Monitor THOMSON Go TV 32HG4M45 32" 1366x768px
Kod: 2106605
Ekran: 32", 1366 x 768px
60
Jasność ekranu [cd/m2]: 200
Częstotliwość odświeżania obrazu 60 Hz
Tuner DVB-T2, bateria do 4 godzin pracy
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 32", 1366 x 768px
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 60
Jasność ekranu [cd/m2]: 200
Nowa klasa energetyczna: E
Parametry
Zastosowanie: Do domu i biura
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 32
Przekątna ekranu [cm]: 80
Podświetlenie ekranu: LED
Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768
Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
Funkcja Smart: Tak
Technologia Smart: Google TV
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia ochrony oczu: Nie
Kontrast statyczny: 3000:1
Zawiera akumulator/baterię: Tak
Dual Mode: Nie
Model: 32HG4M45
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Tak
Zakres obrotu (pivot): 90° (w lewo)90° (w prawo)
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do przodu/w dół)20° (do tyłu/w górę)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
Zakres regulacji obrotu (Swivel): 45° (w lewo)45° (w prawo)
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 190 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Nie
Standard VESA [mm]: Nie
Głośniki: Tak
Moc głośników: 2 x 8W
Monitor bezramkowy: Nie
Tuner TV: Tak
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: E
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 26
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 26
Pobór mocy podczas pracy: 65 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.5 W (w trybie czuwania)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 42.9
Wysokość (z podstawą) [cm]: 132.3
Głębokość (z podstawą) [cm]: 22.7
Szerokość [cm]: 73.4
Waga z podstawą [kg]: 18.1
Waga z opakowaniem [kg]: 23
Pilot: Tak
Wyposażenie: Kabel zasilającyPilot
Kolor obudowy: Biało-srebrny
Gwarancja: 36 miesięcy
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Streamview GmbH
Ulica i numer budynku: Franz-Josefs-Kai 1
Kod pocztowy: 1010
Miasto: Vienna
Adres elektroniczny: palina.ivancha@thomsonelectronic.com
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: THOMSON
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing
    Dodaj przydatne usługi
    Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.