- Strona główna ›
- Dom ›
- Łazienka ›
- Baterie łazienkowe ›
- Bateria umywalkowa KFA ARMATURA Angelit 4722-815-00 Chrom
Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
---|---|
Rodzaj: | Stojąca |
Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
Wyciągana wylewka: | Nie |
Funkcje: | Regulator ceramiczny, Napowietrzanie strumienia wody |
Kolor: | Chrom |
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Opis produktu
Poczuj relaks w swojej łazience

Idealne dopełnienie
Poznaj prostą i wyrazistą formę baterii umywalkowych, jaką jest KFA ARMATURA Angelit 4722-815-00. Kolekcja ANGELIT w połączeniu z mocno zarysowanym geometrycznym uchwytem tworzą spójną całość, która idealnie wpasuje się do każdej łazienkowej aranżacji. Wysokość korpusu: 162 mm, wysokość wylewki: 91 mm, zasięg wylewki: 107 mm.

Funkcjonalnie na co dzień
Umywalka to funkcjonalny i niezbędny element każdej łazienki, który ułatwia codzienną higienę. Warto więc dopasować do niej estetyczną i funkcjonalną baterię umywalkową. Bateria KFA ARMATURA Angelit 4722-815-00 pozwala na czynności codzienne, ponieważ jest wyposażona w funkcję napowietrzania strumienia wody, korek click-clack oraz regulator ceramiczny.

Wysoka jakość
Bateria wykonana jest z wysokiej jakości mosiądzu. Jest to typ baterii stojącej jednodźwigniowej. Sprawdź i się przekonaj, że warto ją mieć w swojej łazience!

Zawartość zestawu
Kupując KFA ARMATURA Angelit 4722-815-00, kolor: chrom, otrzymasz: baterię umywalkową, spust klik-klak mały z przelewem, komplet mocujący z uszczelkami, przyłącza elastyczne M10x1/G3/8" (L=450 mm, 2 szt.) oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
---|---|
Rodzaj: | Stojąca |
Typ: | Umywalkowa |
Bateria termostatyczna: | Nie |
Seria: | Angelit |
Funkcje dodatkowe: | Napowietrzanie strumienia wody, Regulator ceramiczny |
Kolor: | Chrom |
Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Komplet mocujący z uszczelkami, Przyłącza elastyczne M10x1/G3/8" (L=450 mm, 2 szt.), Spust klik-klak mały z przelewem |
Gwarancja: | 10 lat |
Możliwość podłączenia filtra wody: | Nie |
Otwór montażowy: | 52 mm |
Wyciągana wylewka: | Nie |
Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Instrukcje
Instrukcja obsługi Bateria umywalkowa KFA ARMATURA Angelit 4722-815-00 Chrom
Inne produkty w kategorii:
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.