NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Laptop ASUS ROG Zephyrus G16 GU606AW-U9641W 16" OLED Ultra 9-386H 64GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5080 Windows 11 Home
| Intel Core Ultra 9-386H | |
| RAM: | 64GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop ASUS z ekranem o przekątnej 16 cali i rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core Ultra 9-386H o częstotliwości 1.6 - 4.9 GHz, pamięć RAM DDR5 o wielkości 64 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 1 TB. Karta graficzna GeForce RTX5080. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 9-386H |
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 64 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Slim GeForce RTX |
| Waga [kg]: | 1.95 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core Ultra 9-386H |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Pamięć podręczna: | 18MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.9 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 1.6 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 64 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 8533 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 64GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Pamięć karty graficznej: | 16 GB |
| Typ pamięci GPU: | GDDR7 |
| Częstotliwość taktowania karty graficznej [MHz]: | 1550 |
| Maksymalna moc karty graficznej (TGP) [W]: | 135 (tryb turbo), 160 (tryb ręczny) |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Tak |
| Interfejs dysku modyfikowanego: | M.2 PCIe |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 16 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1600 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | OLED |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 240 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 1100 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Antyrefleksyjny, Format obrazu: 16:10, Kąt widzenia: 89/89/89/89, Kontrast: 1000000:1, MUX Switch, Obsługa Nvidia Advanced Optimus, Pantone Validated, ROG Nebula HDR Display, Technologia G-Sync, Wsparcie dla Dolby Vision HDR |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 6.0) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD1 x HDMI 2.1 FRL1 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort, Power Delivery i G-SYNC)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe1 x Złącze zasilania2 x USB 3.2 Gen. 2 |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 90 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Naładowanie od 0 do 50% w 30 minut |
| Moc zasilacza [W]: | 250 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 20V DC, 12.5A, 250W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 45 |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 100 |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Windows Hello |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, Kamera na podczerwień (IR), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Dolby Atmos, Technologia AI noise-canceling, Technologia Smart Amplifier, Wbudowane 4 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | RGB (Jednostrefowe) |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Aluminiowa obudowa, Aluminiowa pokrywa, Teksturowane tworzywo sztuczne (pokrywa matrycy) |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary |
| Wysokość [cm]: | 1.79 |
| Szerokość [cm]: | 35.4 |
| Głębokość [cm]: | 24.6 |
| Waga [kg]: | 1.95 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Dedykowana |
| Rodzaj laptopa: | Slim GeForce RTX |
| Seria laptopa: | Asus ROG Zephyrus |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Dokumenty do pobrania
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
ASUS
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
64
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
16 cali
PROCESOR
Intel Core Ultra 9-386H
LICZBA RDZENI
16
DYSK SSD [GB]
1000
DEDYKOWANA KARTA GRAFICZNA
NVIDIA GeForce RTX 5080
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Dedykowana
PAMIĘĆ KARTY GRAFICZNEJ
16 GB
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 11 Home
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
240
EKRAN DOTYKOWY
Nie
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
2560 x 1600 (WQXGA)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
RGB (Jednostrefowe)
RODZAJ LAPTOPA
Slim GeForce RTX
RODZAJ MATRYCY
Matowa
FUNKCJE AI
Nie
WAGA [kg]
1.95
KOLOR DOMINUJĄCY
Ciemnoszary
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Nie
SERIA
Asus ROG Zephyrus
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
90
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
Intel Graphics
WI-FI
Wi-Fi 7 (a/b/g/n/ac/ax/be)
BLUETOOTH
6.0
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
1100
MAKSYMALNA MOC KARTY GRAFICZNEJ (TGP) [W]
160 (tryb ręczny)
CZĘSTOTLIWOŚĆ TAKTOWANIA KARTY GRAFICZNEJ [MHz]
1550
OBUDOWA I WYKONANIE
Teksturowane tworzywo sztuczne (pokrywa matrycy)
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Pantone Validated
ZABEZPIECZENIA
Windows Hello
KAMERA INTERNETOWA
FHD 1080P
WBUDOWANY MODEM
Nie
MOC ZASILACZA [W]
250
WYSOKOŚĆ [cm]
1.79
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.