Monitor PHILIPS Evnia 34M2C5501A/00 34" 3440x1440px 180Hz 1 ms [GTG] Curved
Kod: 2046936
Ekran: 34", 3440 x 1440px, VA
180
1 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
21:9
Odświeżanie obrazu 180 Hz, panel VA
Idealny do domu i do biura, zakrzywiony ekran
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Cena bezpośrednio przed obniżką
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Sprawdź
w sklepie
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Ten zakrzywiony monitor z panelem Fast VA pozwala grać z najwyższą precyzją i prędkością przy 180 Hz. Dzięki DisplayHDR 400, zakrzywionej konstrukcji i gwarantowanej rozdzielczości Full HD monitor ten zapewnia doskonałe wrażenia z gry.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 34", 3440 x 1440px, VA
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 180
Czas reakcji matrycy [ms]: 1 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
Proporcje ekranu: 21:9
Nowa klasa energetyczna: F
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza
Typ ekranu: Zakrzywiony
Przekątna ekranu [cal]: 34
Przekątna ekranu [cm]: 86.36
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: W-LED
Rodzaj matrycy: VA
Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440
Proporcje ekranu: 21:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: Adobe RGB: 91%DCI-P3: 95%NTSC: 105%sRGB: 126%
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
HDR: Certyfikat Display HDR 400
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: FreeSync™ Premium
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła
Wielkość plamki: 0.23175 x 0.23175 mm
Kontrast statyczny: 4000:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Nie
Model: 34M2C5501A 00
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
Zakres regulacji obrotu (Swivel): 30° (w lewo)30° (w prawo)
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 130 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Tak
Moc głośników: 2 x 5W
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: F
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 31
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 72
Pobór mocy podczas pracy: 47.8 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 36.9
Wysokość (z podstawą) [cm]: 43.4
Głębokość [cm]: 6.9
Głębokość (z podstawą) [cm]: 31.1
Szerokość [cm]: 80.8
Waga [kg]: 6.68
Waga z podstawą [kg]: 8.61
Waga z opakowaniem [kg]: 11.59
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel upstreamKabel zasilający
Kolor obudowy: Biały
Gwarancja: 36 miesięcy
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Philips Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: Aleje Jerozolimskie 195B
Kod pocztowy: 02-222
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: consumer.care@philips.com
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: PHILIPS
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    8 opinii 8 użytkowników poleca ten produkt
    Jakość obrazu
    4.9 /5
    Design
    4.9 /5
    Gabaryty i jakość wykonania
    5 /5
    Odwzorowanie kolorów
    Opcje regulacji
    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
    Potwierdzony zakup
    Maciej 13 grudnia 2025
    Potwierdzony zakup
    Super
    Za te pieniądze, najlepszy
    Czy ta opinia była pomocna?
    Jullieetta 5 listopada 2025
    Dobry monitor
    Czy ta opinia była pomocna?
    Natalia 15 lutego 2026
    Polecam
    Polecam
    Mariusz 6 lutego 2026
    Ładny monitor
    Do pracy wielozadaniowej na kilku arkuszach/oknach sprawuje się wyśmienicie. Polecam
    Arczu 17 kwietnia 2025
    Fenomenalny...!
    Weronika 7 lutego 2025
    Rewelacja
    Krzysztof 23 maja 2025
    Kozak
    Piękny monitor, syn zachwycony
    Marcin 8 lutego 2025
    Bardzo dobry monitor
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing