170 x 230 x 170 mm, wymiary wewnętrzne: 160 x 220 x 110 mm,
- Waga netto: 2.3 kg,
- Grubość ścian: 1 mm,
- Grubość ściany drzwi: 3 mm.