Laptop HP OmniBook Ultra 14-kd0003nwx 14" OLED Ultra 7-356H 32GB RAM 1TB SSD Windows 11 Home
| Intel Core Ultra 7-356H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 9523MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 5.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-356H |
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 1.27 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-356H |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Pamięć podręczna: | 18MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.7 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 1.5 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 9523 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 32GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 5.0 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2880 x 1800 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | OLED |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 1000 (HDR), 500 (SDR) |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | 91% screen-to-body ratio, Czas reakcji matrycy 0.2 ms, Format obrazu: 16:10, Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3, Szkło Corning Gorilla Glass 3 |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 6.0) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe3 x USB 4 (z Thunderbolt 4, DisplayPort i Sleep and Charge) |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 70 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowo-polimerowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Naładowanie od 0 do 50% w 45 minut |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Nie |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 65 |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Dołączone oprogramowanie: | Xbox Game Pass Premium (2 miesiące) |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | Kamera na podczerwień (IR) 5 Mpix, Przesłona prywatności (Privacy Shutter), Redukcja szumów, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | HP Audio Boost, Obsługa standardu DTS X: Ultra, Wbudowane 4 głośniki |
| Mikrofon: | Przycisk wyciszenia, Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Piaskowane wykończenie |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Wysokość [cm]: | 1.1 |
| Szerokość [cm]: | 31.1 |
| Głębokość [cm]: | 21.6 |
| Waga [kg]: | 1.27 |
Pozostałe informacje | |
| Czujniki: | Akcelerometr, Czujnik temperatury IR, Żyroskop |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Seria laptopa: | HP OmniBook Ultra |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Dokumenty do pobrania
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
HP
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
32
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
14 cali
PROCESOR
Intel Core Ultra 7-356H
LICZBA RDZENI
16
DYSK SSD [GB]
1000
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Zintegrowana
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 11 Home
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
120
EKRAN DOTYKOWY
Tak
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
2880 x 1800 (2K)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
Biały
RODZAJ LAPTOPA
Notebook
RODZAJ MATRYCY
Błyszcząca
FUNKCJE AI
Nie
WAGA [kg]
1.27
KOLOR DOMINUJĄCY
Szary
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Nie
SERIA
HP OmniBook Ultra
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
70
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
3 x USB 4 (z Thunderbolt 4, DisplayPort i Sleep and Charge)
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
Intel Graphics
WI-FI
Wi-Fi 7 (a/b/g/n/ac/ax/be)
BLUETOOTH
6.0
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
1000 (HDR)
OBUDOWA I WYKONANIE
Piaskowane wykończenie
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3
ZABEZPIECZENIA
Kamera z wbudowaną zaślepką
KAMERA INTERNETOWA
Redukcja szumów
WBUDOWANY MODEM
Nie
WYSOKOŚĆ [cm]
1.1
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.