Laptop HP OmniBook 7 AI 16-bh0007nwx 16" IPS 240Hz U5-325 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
| Intel Core Ultra 5-325 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop HP OmniBook 7 AI 16-bh0007nwx to zaawansowany laptop stworzony z myślą o mobilności i nowoczesnych technologiach. Sercem urządzenia jest procesor Intel Core Ultra 5-325 ze zintegrowanym układem NPU o wydajności 47 TOPS, który rewolucjonizuje pracę dzięki wsparciu sztucznej inteligencji. Towarzyszy mu 16 GB szybkiej pamięci RAM LPDDR5x oraz dysk SSD NVMe o pojemności 512 GB, co zapewnia płynną wielozadaniowość i błyskawiczne działanie systemu Windows 11 Home z funkcją Copilot. Urządzenie wyróżnia się olśniewającym, 16-calowym ekranem IPS 2.5K o proporcjach 16:10, odświeżaniu do 240 Hz i jasności 500 nitów, który chroni wzrok dzięki technologii Low Blue Light i redukcji migotania. Solidna obudowa w kolorze lodowego srebra przeszła rygorystyczne testy klasy wojskowej, gwarantując odporność na uderzenia i ekstremalne temperatury. Konstrukcja wykorzystuje materiały z recyklingu, a pojemna bateria oferuje szybkie ładowanie do 50% w 30 minut. Bogaty zestaw portów obejmuje m.in. Thunderbolt 4 i HDMI.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 5-325 |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 1.96 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5-325 |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.5 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 1.6 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 8533 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 16GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Pamięć karty graficznej: | Współdzielona z pamięcią RAM |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Tak |
| Interfejs dysku modyfikowanego: | M.2 PCIe 4.0 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 16 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1600 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Rodzaj podświetlenia: | LED |
| Typ matrycy: | IPS |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 240 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 500 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 88% screen-to-body ratio, Czas reakcji matrycy 7 ms, Format obrazu: 16:10, Matryca z pokryciem barw 100% sRGB, Niskie światło niebieskie, Technologia Flicker Free |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 6.0) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.11 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort i Sleep and Charge)1 x USB 3.2 Gen. 11 x USB 3.2 Gen. 21 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Sleep and Charge)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 70 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowo-polimerowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Naładowanie od 0 do 50% w 30 minut |
| Moc zasilacza [W]: | 100 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Fast Charge |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 65 |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 100 |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | 5 Mpix, Kamera na podczerwień (IR), Przesłona prywatności (Privacy Shutter), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | HP Audio Boost, Obsługa standardu DTS X: Ultra, Poly Studio, Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Piaskowane, anodyzowane wykończenie |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Wysokość [cm]: | 1.5 |
| Szerokość [cm]: | 35.78 |
| Głębokość [cm]: | 25.48 |
| Waga [kg]: | 1.96 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | , |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Seria laptopa: | HP OmniBook 7 AI |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Dokumenty do pobrania
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.