NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Laptop ACER Swift X 14 SFX14-73G-747T 14.5" OLED Ultra 7 255H 32GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5060 DLSS 4 Windows 11 Home, Funkcje AI
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14.5", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop ACER z ekranem o przekątnej 14.5 cali i rozdzielczości 2880 x 1800 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core Ultra 7-255H o częstotliwości 0.7 - 5.1 GHz, pamięć RAM DDR5 o wielkości 32 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 1000 GB. Karta graficzna GeForce RTX 5060. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-255H |
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | , Laptop dla graczy |
| Waga [kg]: | 1.58 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-255H |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Pamięć podręczna: | 24MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.1 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 0.7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Arc Graphics 140T |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 32GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Pamięć karty graficznej: | 8 GB |
| Typ pamięci GPU: | GDDR7 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14.5 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2880 x 1800 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | OLED |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 340 |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:10, Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3 |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.3) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD1 x HDMI1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort i Power Delivery)2 x USB 3.2 Gen. 2 |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 76 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Do 10 godzin pracy na baterii |
| Moc zasilacza [W]: | 100 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowane 3 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary |
| Wysokość [cm]: | 1.79 |
| Szerokość [cm]: | 32.24 |
| Głębokość [cm]: | 22.74 |
| Waga [kg]: | 1.58 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | , |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Dedykowana |
| Rodzaj laptopa: | , Laptop dla graczy |
| Seria laptopa: | Acer Swift X |
| Wyposażenie: | Rysik Stylus, Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Acer Italy S.r.l. |
| Ulica i numer budynku: | Viale delle Industrie 1/A |
| Kod pocztowy: | 20044 |
| Miasto: | Arese (MI) |
| Adres elektroniczny: | eu.compliance@acer.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
ACER
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
32
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
14 cali
PROCESOR
Intel Core Ultra 7-255H
LICZBA RDZENI
16
DYSK SSD [GB]
1000
DEDYKOWANA KARTA GRAFICZNA
NVIDIA GeForce RTX 5060
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Dedykowana
PAMIĘĆ KARTY GRAFICZNEJ
8 GB
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 11 Home
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
120
EKRAN DOTYKOWY
Tak
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
2880 x 1800 (2K)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
Biały
RODZAJ LAPTOPA
Laptop dla graczy
RODZAJ MATRYCY
Błyszcząca
FUNKCJE AI
Tak
TECHNOLOGIA AI
Intel Ultra AI
WAGA [kg]
1.58
KOLOR DOMINUJĄCY
Ciemnoszary
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Nie
SERIA
Acer Swift X
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
76
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
Intel Arc Graphics 140T
WI-FI
Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
BLUETOOTH
5.3
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
340
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3
ZABEZPIECZENIA
Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)
KAMERA INTERNETOWA
FHD 1080P
WBUDOWANY MODEM
Nie
MOC ZASILACZA [W]
100
WYSOKOŚĆ [cm]
1.79
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.