Polecane produkty podobne

Opis i dane

Pora na innowację

Hiperkardioidalny mikrofon kierunkowy spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Rewolucyjna konstrukcja, długi czas pracy i zachwycające efekty wszystko to dotyczy tego nowoczesnego sprzętu. Warto sprawdzić, czym jeszcze można się cieszyć, wybierając to innowacyjne urządzenie.

MIKROFON SHOTGUN SYNCO MIC-D1 Hiperkardioidalny konstrukcja długi czas pracy

Ulepszona konstrukcja

Mic-D1 został zaprojektowany w zupełnie nowy sposób, który umożliwia zminimalizowanie zakłóceń i pozwala na pozaosiową optymalizację dźwięku. W efekcie zawsze możesz liczyć na doskonałą jakość nagrań. Dźwięki, które zazwyczaj byłyby odbierane jako chaotyczne i sztuczne, dzięki nowej konstrukcji mikrofonu stają się uporządkowane i brzmią zupełnie naturalnie.

MIKROFON SHOTGUN SYNCO MIC-D1 konstrukcja

Zachwycająca jakość dźwięku

Unikalna, hiperkardioidalna budowa mikrofonu sprawia, że Mic-D1 charakteryzuje się bardzo wąskim obszarem odbierania dźwięków. Dzięki temu zawsze dokładnie przetwarza to, na czym najbardziej zależy i gwarantuje imponujące efekty. Optymalizuje brzmienie ludzkiego głosu i sprawia, że materiały audio cieszą ucho bogactwem detali i czystością dźwięku.

MIKROFON SHOTGUN SYNCO MIC-D1 hiperkardioidalna budowa Zachwycająca jakość dźwięku

Filtrowanie hałasu

Wyposażony w opcjonalny wysokoprzepustowy filtr 180 Hz mikrofon SYNCO Mic-D1 umożliwia skuteczne wygłuszanie niepożądanych dźwięków o niskiej częstotliwości. Trzaski, zgrzyty, szumy, kroki, ruch uliczny czy głośna klimatyzacja nic nie zakłóci perfekcyjnego nagrania. Z pomocą SYNCO wytłumi wszystko, co przeszkadza w uzyskaniu krystalicznie czystego dźwięku.

MIKROFON SHOTGUN SYNCO MIC-D1 wysokoprzepustowy filtr 180 Hz

dwa sposoby zasilania

Mikrofon SYNCO Mic-D1 może być zasilany na 2 sposoby. Długotrwałą pracę zapewni mu jedna bateria AAA, która wystarczy nawet na 100 godzin nagrywania. Można też skorzystać z zasilania fantomowego 48 V (stałego), które umożliwiają między innymi profesjonalne kamery lub urządzenia nagrywające. Warto dostosować SYNCO do swoich potrzeb i swobodnie decydować, skąd ma brać energię do działania.

MIKROFON SHOTGUN SYNCO MIC-D1 zasilanie fantomowego 48 V bateria AAA

Udoskonalona transmisja sygnału

Stosunek sygnału do szumu (SNR) Mic-D1 wynosi 78 dB., co gwarantuje udoskonaloną transmisję sygnału. Dzięki temu urządzenie świetnie sprawdzi się podczas produkcji filmów, a także projektów wymagających nadawania na dużym obszarze lub na zewnątrz. Mikrofon zaskakuje naturalnym brzmieniem. Niezależnie od tego, jak daleko znajdziesz się od używającej go osoby, usłyszysz ją tak wyraźnie, jakby mówiła prosto do ucha.

MIKROFON SHOTGUN SYNCO MIC-D1 doskonała transmisja sygnału

Akcesoria, które ułatwiają pracę

W zestawie znajduje się szereg przydatnych akcesoriów. Osłona przeciwwietrzna pomoże wyeliminować hałas w tle i poprawić jakość dźwięku. Niewielki uchwyt ze złączem od 3 do 8” do 3/8” umożliwia łatwe zamontowanie mikrofonu na tyczce lub kamkorderze. SYNCO Mic-D1 zadba o wszystko, co potrzebne, aby wykonać pomyślną pracę.

MIKROFON SHOTGUN SYNCO MIC-D1 eliminacja hałasu w tle akcesoria

Dane techniczne

Techniczne

Złącza

Parametry

Charakterystyka kierunkowości Kardioidalna
Czułość [dB] - 34
Dynamika [dB] 106
Komunikacja Przewodowa
Przeznaczenie Aparat, Kamery
Rodzaj Uniwersalny
Typ Kierunkowy
Zasilanie Akumulatorowe
Impedancja wyjściowa [Ohm] 500
Karaoke Nie
Pasmo przenoszenia [Hz] 40 - 20000
Pop filtr Nie
Poziom szumów własnych [dB] 78
Przełącznik wyciszenia Nie
Złącze 3.5 mm
Uchwyt statywowy Tak
Statyw w zestawie Nie
Waga [g] 207
Wyposażenie Futerał, Kabel USB-C - USB, Kabel XLR, Osłona przeciwwietrzna, Uchwyt
Kolor Czarny
Załączona dokumentacja Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera SYNCO
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Inne produkty w kategorii:

   Produkt archiwalny

   Mikrofon SYNCO Mic-D1

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756